Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo komputer wyloncz, bo jak pierun pierd... nie to nie bendziesz mial kompótera, bo siem spali.
1
@NeroTFP1 juz wiemy skad ten mem https://imgflip.com/i/90z2s3
4
@ranger3120 to prawda, zaden fake. Mnie mailowo prosili czy nie mam pozyczyc dychy do pierwszego, bo na rejestracje brakuje.
0
@Derean strasznie dlugo wytrzymali zanim to wrzucili :D
6
Jak tak dalej pojdzie to lawka chelsea zajmie im pol stadionu.
1
W przerwie od placzu nad zbawicielem Gundo polecam filmik z robienia ciasta.
Takie ciacho wyszlo, ze az oczu oderwac nie mozna.
https://demotywatory.pl/5256374/Ciasto-Jakie-ciasto
Ps. Operator kamery - TOP!
1
@RoberDzik 1. Frenkie
2. de Jong.
3. Frenkie de Jong.
1
@FcPortoFan1999 nie wiem kto zarzadza Klubem Seniora w Stopnicy (https://www.facebook.com/photo?fbid=1223015735332842&set=pcb.1223017005332715) ale wygladaja na wesolych i optymistycznych :D
0
@Derean mianowal go kapitanem pare lat temu, i z tym kapitanem zaliczyl zjazd reprezentacji niemiec najwiekszy w XXI wieku. Najwyrazniej uznal, ze 34 latkiem nic nie ugra, szczegolnie jak sam mowil zalezy mu na mocnym presingu.
2
@FcPortoFan1999 znam taki klub ktory to robi.
0
@urbipl i to jest prawda, ja teraz tez jestem glodny. Roznica polega na tym, ze ide do lodowki, biore jedzenie i zaspokajam glod, a te sowiety ida do lodowki, biora gleboki oddech i glod zaspokojaja swiadomoscia bycia sowieckim imperium :)
0
@Jimmydeska tu nie jest mowa o tym na jakim poziomie grali, tylko jak grali.
Fajnie by bylo jakby taki Yamal potrafil sobie pileczke podbijac miedzy 2-3 przeciwnikami i jej nie stracic, przyjmowac czy asystowac plecami i wyczyniac inne cuda, ale generalnie w to nie wierze, aby drugi sie trafil.
4
@Wojtazsoo z calym szcunkiem do Yamala, ale takich cudów jak Ronnie nie robił nikt, i nawet to neymarątko nie było blisko do niego.
1
@Kapitan hawk mam wrazenie, ze ostatnimi czasy liczba zabojstw jakos dramatycznie wzrosla, albo media sie czesciej nimi zajmuja.
0
@ranger3120 "Ale jak to Halincia o 4?! Przeciez o tej to nawet kury nie wstaja" - Ferdynand Kiepski.
1
@Kgorecki2500 za to " " poddajace w watpliwosc autentycznosc cudu jakim jest biala czekolada:
0
@JimMorrisonFCB pora przestac zyc zeszlym (nieudanym) sezonem. Trzeba grac inaczej, dynamiczniej, a do tego lepiej stawiac na Fermina/Gaviego.
0
@MarFan @derus placz 48 godzin na dobe :D
Za Gundo zbawicielem :D
1
@Bogan ja jestem kompletna sierota, ale obadaj Hubert Cupak na yt. Robi remont domu po taniosci, moze pare patentow sie przyda.
0
@kuz ja nie, ale znam kogos ktos tez tak nie mial.
A tak na powaznie to bardzo wiele lat temu z ciekawosci zadzwonilem na swoj numer, ze swojego telefonu i ktos odebral. Okazalo sie, ze byl to jakis blad sieci i dali dwa razy ten sam numer do puli, zatem moze tu byc tak samo.
Ewentualnie druga opcja to spoofing i ktos uzyl twego numeru, aby sie komus wyswietlil.
0
@kamilop nie mam nic do rudych. Nawet szacunku.
Jak mnie ktos pyta skad ta niechec do rudych to mowie, ze to zadna niechec. Po prostu czysta nienawisc :)
0
@Leooo oby to sie nie wydarzylo. Przyjemnosc ogladania jak odpadaja w 1/8 jest duzo fajniejsza
2
@tomek8756 a co to za wstawianie golych lasek. Panie pan
Ps. Jakbys mial wiecej to dawaj :)
0
@MesQueUnClub_87 wyjsc moze, przyjsc tez o ile bedzie wolnym zawodnikiem.
2
Tymczasem w redakcjach mundo wysrywido, czy inny szrot (to znaczy sport)
https://imgflip.com/i/90tmzk
13
@Ojciec5tkidzieci uczcijmy zatem kolege minuta ciszy i spokoju.
Minuta, ktorej zapewne dawno nie zaznal :)
2
@Safrani kiedys to byl porzadny dziennikarz, robil fajne rozmowy. Teraz ma wartosc najmana i tak samo go nalezy traktowac.
1
@ranger3120 Moja mama byla ksiegowa. Duzo liczb, nuda, lewa musi sie zgadzac z prawa, jak cos sie nie zgadza to szukanie co gdzie i jak, a termin goni.
Sam na sklepie musialem sie nauczyc kierowac wszystkimi dzialami, takze w ksiegowosci pare dni spedzilem. Trzeba lubiec liczyc, inaczej raczej to bedzie nudna robota.
1
@MesQueUnClub_87 w arabii okienko trwa jeszcze do polowy wrzesnia o ile pamietam, wiec nie ciesz sie tak mocno :D
0
@Matheu12 zeby zabiegac w rzadzie o kasiorke i/lub legislacje potrzebna im w danym ministerstwie?