2

@July_6_BcN @Kgorecki2500 jakie wy mlode jestescie. Ale to w sam raz, bo ja w 2030 cisne to sie jakos dogadamy.

5

@macio_944 kandydat na prezydenta. Nie dziękuj.

1

@TheNekro94 ja generalnie przyciagam anomalie (Powiedzenie "sa rzeczy, ktore sie fizjonomom nie snily, jest mi szczegolnie bliskie), a w banku to juz calkiem.
Np raz obslugiwalem typa z problemem "aplikacja mi dziala w jednym pokoju, a w drugim nie". Kolezanki do konca pracy mi nie wierzyly w ta rozmowe, a to ze ja rozwiazalem to juz calkiem odlot.

0

@NeroTFP1 ooo nieee, musze stanac w obronie kierowcow bmw. Raz przede mna jeden uzyl. Co prawda wlaczyl prawe, skrecil w lewo, ale jednak uzyl.

0

@TheNekro94 miałem dla 500zł promocji. W żadnym innym banku nie miałem komunikatu pt Nie można wczytać strony, nie można pobrać danych - na zwykłej historii konta. Gdyby nie to oceniłbym pozytywnie.

2

@KamQiX Inigo Martinez lub Christensen widzący sytuacje z Araujo


0

@nowy2016 z żadnego, aczkolwiek cytat o zapasowej planecie używam za Dalai Lamą XIV

0

ARC Rynek i Opinie wydał raport o zadowoleniu klientów banków.
1. Velo bank - 79 punktów. Wraz z jego wskaźnikami finansowymi wychodzi czarny koń rynku, bo radzi sobie dobrze. Kiedyś pkobp chciało ich szybko dziabnąć po kosztach, teraz będzie średnio.
2. Ing - 78
3. Pko bp, milenium, CA - po 76.

Miałem konta we wszystkich bankach (oprócz CA), i najgorzej oceniam pekao sa i alior. W życiu nie zgadniecie, które banki są najgorzej oceniane :D
Obsługa klienta w obu tych bankach to dramat. Np ostatnio jak zamykałem w pekao dyrektorka/kierowniczka oddziału chodziła i pytała (bo długa kolejka była) ludzi z czym przychodzą i udzielała informacji. Problem w tym, że popełniała błędy tak karygodne, że szok (np dla niej przelew sepa i swift to to samo, i działa na tych samych zasadach, co przelew krajowy w zł).

0

@lithotripter bezkosztowo sie planety nie uratuje, dlatego jest to takie trudne. Ludzmi tez trzeba zarzadzac racjonalnie i ich przekwalifikowac.

0

@lithotripter i dobrze. Spadnie sprzedaż, emisja również i jakoś się to zracjonalizuje. Jak np patrze po znajomych, którzy co sezon muszą mieć nowe buty kiedy można spokojnie 2-3 pochodzić to coś tu jest nie halo. Jakoś ten nadmierny konsupcjonizm trzeba by zracjonalizować. Lepiej mniej ubrań/butów i innych cudów, ale lepszych niż zalewać masywną tandetą.

One już są w Chinach indiach i innych. Problem właśnie w tym, że te kraje nie kwapią się do redukcji co2 i innych gazów.

3

@Pawlak1992 mądry nie znaczy inteligentny, to są zupełnie różne rzeczy, pytanie o którą pytasz.
Jeśli o tą drugą to Tusk jest topowy, bo trzeba popatrzeć jak sprawnie zawsze odpowiada, lawiruję, odwraca sytuację itp (np jak pocisnął ze jarek pojechal do pultuska, a Donaldinho "wasz pojechał do Pułtuska, zamiast z Tuskiem całym rozmawiać....")
Na studiach robiłem wykład o wizerunku polityków na przykładach Tuska, Kaczyńskiego, Obamy i hitlera, i z naszej polskiej dwójki Tusk> Jerry

0

@lithotripter niektórzy zapominają, że nie ma zapasowej planety. Jak nie bedziemy walczyz ociepleniem to sie wszyscy sami spalimy, wysuszymy, albo zaleje nas lód z lodowców.
Każdy z nas musi się jakoś do tego dołożyć, ale nie na zasadzie zwykły kowalski rudukuj wszystko o 90%, a najwięksi truciciele fabryki itp o 5%, tylko to te fabryki powinny zacząć od siebie.

0

@mientusek1407 tak konkretnie to nie, ale nagralem fragment negocjacji



A tak na powaznie, to podobno rozchoddzilo sie, ze ma byc na poziomie pedriego, czyli cos kolo 13-16 brutto.

2

Alicia Keys przestań mje Igusie prześladować. Paszał won z Gejem Z śpiewać, a nie porządnym ludziom mecze utrudnia.

5

@michal26 jak legginsy na @jowita

1

@NeroTFP1 @Bocheno1 nie daje nie daje. Tak jak nie dał patelni to Raphinhi w meczu z atletico :)

1

@TheNekro94 https://demotywatory.pl/5279417/Prywatna-sluzba-zdrowia

Przypominam: ze zlamana reka, nie do lekarza, ale do wiejskiej baby.

0

@MOLESTA a co mnie to obchodzi, ja chce cos pysznego sie napic :D
@kuz wiec o tym bylo jak zapomniec 18l - o cytrynie w herbacie :D

0

Nie wiem kto wymyślił, aby dodawać cytryny do ciepłej herbatki i przekazać tą wiedzę innym, ale ta osoba zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Napijmy się.

2

@Kgorecki2500 chłop mógłby sobie nakupić bobu, pietruszki, cebuli, kiełbasy podwawelskiej, albo jakiej suszonej, kinder bueno, paczkę laysów (to by troche świeżego powietrza zażył) i klocki lego i wiele innych rzeczy. Ale woli za to marnować kasę na kolejne wybory.

0

@PizzerMan przed herbatką 3/10.
Pije herbatkę z cytrynką 9/10
Po herbatce 20/10
Jak dotrwam do wieczornej 22/10

0

@PatrykBarca ja sie tylko zastanawiam, bo jak to wplynie na jego reputacje. Tacy co mówią, że coś zrobią w 3 dni, a potem dni są liczone w tysiącach mają w Europie średnią opinie.

1

@escarabajo Bo tak było. spekulowało się, że jego kontrakt miał wyglądać tak, że dostaje przywoitą kase jak na Celtę, gra tutaj rok/dwa, a potem Celta go sprzedaje za dobry pieniadz, ktory w około połowie miał iść do niego. Jak widać coś nie pykło.

1

@escarabajo Bamba miał iść do Celty, aby się wypromować w Hiszpanii, był dość tani, a tu lipa. Chociaż pewnie w MLS zarobi pienionszki.

2

Niedługo minie około tysięczny dzień (kiedy dokładnie to ciężko stwierdzić) od kiedy James Sakara - pastor z Zambii- dał się zakopać w ziemii i na wzór Jezusa miał wstać po 3 dniach. Nie wiem co się dzieję, ale mam złe przeczucia, że to może nie wyjść. Nie wiem co się stało, zaklęcia odpowiedniego nie znał, czy nie miał many na ten czar, nie wiem, zupełnie nie wiem.


2

@Marian_Pazdzioch



@MateS odpowiem za mariana :D

1

@abram3k *jak przychodzi trener od tańców.

0

@norbi77 tak reagowała jak napisałeś że delta jest równa zero?


:D

0

@norbi77 łoo panie kolego, jakie dostateczny

:D

1

@norbi77 jak wygraja z atalanta, to najwyzej powiesz "eee wy małe ludziki przeziębione, ja wiedziałem już wcześniej" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?