Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie zycze zle paryzanom*, ale to bardzo dobrze ze bvb strzelili i sa blizej awansu. :)
*zycze im bardzo zle, i niech odpadaja w grupie :D
2
@July_6_BcN ta, idol konfederatow, mundrych inaczej, wybitnych ekspertow od gospodarki itp juz przewidzial rozpad unii https://mistrzowie.org/824698/Unia
1
Poprzednia runda pokazala, ze jak sie nie wykorzystuje swoich szans to sie sromotnie przegrywa. Dortmund moze gorzko pozalowac ten okazji Karima.
1
"Kilka dni temu The Sun poinformował,"
Nie no szanujmy sie, z pudelka tez artykuly beda zeby tylko zapchac czyms glowna?
8
@Sulimo przykre jest to ze cham, prostak i burak dostanie poklask.
1
@zadafcb jesli matura to egzamin dojrzalosci, to to jest egzamin wstepny. Jak ktos wierzy w te przecieki lub za nie placi, to egzamin oblał i powinien jeszcze posiedzieć w szkole, bo z dojrzałością niewiele ma wspolnego :)
3
@tomek8756 A) Jak w sklepie, sklep duzy to mozna oszukiwac bo tak? Fajny mental cebulandi. Banan to nie jablko, chciala byc cwana to dobrze ze dostanie po dupie.
B) Wymiar sprawiedliwosci jest od scigania wszystkich ktorzy lamia prawo, wiec i jej sie nalezy.
C) Jabys przeczytal to jest tam slowo DO 8 lat, a nie ze na tyle pojdzie. I warto takich cwaniaczkow ukarac, chociazby dla przykladu, ze nie warto byc takim cwaniaczkiem cebulaczkiem.
0
@Pelart22 FdJ nie starczy na Williamsa?
6
My tu gadu gadu, a tu maturki. Jak co roku trzeba wspierać maturzystów, dlatego ku pokrzepieniu serc https://imgflip.com/i/8p4lu8
0
@creativeopinion tylko że amortyzacja i transfer nie jest płatna odrazu, a rozłożona w czasie (np w czasie gdzie jest więcej meczów ligi mistrzów, a i nowy stadion na który ludzie bedą chcieli chodzić). Śmiem twierdzić, że barcelonę stać na takie transfery*
*o iile uda się opchnąć np FdJ, "longlet", Desta i Fatiego.
0
@mleczkoo Można się bawić kulturalnie i bez alkoholu?
Jacuś: Można, ale po co?
2
@Kgorecki2500 jacus mówił, że czeka aż spotkają się w sądzie, bo mówił ze kierwa był pijany. Jest to jakieś rozwiązanie, bo jacuś w temacie alkoholu spokojnie może zeznawać jako biegły sądowy.
0
@tomek8756 no i wejdzie taki i tylko smaka narobi. A zebys sraczki dostal i papier Ci sie skonczyl :D
0
@Gaz 3-5 sytuacji - źródło = a bo tak mi się wydaję
https://xvalue.ai/stats/en/league/la_liga/teams
mamy 12 celnych mniej niz real i 4 gole mniej
Goal Conversion (%) - 0,6% mniej niz real i tak by wymieniac mozna.
To defensywa wylewów dostaje i gubi sie punkty, a bramki zdobywane nie odstają od lidera.
0
@tadzik447 zdalem sobie sprawe jakim zabytkiem jestem. Ten remix slyszalem jeszcze w gimnazjum.... 16 lat temu :D
0
@tadzik447 Takich przerobek to gimby nie znajo. Przerobione zanim to sie stalo modne :)
2
Kazdy jak zwykle z piana na mordzie chce tylko wywalac kolejnych trenerow, prezesow i dyrektorow, ale zeby ktokolwiek przedstawil jakis konstruktywny plan co w zamian to juz nikt nie potrafi.
2
@Comentateiro z jednej strony w wywiadach potem mowi normalnie. Z drugiej strony jakos dziwnym trafem tylko on mial takie problemy. Dziwna to sytuacja.
0
@RosjaninBut Kanion kilkaset metrów wysokosci, ale kask trzeba ubrac, bo jak spadnie to moze sobie krzywde zrobic :D
1
@tomek8756 mam te delikatesy obok bloku. Bezapelacyjnie najdrozszy sklep w miescie. Najtanszy chleb 7zł, a ide do biedry czy leclerca i mam po 3 (ten za 7 to taki sam syf jak z biedry za 3).
2
@SirChuck mial 1 okienko z zerowym polem manewru, czego mial dokonac? Haalanda i mbappe za romeu wymienic?
4
@Death_voice jak bede za toba biegal z metrowa maczeta i bede chcial ci obciac glowe ale mi sie nie uda, to powinni mnie sadzic za probe morderstwa, czy za bieganie z maczeta ot tak o?
1
@NeKenI https://obrazkowo.pl/c9fd246d4f859e904e1a13841e3bb8cd/Ja-kiedy-widz%C4%99-psa
0
@Roobo cyrk to by byl, jakby w innym kraju ktos zdobyl puchar polski :)
1
Pomagać też trzeba umieć, bo inaczej się bardziej zaszkodzi i będzie gorzej niż było.
https://mistrzowie.org/824484/Wlosy
Troche jakby do odbudowy ukrainy wysłać Sasina :)
8
Jestesmy od 20 lat w UE, ale nie wolno nam zapomniec dzieki komu. Wstanmy wszyscy i podziekujmy temu bohaterowi bez peleryny
0
@mekston Robert jest wybitnym pilkarzem w historii tego kraju i jednym z wyrozniajacych sie w ogole, ale ile mozna zyc przeszloscia?
0
@tbas 1 sasin = 70 milionow
1 obajtek = 1,6 miliarda
1 obajtek = 22,86 sasina
wszystko dla dobra polski i jaroslawa zawsze dziewicy
0
@Herato pytanie tylko komu bardziej zalezy na wygrywaniu ZP - jemu, czy tym co w internetach wypisuja komentarze jako to on jest slaby w psg i nie zdobywa zp.
1
Dziś mijają 2 miesiące od śmierci Akiry Toriyamy.
Planuje sobie zrobić jakąś pamiątkową koszulkę z nim. Czy posiadacie jakieś ciekawe arty/tapety/grafiki itp związane z nim?