Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rifek ja niedawno obchodzilem 20 urodziny. Obchodze je juz od dobrych kilkunastu lat :)
0
@Lucyfffer ze wszystkich jezykow swiata wybrala jezyk faktow :)
3
@Faro mam dziwne przekonanie, tak na 320% ze wtedy w styczniu bedzie problem z rejestracja Gaviego :)
2
@siuuu Allegro i inne tego typu: Kup teraz, zapłać za 30 dni.
FC Barcelona: Kup teraz, zarejestrujesz..... kiedyś....może... o ile tebasowi sie tak wylosuje :)
6
@blakkudium a ja stawiam ze zagra. U mnie panuje optymizm.
0
@tbas mogli sie dogadac, ze wezma wieksza czesc wynagrodzenia, w zamian za % od sprzedazy, prosta akcja.
1
@Kidd Tak. co prawda nie swojej, bo nie mam, ale na szczegoly szkoda zwracac uwage :)
0
@tbas co ma piernik do wiatraka?
15
Wiele mnie laczy z neymarątkiem:
1. obaj zyjemy
2. jestesmy po 30
3. nie nadajemy sie do gry w pilke na powaznym poziomie
4. klub wyklucza nasze transfery (z ta roznica ze ja sie ani razu nie staralem)
Bilans pozytywny :)
0
@tbas to ze po grze przez 2 lata w betisie maja % od przyszlej sprzedazy?
0
@tbas przeciez napisalem podobna. Po powrocie do barcy tez mieli %
0
@Safrani robienie biznesow z sowietami na lewych inwestycjach.
6
@partymaker podobna formule mial biznes z emersonem royalem, a procent maja dlatego bo bedzie u nich gral i to dzieki nim sie wypromuje.
1
@Dracco takie kwestie sa tutaj za trudne. Tutaj panuje "kompromitacja zarzadu" i tyle wystarczy, dla paru zielonych wiec po co sie wglebiac.
2
@macio_944 @blakkudium ukladanka transferowa w FC Patologiolona https://imgflip.com/i/91di4k
2
Byk vs samochod.
Polecam kanal, pokazuja jak piekna (i brutalna) jest natura zwierzat.
1
@Messibestplayerintheworld tylko i wylaczenie lenovo.
Mialem kiedys byl bardzo dobry, zmienilem na acera to takiego syfu w zyciu nie widzialem. Od 2 lat mam znowu lenovo i 0 problemow. Sasiadz 10 lat temu tez lenovo kupywal, dopiero niedawno zaczal szwankowac.
https://mediamarkt.pl/pl/product/_laptop-lenovo-ideapad-3-15alc6-82ku018gpb-fhd-ryzen-7-5700u8gb512gb-ssdintwin11h-szary-arctic-grey-1466294.html
tutaj taki calkiem przyjemny za 2k
5
@Kessie nie mogl sie doczekac nagrody pracownika tygodnia, ktora mial byc ekskluzywny rower dlatego wzial sprawy w swoje rece.
@Luciano99 za to powinien dostac nagrode pracodawcy tysiaclecia za to, ze znalazl tak zdolnych pracownikow
https://demotywatory.pl/5263635/Ten-kto-nie-chce-znajdzie-powod-Ten-kto-chce-znajdzie-sposob
0
Niedziela handlowa i juz dwa posty.
Zapinamy pasy, zajmujemy miejsca, kanapki czy inny popcorn i plyniemy na gorace :)
41
@Dankho94isback no dramat, sprzedac typa z 3 ligii bez meczu w LL za dobra kase przy nadmiarze graczy na jego pozycje, w sytuacji gdzie kasa jest potrzebna. Dramat nad dramaty :D
0
@bartekvisca gratuluje, wbiles level 100 experta rambli. Cos tam gdzies zalyszal i juz wielce merytoryczny expert, a nawet nie potrafisz wskazac poprawnie autora slow :D zenada
0
@bartekvisca panie ekspert, proponuje 3 sekundy researchu.
https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-zakaz-sprzedazy-alkoholu-dobije-stacje-paliw-ryszard-petru-n,nId,7466546
Dzis mylisz kto powiedzial, zaraz zaczniesz przekrecac co powiedzial i tyle z tego bedzie.
0
@Ronin47 wiara w ansu i rekina jest jak wiara, ze nasz patus przestanie bic i pic bo obiecal, a wiadomo ze lobuz kocha najbardziej.
Obaj od 2 lat graja syf, ferranowi czasem wyjdzie ale to tylko czasem. Jak klub ma wrocic na top to z pewnoscia nie taka klasa zawodnikow.
1
@Safrani Był pewien wybitny umysł, który wyprzedzał swoje czasy, wieszcz nad wieszcze. "Wam sie oczy otworzom, kiedy mnie sie zamknom" -
8
@zodiak_10 "Czy ja jestem az tak napierd..... ze widze typa co od roku u nas nie gra?"
9
@Pawel13sz trzeba go dac messiemu do kąpieli i beda z niego ludzie :)
1
@Kgorecki2500 Flickhrer moze?:)
2
@Pawel13sz ale śliczny piesek. :D głaskałbym :)
5
Mame, nie teraz, muszyna ruszyla :)
0
@AlwaysBlaugrana mysle, ze glowna niechec milanu wynika z czasu - w tydzien nie znajda kogos na zastepstwo.
Ale jak juz to ja bym zaproponowal FdJ (liczac, ze moze mediolan mu sie spodoba i sie zgodzi) + Ferran (liczac ze sie dadza nabrac, ze to skrzydlowy) + Erica (po przyzwoitym sezonie mogli by byc zainteresowani takim obronca).