Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RosjaninBut i ten moment ucieci filmiku, to dopiero obiektywizm i rzetelnosc.
3
@Kessie ale ma silną wole ze sama go nie zeżarła na raz. Prawie tak silną jak krzesło które wytrzymało pod jej naporem.
0
@tristan87 pieniadze rozdaja za darmo.
0
@Kondziubarca lykanie wszystkiego co pisze level expert.
2
@Aragorn33 https://wiadomosci.wp.pl/strzelali-nawet-przez-plot-biegly-uznal-zachowanie-zolnierzy-za-niewlasciwe-ujawniamy-nowe-informacje-7035522557139712a
2
@DLFCB @Safrani ciekawe ustalenia z wp.
https://wiadomosci.wp.pl/strzelali-nawet-przez-plot-biegly-uznal-zachowanie-zolnierzy-za-niewlasciwe-ujawniamy-nowe-informacje-7035522557139712a
Wychodzi na to ze afera jest nie oto ze strzelali, ale oto ze strzelali kiedy tamci sie juz wycofali, a to rzeczywiscie moze polegac pod paragraf o przekroczeniu uprawnien.
3
W relacji pana z TVN24 (podajacego za onetem) padla informacja, ze w ostatnich miesiacach strzelano ostrzegawczo ponad 700 razy, ale afere zrobiono o ten jeden raz. Ciekawe dlaczego? Jakies wybory ida czy co?
https://wiadomosci.wp.pl/strzelali-nawet-przez-plot-biegly-uznal-zachowanie-zolnierzy-za-niewlasciwe-ujawniamy-nowe-informacje-7035522557139712a
Jesli to prawda, to rzeczywiscie paragraf z przekroczeniem uprawnien moze miec uzasadnienie.
3
@Arden takie porownania sa troche slabe. Messi jest ewenementem w historii tego sportu, Vini jest tylko swietnym pilkarzem, ktory jest na szczycie w danym momencie. Za 5 lat beda inni, i wszyscy beda porownywani do Messiego, a nie Viniciusa.
1
@Culer9002 brakowalo mi tylko zeby glosem ferdka powiedzial "gdzie jest flaszka, musze sie napic, bo nie przetrzymie"
0
@marcin62 rydzyk by powiedzial "no kto nie ma pokus". No kto nie ma pokusy zeby obmacywac 11 latke? (wszyscy normalni?)
0
@AmigoBlancos polecam Ci osobe Jana Kaczkowskiego. Pokazal ze mozna nawet z glejakiem zyc godnie i na maxa. Zycze Ci zeby bylo dobrze, ale jak nie bedzie to chociaz zeby bylo tak jak u kaczki.
0
@tristan87 jak zbuduje fuszerke to bedziem po nim jechac tak samo.
@Explode czyli robmy wiecznie fuszerke, z pewnoscia sie rozwiniemy razem z tym cpk
1
Płot za 1,5 miliarda vs lewarek za 150zł (chyba nie znam sie).
W jakiej patologii my zyjemy. Jedni chca ich brac bez kontroli, drudzy stawiaja mur rownie wytrzymaly jakby z zapalek byl, a na dodatek wysyla sie tam funkcjonariuszy, ktorzy sa zabezpieczeni chyba tylko swiezym powietrzem. Zbudujmy moze mur ze zgrzewek wody z zakretkami UE. Prawica polegla w walce z nimi, moze i ci nie dadza rady...
Normalnie panstwo z dykty.
1
@speed1 typowy pajac co robi wszystko pod publiczke, jak tutaj atencjusze - aby tylko dostac sie do goracych albo spamowac zalosnym haslem dla zielonych. Ogladanie tego typu powoduje obumarcie komorek w mozgu.
0
@Pawlak1992 zalezy ktora noga wstanie tebas.
