Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mrboom
0
@tomek8756 Ostatnio wyczytalem ze buc trump powiedzial, ze z harris bedzie mu latwiej wygrac i tak pomyslalem, ze takiej klasy jak kiedys mieli bush, obama, mccain czy ten drugi przeciwnik obamy to trump nie kupi nie wazne za ile i od kogo
0
Tak zwany autodiss:
Jagielonka nie awansuje do LM
https://imgflip.com/i/8xth03
2
@JimMorrisonFCB nie widze nic co moglo by o tym swiadczyc. Na jakiej podstawie tak twierdzisz?:D
0
@Puyolex on od czasu do czasu gola zrobi. Fati zarabia podobnie, a od 2 sezonow kopie sie piętami za uchem, więc to on powinien odejść nawet za worek kartofli.
1
Pora na niedzielny chilloucik, takze kuchnia serwuje nam turecka inwestycje w disneyowskie zamkie
Polecam.
1
@NeroTFP1 maja helikoptery, psy, setki ludzi, lacznosci radiowe i cholera wie co innego i ucieka im typ co wyszedl z pierdla? Skoro majac taka przewage nad nim nie moga go zlapac, to jak maja lapac powaznych bandziorow z zorganizowanych grup?
0
@jacobFCB szkoda tylko ze to co mowi jest zalosne. Jego propozycje zwiekszania %pkb w nato bez konsultacji sa jedna z wielu kwintesencji intelektu adriana. O argumentach typu ze nastolatki beda brac po 5 pigulek na raz (100-150 zł x5.....) to juz szkoda mowic.
Komorowski byl slaby ale adrian powinien byc podrecznikowa definicja zalosnej prezydentury na niepowaznym poziomie.
2
@NeroTFP1 Wstałem. Uznałem ze 15km nie wppadnie, więc można do końca dnia leganie się lenić.
0
@Roni/VEB "a to jakaś wieś na zadupiu, zanim zbierze się policja z psami to chłop mógł już być kilkaset kilometrów dalej" - czyli potwierdziles moja teorie o policji z dykty, wizanej na trytytki :D
1
@Roni/VEB jesli typ co wyszedl z pierdla za to ze nieplacil alimentow ma wieksze mozliwosci niz policja z setkami funkcjonariuszy, psami, helikopterami i cholera wie czym jeszcze to jeszcze bardziej pokazuje jaka fuszerka zostala odwalona.
1
@Kgorecki2500 ChGW co i gdzie robil, od tego sa zeby takich typow zlapac, a nie 3 lata czekac az sam sie znajdzie. Zeby to byl jeden przypadek, a takich cyrkow robili wiecej (jak z tym typem co zabil rodzine na drodze i sobie spokojnie polecial do arabow).
2
@maroon i dostane przydzial ilu malolatow mam zlapac z piwkiem i wystawic mandat, jak kroliczek w zootopi :)
3
Trzeba pogratulowac policji spektakularnego zwyciestwa.
Typ zabija 3 osoby i znika ot tak sobie, policja nie ma pojecia gdzie on jest, a znajduje go dopiero jak cywil znajduje go martwego pare km obok miejsca gdzie pozabijal ludzi.
Modlmy sie oto aby producenci dykty i trytytek mieli sie dobrze, bez nich ten kraj upadnie.
0
@Guess rozmowa z nim nie ma sensu. Jego logika nie wychodzi nawet centymetr poza uproszczony model zarządzania w fifie
1
@Comentateiro nie trzeba zatrzymywac, sama sie wypierd....
0
@FCBMati10 celem samego zamachu bylo oprocz pozbycia sie hitlera, takze aresztowanie calej ekipy goeringa, himmlera i innych. Podtrzymany mial byc front wschodni, a polnoc, zachod i poludnie mily byc wyzwolone, czyli glowne kierunki skad zydow wywozono.
0
@Nazio_87 moje "pienionszki" z komunii chowaja sie od 24 lat, takze troche lepszy wynik :D
0
@FcPortoFan1999 ta znakomicie, wojna trwala jeszcze rok, ludzie wywozeni do auschwitz byli nadal itd. No rewelacja normalnie.
