Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 po ciezkich negocjacjach
twitter.com/Sylwest12744668/status/1875187156781830491
0
@NeroTFP1 obowiazuje ich tez zakaz trzymania lap i czegos jeszcze od mlodych chlopcow, ale czesto srednio im to wychodzi
1
@Eklerek (RZEKOMA) klauzula w kontrakcie dawala mu mozliwosc rozwiazania kontraktu, a nie ze jest to z automatu. Generalnie to wszystkie info sa nic nie warte, dlatego klauzule i terminy to zalecam czytac przez palce.
1
@Koszykowy na tak krótki okres czasu to lepiej założyc konto w banku w ktorym sie nie ma. Zazwyczaj wtedy oferuja promocyjne srodki na koncie oszczednosiciowym+ premie za konto osobiste. Wtedy oszczednosci, kumuluja sie z miesiaca na miesiac, no i sama premia w promocji banku moze wyjsc kilkaset zl (za czesto proste czynnosci). Sam tak robie, a po pracy w banku nauczylem sie niektore warunki promocji latwo "obchodzic" :)
0
@Koszykowy Nie. Na jaki okres planujesz zamrozić środki?
10
@tomek8756 Jest takie powiedzenie: Wszystkich cycków na świecie się nie wymaca, ale próbować warto.
Schreiberka wzięła i je przerobiła na siurki :)
2
@tomek8756 trzeba trzeba, czlowieka trzeba ratowac
0
@wpwelement lepiej zyli.
Ops przepraszam, ja tego nie napisalem, ja tak tylko pomyslalem :D
1
@tomek8756 to grubsza afera była. Najpierw Helenka taka nie miła, @Marian_Pazdzioch byl nieobecny. To panie afera kryminalna jest. https://streamable.com/190gla
0
@ali3gator jak pokazalem cale sprawozdanie mozna wytargac w mniej niz minute. Jak ktos uwaza, ze klamie w nim to krs moze wydac ich zeznanie i mozna porownac. Wszystko jest podane na tacy, tylko tacy jak ty piernicza o braku przejrzyszstosci bo im sie zadu nie chce ruszyc.
0
@Marian_Pazdzioch o maniek wrocil :)
@Herato https://streamable.com/8d3gtj
0
@ali3gator masz brak przejrzystosci.
https://static.wosp.org.pl/trunk/uploaded/sended/files/strony/fundacja/wazne/sprawozdanie_finansowe_rok_2023.pdf" target="_blank" rel="nofollow">https://static.wosp.org.pl/trunk/uploaded/sended/files/strony/fundacja/wazne/sprawozdanie_finansowe_rok_2023.pdf
cale 40 sekund szukania. Dodatkowo fundacje musza skladac informacje do Krs, a do tych informacji jest publiczny dostep. Jesli jedno z drugim sie nie zgadza, to osoby prowadzace fundacje powinny miec prokuratora, Owsiak nie slyszalem, zeby mial.
Wiec ten zarzut jest z tylka wyssany, powielasz tylko syfiaste farmazony za innymi.
Brak zaufania ludzi powoduje takie pierniczenie od rzeczy takich farmazoniarzy, co 0 dowodow, a tylko hejt i plucie jadem dookola.
2
@Luciano99 Ooo nie nie nie, panie kierownik. Ja @Kessie bardzo cenie, lubie, szanuje, powazam, i sadze ze to gosc na poziomie. Mowie to co prawda, zeby mi w ciemnej uliczce roweru nie zaebał, ale mimo wszystko jak sie wytnie to nie powiesz, ze nikt. :)
0
@Azazel_Pazuzu a to jego ktos jeszcze na powaznie bierze? To poziom podobny jak nie ten sam co gali.
2
@ali3gator a gdzie masz krytyke? Bo poki co na Owsiaka to tylko leci hejt i oskarzenia bez zadnych dowodow, krytyki rzeczowej jeszcze nie widzialem.
3
@Nightraider Kibice Barcelony 2 stycznia 2025 o godzinie 12:12:12
0
Nawet wywołany do tablicy @FcPortoFan1999 nie zareagował, a to już 36 godzin bez posta. Drugi raz mu się to zdarza https://streamable.com/8d3gtj
Az tak mocno go trzymie?
2
@Joe_Barbaro @D10SLEO jestem za, nawet jeśli Olmo to nic nie pomoze. Na blondi patrzeć już nie moge.
2
@gumaz @KamQiX piccolo aż tak sponiewierało?
0
@RoberDzik Czyli jutro dokumenty, liga odmawia, a przyszly tydzien proces sadowy.
1
@4drian0 gorzej jak w Sosnowcu, a to już wyczyn :)
0
@Wiktoria13 @dafik85 edit. jednak wymagana rejestracja, aby móc go wypożyczyc.
2
@Commando z tego co wyczytuje z newsów, nawet jeśli to musi się to wydarzyć do jutra, bo potem była by to ponowna rejestracja której nie można robić, a teraz jest walka o przedłużenie. Największy cyrk jest taki, że jak potem uda się sprzedać miejsca, to wraca 1:1 i wszystkich innych + nowych pilkarzy będzie można rejestrować loozem.
@fart dlatego nie pozostaje nic innego jak to wyśmiać, bo co innego?:)
1
Sytuacja FFP nie jest ciekawa, dlatego wymaga niestandardowych działań. Plan B Lapcia zawiódł, podobnie jak plan C D E, dlatego pozostał plan Z. Olmo zostanie zarejestrowany w miejsce kontuzjowanego zawodnika. Jako, że Christensen to swój chłop to się chętnie zgodził na kolejne pół roku wolnego. Niestety jest zdrowy, a Tebas podejrzliwy, ale od czego ma się szwagra? Z ciężkim sercem Lapcia, ale ogarnęli temat. Kontuzja pryma sorcik.
https://streamable.com/tsy9s6
3
@Gacek5 tymczasm uzytkownicy fcbarca.com po wytrzezwieniu i zagladaja na strone
1
@Bocheno1 uszanowanko królu złoty :)
1
Jak tam panie i pany, syndrom dnia drugiego suchej wary jest?:)
Tak to znowu kiepscy :D
3
@Keson W kiepskim świecie kiepskie sprawy - Barcelona Cyc
Jak zapomniec - Bartomeu feat. Coutinho & Dembele
W wyjątkowych okolicznościach - czyli zapis z tłumaczeń rapera Joaner Laporter
0
@Xxxbarca4ever nawet nie mow, cos obrzydliwego, zboczency jedni :)
1
A teraz sobie wyobrazcie, ze jestescie kibicami innego zespolu i tam kupuja zawodnika i sie nie martwia czy go zarejestruja i na ile. Zadnych dzwigni, ksiegowych kreatywnych, zadnych patologii i cyrkow. No cos obrzydliwego, najgorszemu kibicowskiemu wrogowi nie zycze takiego losu :)