Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pitinho masz jak byk w ramce w newsie napisane.
0
@bari_94 to jest mysl. Nie ma stadionu, nie ma kontraktow, nie ma umow, nie ma transferow nie ma nic. Idealny moment zeby wymieniac prezydenta bo experty typu bari na rambli tak napisaly. Wez rusz jakies szare komorki i pomysl dalej niz 15 minut do przodu.
0
@tristan87 zal mi pana Lecha. Chociaz sie z nim nie zgadzalem to to byl poczciwy porzadny polityk, a jego braciszek sobie z niego robi kim dzong una i kult jednostki, byle sobie tylko patriotyzmem i tragicznie zmarlym bratem morde wytrzec aby tylko sie do koryta dorwac za wszelka cene.
0
Vinicius to menda, buc i hipokryta jakich malo, ale czasem stac go na ludzkie odruchy
https://demotywatory.pl/5249716/Piekny-gest-pilkarza-Realu-Zrobil-niespodzianke-polskiemu .
4
@Chucky powiedz mu jak ferdek do pazdziocha w odcinku m jak marian
"Pociesz sie pan, ze w pana wieku milosc przychodzi jak rozwolnienie - znienacka ale szybko leci, przejdzie panu"
(polecam odcinek, jeden z najlepszych dialogow w slynnej kuchni :D)
2
Myślę, że można już oficjalnie przyznać tytuł męczennika rambli. W tym roku otrzymuje go Vitor Roque. Wcześniej dostawali go takie tuzy futbolu jak Pablo Torre (obecnie głównie ławka Girony), Puig (robi furore w topowej lidze, szkoda tylko że ameryki północnej, a nie gdzie indziej) czy Balde (ten sie niestety sprzedał ideałom i zaczął grać, zamiast z honorem być młodym zdolnym pokrzywdzonym przez trenera).
Wybrańcowi tłumu ekszpertuff gratulujemy!
1
@ranger3120 chcialem kiedys zrobic jakis kurs z up na ksiegowosc, ale typ mi powiedzial ze taki kurs moga zorganizowac, dopiero jak znajde pracodawce ktory da im gwarancje, ze mnie zatrudni po takim kursie. Szkoda gadac.
1
@mordini123 tymczasem pewien klub w hiszpanii https://imgflip.com/i/8q6191
1
@QQL5 powinien byc prawdziwym prawilnym sebixem z rambli i powiedziec "sa gów*** i wydymamy ich jutro 3:0 a jak nie to spierd...... bo z takimi frajerami to nizej nie mozna. Almeria jest ostatnia bo to banda nieudacznikow"?
1
@tristan87 pół człowiek, pól litra.
2
@Radioactive9705 Jeden z tych co absolutnie nie nazwalbym czlowiekiem.
0
@tomek8756 z gory widac ze ma pociag do nietuzinkowych refleksji (from mountain i see he has train to notdozens reflexes :D)
0
@marcin62 bez alkoholu?
9
@NeroTFP1 ja nie jestem pewien czy zasluzyl. Nie mozemy zapominac ze po tych wydarzeniach nie wystawil patelni do Raphinhi. Czy mozna takiemu czlowiekowi dac taka nagrode?
0
@Pawel13sz od poczatku bylo gadane ze ma przyjsc latem, a przyspieszenie jest ze wzgledu na gaviego i ma byc poswiecone na adaptacje, a teraz wielkie halo jaki to xavi zly bo ma 5 innych do gry w ataku.
0
@Pawel13sz klasyczny przyklad ile sa warte te informacje od dziennikarzyn.
0
@Michael24 ciekawe jak Xavi zareaguje na ta wiadomosc. Moze sie juz z tego nie pozbierac...
1
@Faro ok
https://podroze.wprost.pl/11329216/jedna-z-najdziwniejszych-tras-kolejowych-na-swiecie-tory-umieszczono-w-srodku-bloku.html :)
2
https://demotywatory.pl/5249620/Dzieki-tej-akcji-caly-poscig-nabral-sensu
Bollywood to jest totalnie inny wymiar.
1
@Kgorecki2500 co ty wiesz o starosci. Ja kiedys zatwierdzalem sprzedaz alkoholu osobom urodzonym po 2000 roku, a ja myslalem ze takie osoby dopiero sie ucza chodzic :(
1
Widze tego sedziego i sie tylko zastanawiam: Ciekawe co on dzisiaj odj.....
0
@malicinho xD
to moze staty iniesty z ostatnich 4 sezonow (mecze/gole/asysty) 30/1/1, 23/0/3, 28/1/2, 24/01/1. Fdj nie gra na pozycji sprzyjajacej cyferkom. On ma robic gre, a tego nie robi.
0
@alegre84 @FcPortoFan1999 a ja uwielbiam czepianie sie byle czego, zamiast meritum sprawy. Nie wazne co zrobil zlodziej, wazne ze policjant, ktory go zlapal mial ojca w milicji, ot taka wasza logika.
2
@malicinho iniesta mial po 1 gola na sezon, wedlug twojej interpretacji byl tragiczny i powinien grac w alaves, lub max w cadiz.
4
@lucca87 z ta roznica ze watpliwosci co do araujo dopiero sie pojawily, a FdJ sa prawie caly czas (mowa o dyspozycji sportowej)
0
On mimo wszystko jest bardzo potrzebny. Z takim AM dal wazne gole, a to bezposredni rywal. W paru innych meczach tez blysnal i nawet mimo nieregularnosci lige trzeba wygrywac nawet takimi przebliskami.
0
@KrecikOwsik a zastanawiales sie co sie stanie jak przyjdzie nowy sztab, a beda robic to samo? Moze to nie w ludziach a w czynach problem?
1
@Kgorecki2500 slyszalem kiedys ze eurowizja to byl konkurs piosenki, ale to chyba sciema :D europejski cyrk manifestacji politycznych
8
Fajnie by bylo jakby taki pilkarz sie rodzil raz na pokolenie. Niestety taki Don Andres rodzi sie raz na historie.
0
@marcin62 warto przypomniec ojca rydzyka, ktory o pedofili mowil "no zgrzeszyl, kto nie ma pokus". No kto nie ma pokusy, zeby sobie czasem zgwalcic 9 latka, albo pomacac kogos