Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chlip1 jak ktos zaczyna, a do takich wlasnie jest skierowane moje info, to glupoty mozna porobic, dlatego za moim ulubionym fizjolofem mowie "Ja lolalnie ostrzegalem" :D
0
@chlip1 logując się czesto dostaje komunikat, ze ponad 80% ludzi traci na gieldzie. Z bankier.pl (podajac za knf) mozna wyczytac, ze 73% osob tracilo na transakcjach forex w 23r. Zatem lepiej się trzymac zasad, ktore podalem, aby sie ktos nie zdzwil, ze wpakowal wszystko i nie ma nic.
Ps. Mialem dawniej kupic akcje saule technologies. Kiedys chodzily po 4+, teraz 1,25. Zatem mozna realnie stracic.
0
@filip73 (przepraszam ze glupi zart) Jedyna tasma, ktora jest dla mnie pewniaczkiem na dzis wieczor jest srajtasma :)
3
Jakiś czas temu parę osób pytało o inwestowanie, więc poddam krótko swój przykład po niedawnym powrocie na giełdę.
Zazwyczaj loguje się raz na 10 dni tak z ciekawości zobaczyć jak idzie, wyjątkiem był pierwszy tydzień gdzie się logowałem częściej. % będe podawał od punktu początkowego:
1: Pare dni: +7%.
2. Kolejne 4-5 logowań: od 12 do 7 % na minusie.
3. Przedostatnie logowanie: w zasadzie na 0.
4: ostatnie: znowu z czapy +7% ale spada.
Zatem zanim zaczniecie to zastanówcie się czy warto dla takich akcji. I inwestujcie tylko tyle ile jesteście w stanie stracić i za takie pieniądze te uznajcie, żebyście nie narzekali jak typ na x`ie, że stracił 700k i go żona zostawiła, bo po roku przestało rosnąć.
@pt9 @Krzysztof1987 @TheNekro94
0
@wojopancer zawody odbywały się bez głównego faworyta, także się nie liczy.
https://streamable.com/ulgbip
0
@Yoshi94 kochany touchpad na laptopie. Bylo "ponad" ale sobie zaznaczylem niechacy i na zastapilem d :D
0
@blakkudium W Polsce: zadęci prowadzący, z zadętymi ex piłkarzami, którzy niewiele osiągneli, spięci jak plandeka na żuku rozmawiają o piłce.
Tam: Spoko babeczka, na loozie gawędzi z typami co osiągali szczyty rozmawiają o piłeczce w fajnej atmosferze.
To są te detale.
3
@Kasy też mam kciuka, wiele osób ma, nic specjalnego :P
0
W USA taksówkarz odmówił ważącej pod 200 kilogramów raperce Dank Demoss przejazdu jego autem, tłumacząc się tym, że się ona nie zmieści w jego samochodzie. Teraz ta raperka pozywa firmę taksówkarza na wiele milionów.
Bardzo dziwne zachowanie z obu stron, ponieważ akurat w stanach mają bardzo pozytywne wzorce do rozwiązywania tego rodzaju konfliktów
1
@blakkudium ciekawsze niz wszystkie mecze getafe w xxi wieku :D
0
@gaucho104 kazdy niech sobie wspiera za swoje pieniadze kogo chce i nikomu nic do tego. Caritas poki sie mu nic nie udowodni jest tak samo porzadne jak i wosp, i obie niech organizacje niech sobie zyja obok siebie.
1
@Criss18Barca kto i kiedy powiedzial niby, ze caritas zly?
0
@Bogan i takie i takie.
0
@Bogan kiedys zamowilem koszulke "oryginalna". Miala wszystko jak trzeba, metka itp. Po kilku miechach dzwonia mi z komendy, ze mam sie z nia zglosic. Okazalo sie, ze typ handlowa nia nielegalnie, a byla to dobrze spreparowana podroba, i miala mi zostac zabezpieczona jako dowod w sprawie. Policmajster staral sie mnie roznymi znakami naklonic, abym zeznal, ze juz jej nie ma, ale wolalem nie ryzykowac niczego i oddalem. Ale chlop byl spoko, kazal zachowac i napisal ze mna wniosek do prokuratora, ze byl to prezent. Nic sie nie odezwali, zatem raczej sie zgodzil. Pozniej ja wypralem, to logo fify za kmś, sponsor, numer i nazwisko w zasadzie zeszly w 50% po praniu (pozostale, w pelni oryginalne koszulki bez zadnych ubytkow wyjalem).
4
@GigiAmoroso "Halina, chyba muche połkłem. Chyba na gó**** siedziała" :D
Nie wiem co brali jak pisali te dialogi, ale też chce to brać :D
0
@July_6_BcN ojoj co Ty wiesz o zboczuchach.... "Zależy od wielkości cycków" :D
1
@Marian_Pazdzioch zrobimy test:
@July_6_BcN jak myślisz, jak odpowiedziałbym na to pytanie?
