Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro ja bym sie cieszyl. W moim wieku wosp to jedyny dzien w roku, kiedy mlode laski jeszcze do mnie zagaduja.
1
@Jakchcesz
2
@Marian_Pazdzioch @Eric_Abidal_22 W 2023 r. prognozowana pula środków MZ na wydatki związane z zakupem sprzętu medycznego wynosi około 750 mln zł. wyjaśnia Jarosław Rybarczyk, rzecznik Ministerstwa Zdrowia - wypowiedz archiwalna.
Wosp zebral wtedy 243mln. Zaokrąglając wośp = 33% budżetu państwa wydatku na sprzęt.
2
@Marian_Pazdzioch fragmentami tak, ale jęsli generalnie jakby jakis trener tutaj miałby tak grać, jak za przeproszeniem ha tfu real, ze tylko konterka to bym mu powiedzial https://streamable.com/gentg1
0
@VegetaPolska zgadzam się. Tak jak na naszej piszą nazwy miescowości. Ani to ładne, ani nikogo nie obchodzi, a tylko flagę obrzydza.
5
No i cyknięte 25zł. Dyszka na WOŚP, dyszka "za pisowców" i w tym roku wyjątkowo 5 za wietrzących wielkie złodziejskie spiski.
Kiedyś mogliśmy się chwalić papieżem, Wałęsą, Solidarnością i wszystkie te symbole niszczymy razem, albo niszczą się same. Z takiej wośp moglibyśmy zrobić międzynarodową wizytówkę, że potrafimy w środku zimy zrobić imprezę na cały kraj, w której uczestniczą niemal wszystkie grupy od wojska, przez straż, górali, a nawet pieski zbierają, ale lepiej było z tego zrobić kolejny pretekst do kolejnej wojenki.
Nie chcesz, nie pomagasz, nikt tego nie wymaga, ale chociaż nie przeszkadzaj.
https://eskarbonka.wosp.org.pl/e1zwbab8pfw1?lang=pl
1
@tbas a ja sie jak kretyn po bankach i ubezpieczalniach szlajam.
0
@FcPortoFan1999 masz Pan farta, żeś się poprawił, bo już miałem wysłać zdjęcie smutnego pieska, który miał wywołać wyrzuty sumienia.
0
@FcPortoFan1999 *Sylwestrze. Skrótu nie lubie, i bede gorzko karał za jego używanie :P
0
@marcin62 @tbas @FcPortoFan1999 jak podaja ze ukrainiec to zle, ale jak w niemczech czy anglii po podobnych akcjach podaja ze arab to dobrze, bo to "ciapaty" prawda?
1
@Pawci023x na moja pierwsza prace wygralem program menadzerski w tesco, ktory organizowali w europie srodkowo wschodniej. Wyslali nas do Czech na delegacje - tydzien gadania o przyszlosci firmy. Nic specjalnego, nuda.
Za tą katorge zycia w 4/5 gwiazdkowym (juz nie pamietam ile, ale byl luxus, basen, sauna itp) w tak uwlaczajacych godnosci ludzkiej warunkach i za ktora mialem wszystko zaplacone dostalem jeszcze 120 euro delegacji dodatkowo. Tak to moglbym tyrac :D
3
@Jakchcesz @tomek8756 https://streamable.com/5e5ztn
5
Dzień zacznijmy od zakończenia. Jedno z najlepszych zakończeń kiepskich z legendarnego tyrtum pyrtum. Ferdzi na****** w 3 tyłki po wydojeniu paru flaszek z gwinta, sobie jeszcze by piwko strzelił :D
Uważajcie z alkoholem, bo po nim możecie jeszcze uważać, że real to porządny klub wygrywający uczciwie.
https://streamable.com/tmxu9i
@GigiAmoroso @Marian_Pazdzioch
1
@adamek20151 @Marian_Pazdzioch po mojemu to bedzie oscar dla tej pary i scenarzystów :)
1
@Marian_Pazdzioch Taka Livie to by czlowiek udomowil i pod kocykiem wyprzytulał, a i herbatką by poczęstował https://www.instagram.com/p/C-xdjqfMukj/
0
@Gaucho jak to?! Antony The Goar wypozyczony do betisu. Chlop nigdy nie przegral meczu, ktory wygral ! Pozamiatane.
0
Żadne reale czy tam Barcelony. Liga jest już rozstrzygnięta. Ledwo przyszedł, a swoją aurą już wbił gola na 1:0 w 90+6, nawet grać nie musiał.
0
@MesQueUnClub96 powinienes polubic kiepskich. Jest tam conajmniej jedna postac, ktora bardzo przypominasz.
1
@Marian_Pazdzioch
2
@Mitch_Atleta
Mnie też twoje spamowanie nudzi, dodaje do ignore i po problemie.
@LeoMessiiBarcaPepa bo kiepscy to sitcom, który ma nie tylko bawić, ale pokazywać karykaturalnie rzeczywistość, tak jak np Witamina G jest oczywistym odwołaniem się do pochwały głupoty erazma z dotterdamu, czy Sto lat do wesela.
2
@kubix05 tak dobrze wklejonych linków nie widziałem od dawna :D
0
Najpiękniejszy kiciuś świata. Aż szkoda, że nie można ich tak łatwo udomowić i wytargać po grzywie bez ryzyka utraty.... wszystkiego.
0
@Recha_0684 ale na podstawie art. 258-260 moze byc pociagniete do odpowiedzialnosci finansowej, jak to bylo w Polsce z puszczą.
13
Piłkarz wybitno-legendarny. Trener przyzwoity. Dużo zrobił (decyzje o postawieniu na Balde w miejsce Alby, włączenie Yamala i Cubarsiego do składu), wbił barce na 2 miejsce, kiedy za cel mial 4, potem mistrzostwo po dzwigniach (bardzo niedoceniane jest to trofeum, wystarczy pomyślec co by bylo bez niego - transfery na duzy kredyt, a tu brak pucharow, to by moglo sie zle skonczyc). Z drugiej strony europejskie puchary.
Dla mnie i tu i tu pozytywnie (w sensie jako piłkarz i jako trener). Dalszego rozwoju kariery życzę.
1
@Safrani @Kgorecki2500 ale z drugiej strony dzien sadu zaczal sie od ataku i zniszczenia sowietow. No takie mieszane uczucie prawde mowiac :)
1
@IronMan43 dyskusja tyczy się dosłownego rozumienia słów, które są oczywistym skrótem myślowym. Wbijasz się w nią z zupełnie innym tematem, który jest powiedzeniem nieprawdy lub kłamstwem wyborczym. Zatem w moim rozumieniu jesteś 100% trollem.
@Recha_0684 i właśnie dlatego nigdzie nie powiedziałem o wyrzuceniu, więc nie wiem skąd ta uwaga. (domyślam się, że źle przeczytałaś/eś fragment o wychodzeniu)
0
@kubix05 No to masz chłopie przegwizdane https://streamable.com/q5c23p
0
@IronMan43 średni ten trolling, takie mocne 2/10
2
@kubix05 robienie komuś głodnemu smaka, i nie zaspokojenie go jest zagrożone karą 45 lat na syberii. Także czekam max 10minut, a potem się pakuj :)
1
@Marian_Pazdzioch Jak nie wygrywa Igusia to mi to tam lotto kto wygrywa. Tak o tu:
https://streamable.com/kzy77d
Ps. Genialny odcinek o hejcie na rodaków jak Igusia, Lewy czy inni.
@GigiAmoroso