0
@HighestInTheRoom pan minister (byly) mariusz sie chwalil ze zatrudnil dodatkowy 1k policjantow do walki z takimi przestepcami. Ja pracowalem wtedy w banku, dziennie przyjmowalem srednio 40 zgloszen (czasem nawet 70). Pomnozyc to razy 100 konsultantow, i jakies 8 bankow, wychodizlo by ze taki policjant ma dziennie jakies kilkaset spraw.
Ustawa ktora miala cos pomagac w tym temacie weszla rok temu na wakacjach (oczywiscie nie bo pis chcial zrobic, tylko wyszla dyrektywa i musieli) napisana na kolanie przez pijanego studenta. Pan vicepremier Gawkowski zapowiedzial nowe przepisy (ktore zaczynaly miec sens), ale jak zobaczylem jak sam sie dal okrasc to mi rece opadly. Oszusci jeszcze dlugo bede mieli lajt w tym kraju.
5
@pt9 zapytajmy wielkiego umyslu tego narodu. Nie trzeba nic wiecej komentowac.
2
@Arden Pozdrow mame i przekaz wyrazy podziwu. Jakby mi przyszedl chlopaczek 21 lat na rozmowe o prace z mama to rozmowa nie potrwala by dluzej niz "Dzień dobry, Pan z mama? Aha to do widzenia".
0
@tomek1656 widze ze ty nic nie kumasz. Szkoda gadac z toba, siedz sobie przed komputerkiem i wypisuj te swoje mundrosci.
0
@tomek1656 ta zerowe, wlasnie dlatego gral w 2 najlepszych ligach swiata. Proponuje odejsc od kompputera bo to ci szkodzi.
1
@Fantastyczny Chłopiec wez sie moze chlopcze zastanow przez sekunde zanim cos napiszesz
0
@HighestInTheRoom też. I na market place, i na allegro. Teraz sie przerzucily sowiety z "hey zamowie kuriera oplaconego, wejdz w link i odbierz kase" na "wejdz w kod qr, zweryfikuj sie i bedzie dobrze".
Ps. olx na szczescie dziala sprawnie, zglosilem i minute pozniej konta oszusta juz nie ma, ale np fb zglosilem ze 100 kont usuneli ze 2 i to po 3 miesiacach sprawdzania. Allegro dziala po jakis 3 godzinach najwczesniej.
1
@Radioactive9705 to jedno zdjecie z dedykacja dla naszego kolegi po coming oucie?:D
1
Zrobiłem pare koszulek upamietniajacych Akire Toriyame, wystawilem na sprzedaz i cyk 20 sekund i juz 2 sowieckie (cenzura) wylecialy ze swoimi linkami. Pare takich biur juz zamkneli na ukrainie po kilku latach dzialania. I my takich sowietow dotujemy, a laskawcy pisowcy dopiero po 5 latach przygotowali ustawe na kolanie majaca pomoc w problemie. Syf i degregolada z tym sprzedawaniem.
1
Potencjał memiczny tych zdjec 10/10
https://mistrzowie.org/825495/Historia-wyszukiwania
https://mistrzowie.org/825494/Historia-wyszukiwania
0
@Faro jak tak swietnie widzisz przyszlosc to poprosze o numerki w jackpota :)
1
@Faro lepiej kupic kogos przed jego primem i zeby osiagnal go tutaj niz po prime przyszedl nie wiadomo po co. Kupuje sie potencjal i charakterystyke, a ta niezle tu pasuje.
0
@Pawel13sz no beka w uj, tak zabawne jak obieranie ziemniakow.
1
Bardzo fajnie, że pada. Roślinki będą podlane, trawka rosła będzie....
Ale może kurr zapiał tak chociaż jeden dzień słońca, od 2 tygodni go nie widziałem, bo tylko leje!
1
@Kgorecki2500 w jednym z podcastow stanu wyjatkowego podali bardzo ciekawa teorie dlaczego gawryluk startuje. Blizej wyborow zapewne bedzie wiecej i o niej mowa.