La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

3

Pamiętacie jak podczas euro cieszyliśmy się,że skrzydła Hiszpanii będą nasze? Wszystko wtedy wydawało się piękniejsze ah pomarzyliśmy a jak zwykle zostaliśmy sprowadzeni przez nasz kochany klub na ziemię:) Olmo może dać liczby ale za taką kwotę kupować gościa z wątpliwym zdrowiem i brakiem pozycji w składzie trzeba być z Barcelony xd Oby nam zamknął usta i był świetnym wzmocnieniem.

1

@Lola120 klub czy pilkarza, ktory wolal zostac w swoim klubie?

2

@Lola120 ja po co już liczę, że zrobimy z kolejnego zawodnika rezerw gracza kluczowego. Ostatnio nam to dość dobrze idzie, Fermin, Cubarsi, Yamal, Nico, Balde, Gavi.
Trzeba szlifować diamenty :)

0

@Szklaner bo pewnie mu powiedzieli że ma być cierpliwy bo na ten moment nie mogą go zarejestrować, ale może uda się od drugiej kolejki, w klubie panuje optymizm

1

@mrboom oby defensywny pomocnik!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?