0
@Marian_Pazdzioch https://streamable.com/53leny
0
@July_6_BcN ja? A nigdy w zyciu, brzydze sie zboczeństwem, jestem zbyt mlody i zbyt niewinny na takie rzeczy.
0
@Luciano99 calkiem niezla z niego laska by... nie, nie powiedzialem tego.
2
@Kgorecki2500 pizza w cenie zawiera podatek od oszustwa. Jesz Pizze Drwala nie będąc drwalem.
Badum tss
0
@FcPortoFan1999 A kto poniosl konsekwencje i jakie byly przyczyny:
Biegli ustalili, że główną przyczyną katastrofy był błędny projekt wykonawczy budynku, znacznie różniący się od (prawidłowego) projektu budowlanego. Celem zmiany było ograniczenie kosztów budowy. Prokurator posiada również dowody (w postaci e-maili, które pisali do siebie) na to, że członkowie zarządu byli świadomi zagrożenia, ale mimo tego nie wydali polecenia usunięcia śniegu zalegającego na dachu, choć rzeczoznawca zalecił podjęcie tych czynności i dodatkowo weryfikację projektu wykonawczego.
Jacek J., autor projektu wykonawczego (który nie miał ukończonych studiów ani uprawnień projektowych, projekt podpisała opłacona przez niego inna osoba) - 10 lat na max 12.
Pozostali, którzy wiedzieli o złym stanie technicznym i nie podjęciu działań - od 3 do 5 lat, ale nie wiem czy odpowiadali z tego samego paragrafu.
Źródło: wikipedia.
3
@Majkel34 post o charakterze upamiętniającym, mający na celu popularyzować historię. Mógłbyś zachować minimum godności i darować sobie ten polityczny trolling.
3
28 stycznia 1946 roku zakończył się proces niemieckich egzekutorów (kilkunastu z o wiele większej grupy) masakr z Babi Jaru. Proces nazywany był kijowska norymbergą.
A czym była owa masakra? Niemcy po wkroczeniu do Kijowa nakazali miejscowym żydom zebrać dobytek i się zjawić w wyznaczonym miejscu (wąwóz Babi Jar, dł. 150m, sz. 30m, gł. 15m). Tam majątki im zabierano, rozbierano do naga, i kazano iść do wąwozu. Następnie do nich strzelano (najczęściej w głowę/szyje), a potem na tych którzy padli martwi pędzono kolejnych, zatem bywało że sąsiad chodził po ciele sąsiada, aby samemu zostać zabitym. Bywało, że strzelcy chodzili po warstwach ludzi i dobijali dających znaki życia. W nocy ciała przysypano ziemią.
Pierwszej masakry dokonano w dniach 29-30 września 1941, zabito wówczas ponad 33 tysiące żydów. W całym okresie wojny zginęło w tym miejscu od 100 do 150 tysięcy ludzi (czyli od 1 do 1,5 wypełnionego po brzegi camp nou) na odcinku 150 metrów. Jeśli zatem najgorsze szacunki się potwierdzą, to proponuje zrobić jeden krok i pomyśleć, że pod wami leży tysiąc nieżywych osób. Taką skale miał ten mord.
Były jednak osoby, które przeżyły udając martwych. Postrzeleni, przysypani ziemią, a czasem leżąc pod innymi zamordowanymi wygrzebywali się nocą i uciekali.
Tak właśnie wyglądała wojna.
3
@FcPortoFan1999 jest roznica miedzy przejezyczeniem, a celowym uzywaniem sformuowania polskie obozy. Kaczynski tez jest gejem bo Sikorskiego w reke calowal, a Mentzen nie potrafi slowa powiedziec, bo sie na mownicy zacial? Wszyscy komentujacy swieci, bo sie nigdy nie komu taki lapsus nie trafil
1
@13th @Bocheno1 @okiemtypera_lucaxx95 jemu się princeska marzy. Nagrałem te jego marzenia, jak podchodzi i prosi o ogień
https://streamable.com/1xvj0c
0
@Tomason
W latach 90 mieliśmy dużo ludzi z Wietnamu, problemu specjalnego nie było.
Teraz coraz więcej z Filipin, o problemach nie słyszę. Najgorzej jest ich sprowadzić dużo i pozwolić mieszkać gdzie chcą - wtedy robią swoje getta.
6
@gumaz i prawilni w internecie
https://imgflip.com/i/9i7s6d
3
"Już was zbanowałem" rzekł merytoryczny @JoeBlack kiedy się go pyta o konkret, który by potwierdzał chociaż pół jego teorii. To dopiero merytoryczny użytkownik
0
@July_6_BcN nie wiem, nie znam sie :D
Nie oceniam zbytnio po wygladzie, ale opowiadanie w miejscu publicznym, ze daje sie "kosza" chlopakowi swoim smrodem jest troche .... dziwne?