2

@agaFCB @Marian_Pazdzioch oaza spokoju, niewinnosci, kobiecej lagodnosci.

https://www.facebook.com/reel/1803827610155076

To oczywiscie o Marianie, zona to co innego :D

Ps. polecam obejrzec patrzac na Ferdka. Albo genialnie zagral, albo sam byl przerazony tym co helenka wyprawia.

9

@Bocheno1 prawie tak dobrze jak Mbappe - Vini - Rodrygo - Jude w realu na lewej :D

1

@JimMorrisonFCB dalem sobie siana z 250-300k mieszkancow, bo wiekszosc i tak stoi.

0

2

@Sulimo Terminator 2: Dzień sądu
Titanic
Predator
Obcy
Pasja
Jumanji
Kevin sam w domu/NY
Omen
Ace Ventura

1

6

@Hosh za te same pieniadze mógłbyś mieć 1,5 kilo bobu, albo czosnku i cebuli. I co? Nie przemyślałeś tego.


0

@NeroTFP1 braun jest pobozny, wiec ma chody. Zaraz bojowa zdrowaske strzeli i lidlowy facet ma przej..... Mam tylko nadzieje, ze nie ma wiecej osob o takim nazwisku, zeby sie tam nie pomylili z kara z niebios. Mogl jeszcze o pesel dla pewnosci zapytac.

2

@misterio @Comentateiro żal mi was, że dajecie się nabrać. Serio wierzycie w jakiś latający kamyk w kosmosie? Zrobili hologram na niebie jak u batmana i wszyscy dają się nabrać. Wyłonczcie telefizor, włonczcie myśleniem !

0

@Prorokk prokuratura zajela sie kartonami ?

1

@Kgorecki2500 ja tam sie ubawilem jak przy obieraniu ziemniakow :D

0

@Kgorecki2500 mam nadzieje, ze bochenski wygra. Bedzie opowiadal zarty, a smiechom nie bedzie konca
https://www.youtube.com/live/xR1u3x3dfyk?si=cRuFyPGAsw5rvGV5&t=1817

0

@DragonxNF a co w nim było?

1

@barcelonaLM tymczasem redakcja:


0

@KochamInieste Zly Xavi, bo nie gral kolejnym zawodnikiem z 3 ligii
Tymczasem: https://www.fcbarca.com/122190-rafa-marquez-casado-w-zeszlym-sezonie-nalegal-by-moc-byc-z-druga-druzyna.html

Rownie dobrze, mozna mu cisnac ze gra 1 sezon na tym poziomie, a Pedri 5.
Niektorzy potrzebuja czasu i miejsca, zeby sie pokazac z najlepszej strony, Xavi i tak wypromowal mnostwo mlodych, wiec robienie zarzutu, ze nie postawil na niego jest bez sensu.

1

Wiadomo, że poziom inny ale fakty są jakie są.
4 ostatnie mecze:
San Marino: 2 zwycięstwa, 1 remis, 1 porażka
Polska: 0 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki

1

@Radioactive9705 Ciekawe jak obchodzi go Al Bundy
1. Jako mezczyzny nikt go nie szanuje
2. Syna chcial sie pozbyc, zeby poogladac w spokoju Wielkie Melony
3. Przedsiebiorczosc zony polegala tylko na zabieraniu calej kasy mezowi
4. Tylko kibel mu pozostal na tym swiecie :D


13

Wstyd mi za was i cały naród. Reprezentacja pod wodzą pięknego trenera, w wspaniałym garniturze awansowała do dywizji B, czyli zaplecza najlepszych drużyn w lidze narodów, a tu ciągły hejt i narzekanie. Trochij szacunku do sukcesów i wysiłku naszych gladiatorów.

