Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Modelu konkretnego nie podam, ale sugeruje firmę Lenovo. Solidne produkty czyni to przedsiębiorstwo.
3
@Rastafarnianin moze sie nie znam, ale jak ktos ukrywa czlowieka z sadowym nakazem zatrzymania to od kiedy policja musi miec pisemny nakaz, zeby wejsc do jakiejs redakcji? Wchodza, zabieraja typa, wychodza, dziekuje adios, ewentualnie zgloszenie poplecznictwa i koniec sprawy.
1
@FCB_dimiC sprzedaje na vintedzie i olx i powiem krotko - polaki cebulaki to najgorszy sort klientow.
0
@July_6_BcN nie dość, że zboczuch, to jeszcze pijanica :P Skandal, a taka porzadna sie wydawala :P
1
@Luciano99
1
@Lionel_Messi10 to pozdrow go kulturalnie za te 2 klasyki cebulowe, i za ten majstersztyk
50/10
2
@July_6_BcN
1
@wojopancer inteligencja wypisana na twarzy nakazuje myśleć, że to Dembele.
1
@Hosh Czy teraz gdy znam Twoją tajemnicę razem możemy siekać całą dzielnicę?
1
Co robisz, topisz złoto?
2
@Pawlak1992 1. Szymon Hołownia
2. Rafał Trzaskowski
0
@escarabajo czy ja wiem czy zawiedziony....
:D
6
@fart "Kiedys powiedzialem panu, ze jest pan zerem. Dzisiaj widze, ze mocno przeszacowalem" - Leszek Miller do Ziobry.
3
@Commando bardzo madry pomysl. Ciekawe kto bedzie ustalal co jest w interesie kraju
4
@Luciano99 i na orliku rowniez lepiej bronia. W powaznych ligach nikt sie zatrzymuje przy dosrodkowaniu. Takie bronienie to poziom dzieci z bulerbyn.
2
@OzzyFCB Ciekawostka: 1 reklama zostala wypuszczona jako odpowiedz na haslo CC, ktora chwalila sie, ze sprzedala 2x wiecej niz pepsi
A tu inna odslona ich walki
0
@NeroTFP1 bestie nie ludzie. W tej kurii to zero litosci. Upomnienie? Zwyrodnialcy znecaja sie nad tak wrazliwa istota duchowna.
0
@UriBoyka zordon poswiecil swoje jestestwo na wypedzenie zla, i wymieniona dwojka stala sie normalnymi ludzmi.
0
Człowiek uczy się przez całe życie. Dopiero dziś się dowiedziałem co się stało z Lordem Zedd i Ritą z Power Rangers :)
3
Do wczoraj mnie to bawiło, dzisiaj to dla samo spełniająca się kurde przepowiednia :D
https://streamable.com/u4opnj
@Marian_Pazdzioch @GigiAmoroso @tomek8756
2
@Kidd ja go rozumie. Jak za 3 lata kopani pilki w cieplym miejscu (a ja np takie uwielbiam), na poziomie lower easy moglbym dostac po kilkanascie baniakow eurasow i kupic sobie taka wysepke w cieplym miejscu to why not. Po takim kontrakcie i nabiciu fajnych statow moglbym ciagle wrocic do europy, ale moc sie juz skupic tylko na byciu w miejscu gdzie chce, nie martwiac sie niczy,.
Jego zycie, to tylko jego sprawa. Pilkarze tez widza, ze chwile temu taki Fati byl namaszczany na kandydata do ZP, a teraz jest wrakiem. takze zycie pilkarza jest krotsze niz sie wydaje. Blask fleszy najwiekszych przeslania tysiace innych graczy, ktorym po prostu nie wyszlo.
0
@Michael24 pozwie sam siebie?
3
@gumaz wolny rynek to jest wtedy jak milioner jakubiak potrzebuje, dla pana panie Areczku jest bykowe 1000zł, tak żeby pan jakubiak mogl powiedziec "2000 na reke na czarno, a jak nie to mam na pana miejsce 100 innych"
2
@Bocheno1 moze cos go gryzie?
0
@damianex10 pierdziele te rymy
bo od 6 godziny
do wieczora samego
pizdzi okrutnie, nie zniose tego
Chce znow lato, w upaly - wtedy odpoczne
beda bardziej cycki u dziewczat widoczne
a teraz sobie herbatke zrobie
i co mi Pan na to odpowie?
2
@Kgorecki2500 bardzo dobry autor, ktory wie jak nie zaogniac stosunkow miedzy narodowych, tylko gasic te pozary w zarodku.
10
@clyde Czyli sa wyjscia:
A) Jestem odpowiedzialny i chce sie ustatkowac, zanim bede mial dziecko, a podatek mi to uniemozliwi/utrudni
lub
B) bede musial robic bombelka, zeby uniknac podatku w sytuacji gdy nie jestem na to gotowy
lub
C) mam placic na cudze bombelki, bo sam nie nadaje sie na ojca i nie chce tego?
I tak by mozna wymieniac. Jak ktos szuka dodatkowych dochodow od panstwa to niech opodatkuje kosciol i prostytutki, a nie chce dalej sciagac z ludzi, ktorym chce ukladac zycie wbrew im przekonaniom.
1
@July_6_BcN nie tylko lubi :)
3
@Comentateiro @FCB_dimiC @Luciano99 @July_6_BcN @adamek20151
Tak sie przypadkiem stalo ze dysponuje nagraniem z tego wydarzenia
https://streamable.com/xy1xvp
1
ulubiony fizjolof z przesłaniem na dzisiejszy wieczór
https://streamable.com/5sjj82
@Marian_Pazdzioch @GigiAmoroso @tomek8756