1

@PaCo zaplacili 110, mieli przez sezon, sprzedaja za 30. Sredni to przyklad podales.
Ps. na takich Araujo, Faye czy Todibo lub innych Marlonach czy Minach klub zarobil, tyle ze zeby rzeczywiscie kogos sprzedac za dobre pieniadz musi on pokazywac jakas wartosc sportowa, a nasze playery maja z tym problem.

1

@MesQueUnClub96 twoja zalosna potrzeba atencji siega tak daleko, ze myslisz ze ktokolwiek tu bedzie sie przejmowal czyms takim?
O co bedziesz pytal dalej, ile masz dziur w gaciach na d. i jakiej wielkosci?

0

@Hosh czemu dopiero za rok? Juz teraz zostal mu rok kontraktu, mozna za grosze zapytac

3

@ShawnC burzuj somsiad, ciekawe skont wzion na to pinionszki, pewnie ukrod!

3

@arsenallondyn0 caly soundtrack z Saint Seiya to jest giga.
@Sulimo




i zapomniane nieco


2

@juarez - Czesc jestem tu nowy, dopiero mnie kupili
- Tak wiem slyszalem. Dostales przydzial do szatni numer 2, tutaj jest 3. Tylko sie nie zgub.

0

@DLFCB mojemu koledze kiedys tak zrobili.
Mial powazna wade genetyczna, rodzice w sumie tez go nie chcieli, trzymali z przyzwyczajenia, a pomoc socjalna rozkladala rece. Mowili ze na aborcje juz za pozno, eutanazja nielegalna. Nie pozostalo im nic jak zainwestowac w peruke, lub scinac te rude włoski jak tylko odrastały :)

5

@macio_944 najpierw to, potem kilka miast w kraju zalane. Polacz kropki.

0

@prokofiew niesamowicie wnikliwa i oryginalna opinia. W tym kwadransie jeszcze takiej nie bylo.

0

@Pawel13sz Villa swietne wykonczenie
Tello szybkosc
Cuenca technika
Pedro umiejetnosc znalezienia sie pod bramka
de Jong glowki
Traore szybkosc

Ferran?
Kazdy kto tu byl przez lata mial jakas ceche wiodaca, ktora byla w danym momencie mniej lub bardziej przydatna. Ferran nie ma nic. Ani to skrzydlowy, ani 9, ani falszywa 9, ani nic. Jedyne co mozna o Ferranie powiedziec to:
A) Jest i zyje
B) Dobrze sie zapowiadal
C) Wmowil niektorym, ze jest rekinem (okazalo sie ze z tej piosenki baby shark).

Zatem mozna go porownywac raptem do Paco Alcacera z Barcelony, bo to nic poza ten poziom.

5

@Luciano99 jowita bedzie bramka czy bramkarzem?

0

Tym co porownuja sytuacje opisana powyzej, do gundo przypominam, ze Chrinstensen to drobne dolegliwosci ma co chwile.

1

@LaportaDimision i wlasnie dlatego nie pozostaje nic innego jak tylko w wyszydzic i wysmiac taki news :)

5

Laporta: Panowie w poniedziałek zaczynamy myśleć, we wtorek to już burza mózgów, w środe wymyślimy, w czwartek podejmujemy racjonalne ruchy, w piątek łączymy wszystko razem, żeby to miało jakiś sens, a potem....
Zgłasza się Deco - Szefie, ale ile można tak zapier...niczać?!


0

@DonAndresFCB 3 sezon top. Brudna zasyfiona Sona, pelna gangusów, prostytutek meskich, w ktorej nie masz nawet ubrania > sterylne Fox River :)

0

1

@Danny Gaucho no patrz, a mowia ze narodowcy to tylko chodza zamaskowani, z racami i wykrzykuja nienawistne hasla.
Oby tak dalej chlopaki.

5

Liryka, epika, zarządzanie klubem FC Barcelona.
Ja rozumie, ze sytuacja od dawna nie jest latwa, ale sa granice.



*mimo wszysto licze, ze zrodlo jest slabe i to nie prawda. Jak to mowia nadzieja matka....wierzacych.

2

@Messibestplayerintheworld jak na typa, ktory gra w 3 lidze to bardzo sporo.

1

@Antimadridista_WR pomysl co by sie stalo z kazdym decogramem tego jedzenia na koncu :)

0

@Katalończyk 99 oczywiscie tak. Nie od dzis wiadomo, ze jak sie dobrze pomodlisz to boskie istoty beda zalatwiac takie transfery do klubu jakich trzeba. Te modlitwy na wojny i choroby srednio dzialaja, ale transfery skutecznosc 100%

0

@Joe_Barbaro słynny autor bestsellerowej ksiazki :)

6

@Messibestplayerintheworld tebas powie, ze mamy zasade 1:0,1

1

0

@PatrykBarca @tbas byli tu tacy, ktorzy godzili sie na rozwiazanie w zamian za wyplate tego wynagrodzenia jako odszkodowanie. Wtedy to mialo schodzic z FFP, a wpadac do innej tabelki.

0

@Ojciec5tkidzieci pdf bez licencji lubi robic takie psikusy.
Ja zawsze robilem tak ze onlinowo pdf>doc, a z doc to juz normalnie.

1

@RafiVeB no optymistycznie, a jakby moglo byc inaczej :) Niekonczacy sie ocean optymizmu

1

Juz dzis klub podpisze nowa umowe z Nike, ktora gwarantuje miliardy trylionow piniondza. Albo jutro. No moze w przyszlym tygodniu (ktory bedzie kluczowy). Nie jest wykluczone, ze odbedzie sie to w przyszlym miesiacu lub roku.
W kazdym razie przyszlosc mamy zapewniona, no zyc nie umierac.

0

@Safrani to kto bedzie budowal nasze domy, wiezowce, stadiony i inne jak nie beda znac zdrowaski, albo odmowic rozanca?!
Miniester lewacka do dymisji !

1

O nie, ten protest to powazne ostrzezenie. Jak sie wk... zdenerwuja i calkiem zbuntuja to.... nic sie nie stanie :D
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Protest-w-Warszawie-To-reakcja-na-rozporzadzenie-ministra-edukacji-8800005.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?