2
@FcPortoFan1999 Celem zamachowców było zlikwidowanie dowództwa 3 rzeszy, bo wiedzieli ze po stalingrandzie wojna jest przegrana i chcieli jej zakonczenia (tak aby nie doszlo do tego co sie finalnie stalo, czyli bezwarunkowej kapitulacji)
Dzisiaj z Clausa von Staufenberga robi sie bohatera, bo jest opinia ze nie zgadzal sie na brutalnosc rzeszy. Nie przeszkadzalo mu to wczesniej jak heilowal razem z innymi. Wszyscy chcieli kontynuowac projekt 3 rzeszy tylko po swojemu, a gdyby nie przegrywali wojny, wszyscy razem machali by grzecznie lapkami do fuhrera.
4
Dokładnie 80 lat temu, 20 lipca 1944 roku miał miejsce jeden (z ponad 100) zamachów na Adolfa Hitlera. W kwaterze w Wilczym Szańcu (obecnie woj. warmińsko- mazurskie) grupa zamachowców zaplanowała wysadzić pokój w którym odbywała się narada. Claus von Staufenberg podczas narady podstawił teczkę z ładunkiem wybuchowym (miały być 2 ale ze względu na pośpiech nie załadowano drugiego). Postawił ją obok dużego drewnianego stołu, po czym wyszedł pod pretekstem potrzeby zatelefonowania. Sam zamachowiec poczuł wybuch w odległości ponad 200m. Przestawienie teczki z drugiej strony nogi stołu (zrobił to jeden z uczestników narady, drewniana mocna konstrukcja stołu, betonowa podłoga i.... otwarte okna mocno osłabiły siłę wybuchu. Pokój był zmasakrowany, a Hitlerowi... nic się nie stało. Najpoważniejszym obrażeniem był uszkodzony bębenek w uchu. Jeszcze tego samego dnia Hitler przyjął dyktatora Włoch, a sam uznał że sprawa w której walczą to znak opatrzności, że jest słuszna i nic mu się nie może stać.
Zamachowcy chcieli zabić Hitlera, aresztować najwyższych funkcjonariuszy 3 Rzeszy i zakończyć wojnę. Zamiast tego złapano ich i już 21 lipca zabito. Powieszono ich na hakach rzeźniczych ze struną fortepianową (tak aby umierali długo i boleśnie), a egzekucje na rozkaz fuhrera nagrywano. Zamachowców pochowano jak żołnierzy z medalami i mundurach. Jak Hitler sie o tym dowiedział, kazał ich ciała wydobyć, spalić, a prochy rozsypać.
To pokazuje jak piekielne szczęście w życiu miał Adolf. Kiedy po raz pierwszy chciano go wysadzić w bawarskiej piwiarni, uszedł z życiem bo wyszedł z niej kilka minut wcześniej niż zwykle.
4
@Sulimo A Bo jaWiem?
2
@DLFCB https://demotywatory.pl/5058651/Rozmawia-dwoch-jaskiniowcow--Wiesz-chyba-naucze-moja
Jeden błąd u zarania dziejów, a konsekwencje do dziś.
0
@Herato przeciez juz maja takie kluby i tego nie robia.
Savinho kupiony z Troyes, ktore jest w tej samej grupie, jak i Girona. Sami do siebie wypozyczyli, zeby sami sobie go sprzedac.
4
@Katalończyk 99 @BulaKG kiepski, pazdzioch, waldus i boczek wywoluja duchy
Ferdi: To musi byc cos takiego ostrego
Edzio: Z samego dna piekiel
Ferd: Dobrześ pan to ujal. To musi byc cos takiego najgorszego, takiego ze gorszego juz nie moze byc
Boczek: Zbrodniarza jakiegos najgorszego
Ferde: O! O! Na przyklad wynalazca piwa bezalkoholowego
:D
0
@PatrykBarca poczytaj komentarze pod artykulem - omnibusy w to wierza, to i dzienniarzyny pisza.
0
@krol211 06/07, 12-15, i ta najnowsza.
1
@Yamal_Williams ale wspolpracownice mialy niezle melony, wiec takie male zadoscuczynienie :D
9
@Gronek bardzo fajna, polecam. Swietne zarobki, szeroki pakiet socjalny, dobre warunki pracy, ciekawa inspirujaca praca, duzy pakiet szkolen, az szkoda ze firma upadla.
2
@Kgorecki2500 uwielbiam takie argumenty. Raz obslugiwalem typa w tym stylu "Wstyd mi za pana, ze polacy pracuja w takim banku z polskim kapitalem, ktory okrada polskich obywateli. To wstyd i hanba dla narodu polskiego"
(byl oburzony bo mu prawidlowo pobralo cale 9zl za karte firmowa, z konta fundacji polskiej, ktora obslugiwala sowietow co do nas przyjechali, polakom nie pomagala nic :D)