1

Lewandowski po zgrupowaniu reprezentacji


1

@FCB_dimiC @lucas/catalan gnojokok jeden co chodzi i na dodatek infakuje wszystkich zaraza jedna

1

@Pnog37 a za Engela jechaliśmy po złoto. Co za upadek :D

1

Ludzie czym sie martwicie? Jak założyły lewe kolano za prawe ucho i poliżemy się po piętach to ciągle mamy matematyczne szanse i może nawet mistrzami świata zostaniemy :)

A tak na poważnie to podziwiam was, że jeszcze wam się chce tą reprezentacje oglądać.

1

@tomek8756 Z jednej strony postać tragiczna - https://www.facebook.com/reel/1803827610155076 , piorun rozdupcył mu wardburga, suszyl gacie, ktore mu sie spalily. Z drugiej strony to oczywiscie menda, zlodziej co kradnie zarowke z kibla, i wrzod na zdrowym organizmie narodu. Jest to zatem postac niejednoznaczna.
Co ja pieprze glupoty, to przeciez lyse pol dupy zza krzaka, co ma morde jak malpa i tyle


1

Pogoda do "pośladków", akcyza w góre,

,
, połącz kropki :)

@tomek8756

2

@macio_944


Jak makowiec?:D

3

Równo 54 lata temu, czyli 18 listopada 1970 roku w Sindey urodziła się australijska modelka, projektanta mody i aktorka Peta Gia Wilson. W Polsce znana pod koniec lat 90 i początku 2000 (pozdrawiam takich dziadków jak ja) z serialu La Femme Nikita (u nas po prostu Nikita).

Serial opowiada o losach tytułowej Nikity, młodej buntowniczej dziewczyny, niesłusznie skazanej na dożywocie za morderstwo, którego nie popełniła. Oficjalnie w więzieniu popełnia samobójstwo i jest pochowana na cmentarzu - rząd 8, kwatera 30, realnie trafia do Sekcji I, tajnej organizacji antyterrorystycznej. Po 2 latach szkolenia ma zostać jej agentką. Jeśli odmówi, no cóż... rząd 8, kwatera 30. Sama organizacja na pierwszy rzut oka jest dobra, jednakże jej działania powodują, że nie do końca wiadomo czy są dobrzy i walczą ze złem, złymi metodami, czy są źli, a tylko przypadkiem walczą o dobro (pranie mózgu swoim agentom, czy wysyłanie na misję samobójcze to jedne z łagodniejszych przewinień tej organizacji). Serial dziś od strony technicznej wygląda słabo, ale fabuła jest kozacka, aktorzy naprawdę dają rade i serial na przestrzeni 6 sezonów mocno się rozwija, zatem ja z lubością do niego powracam.

Sama Peta dziś już nie specjalnie zachwyca urodą (https://www.instagram.com/iampetawilson/p/C9cQ2HhPj56/), tak jak w czasach serialu ( https://pl.pinterest.com/pin/668995719674220926/ ). Ciekawostką jest to, że była kandydatką do roli T-X w Terminatorze 3. Szkoda, że tej roli nie dostała, bo z pewnością (tak wnioskuje na podstawie Nikity) zagrała by lepiej, od tej bezpłciowej nijakiej aktorki, która była jednym z filarów położenia T3.

6

@Kapitan hawk ludzie go chca osadzac, ze stary, ze glupi, ze po co lufe mial skierowana w goscia, a nikt sie nie zastanowi ze moze pomylil go z dzikiem?

3

Komentarz usunięty

0

@michal26 jest prosty sposob na unikniecie ich. W tym przypadku wystarczylo nie katowac niewinnego stworzenia. Jest pierdyliard roznych sposobow, zeby odsunac zwierzaka, ale wybral sadyzm. Wobec tego nie widze zadnego powodu, aby sie nad sadysta litowac. Wiezienie to nie senatorium, dostalby rownie dobra dawke sadyzmu jaka sam zafundowal.

9

Dobrze wieści. Kotek zaczął jeść.
A temu co to zrobił.... no coż, życzę długich i owocnych (w tym erotycznie) lat w pierdlu. Oby musiał dożywotnio utrzymywać i płacić za leczenie koteła.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?