0

@MesQueUnClub96 przeciez rozmiar nie ma znaczenia, nie przejmuj sie :)

1

@Kgorecki2500 zobaczyl ze ten potwor zjadl ludzi i chcial ich ratowac, a w cywilizacji to sie nazywa samochodem :)

1

@tomek8756 a na konferencji prasowej ktos ich zapyta czy w zwiazku z tym sa swifetką :D

0

@tomek8756 wybory sa za wiele miesiecy, a w polityce to bardzo duzo.
Trump ma procesy, Biden moze miec procesy, a jako ze to sa stany (umysly chyba) to slyszalem wielu powaznych typow, ktorzy mowia ze o wyniki wyborow moze zdecydowac poparcie T. Swift (xD) na koniec kampanii.

5

Spokojnie, to tylko katastrofa.

3

Sport to zdrowie wiec trzeba sie tez zdrowo odzywiac.
Ja na dzis proponuje smacznie przetworzone owoce i warzywa...
Czyli frytki z keczupem :)

2

@Kgorecki2500 adrian obiecal trumpowi, ze jak da kase na ukraine to go ulaskawi

0

Trzeba zatrzymac obu, chociazby ze wzgledu na to ze na lepsze alternatywy klubu nie stac.

0

@FcPortoFan1999 osobowosc po prawej mi wyglada na adriana. Jak jestes dumny z takiej postaci na fotelu prezydenta to gratuluje, moze razem pocwiczycie angielski.

0

@FcPortoFan1999 czyli jak adrian wylazi i kompromituje siebie (a przy okazji kraj) to tez jest szukanie afery?

1

@Patrykl145 ledwo 2 dni plotkuja o Marquezie, a juz placzesz jaki to on zly trener

0

@FcPortoFan1999 porownywanie kolosa kreowania wizerunku do adriana jest dosc slabe.

0

@FcPortoFan1999 z tego co kojarze Biden jadl przy stole jak czlowiek, a adrian ze swoim przydupasem jak widac w drzwiach czy gdzies tam. Na pewnym stanowisku juz nie wypada zachowywac sie jak sebix, ale adrian tego w 9 lat prezydentury sie jeszcze nie nauczyl.

1

@Arden ojoj, a ja prosilem o liczby w eurojackpot i jakis uja dostalem

0

1

@BarcaaVEB pieseły zawsze powoduja jedna reakcje :) https://besty.pl/4058220

0

@tristan87 ojoj bardzo mi przykro


3

Rewanzowe mecze LM potwierdzily dwie prawdy powszechnie znane:
1. Nie da sie grac powaznie w pilke bez defensywnego pomocnika. Real broniacy sie we wlasnym polu karnym, przed nim 0 miejsca do strzalu z dystansu, musial grac do bokow. Barcelona bez takiego pomocnika zostawiala kilometry dla Vitinhy zeby mogl sobie ladnie klepnac.
2. Niewykorzystane sytuacje sie mszcza - Kevin nie trafia do prawie pustej bramki, potem dogrywka i karne - City nie ma.
Robercik nie trafia na 2-0 w dogodnej akcji, czerwona kartka i caly plan.....

0

@Lanosss czy najwazniejsza to nie wiadomo, ale jak patrze na gole Vitinhy, a jak wczoraj real sie bronil, to ktos taki jest niezbedny do sensownego bronienia sie.

0

@qchulainn przeciez tutaj to norma. Jak ktos nie jest z pierwszej strony gazety i nie kosztuje 150mln, a dodatkowo nie kiwa 5 w meczu, albo nie wybija 7 pilek z linii bramkowej to znaczy ze jest drewnem. Trener za to musi ogarniac wszystko od taktyki, po przygotowanie fizyczne (jak jego druzyna nie biega jak ostatnia kura w afryce to znaczy ze to lenie) az po mental dzieci w szkolce. Jesli tego nie robi to jest nieudacznikiem.

0

@Crema Catalunya bo na tym polega praca agenta. Dzis nie wyjdzie transfer, ale za 2 lata moze tak. Ten agent zaraz moze miec innych, ktorych bedzie klub chcial. Budowanie sieci kontaktow w tym zawodzie to podstawa.

0

@BorzyKrzys warto ogladac chociazby po to, aby zobaczyc jak to jest miec defensywnego pomocnika i bronic sie razem z nim. Taki Vitinha w tym meczu moglby tylko pomarzyc i miejscu do strzalu.

3

Skoro Kevin czegos takiego nie trafia to mozemy byc juz raczej pewnie farfocla dla realu w 91 :)

3

@kaamil1910 dzis leci na niego hejt i krytyka, bo zrobil wielkiego babola, a nikt nie pamieta ile razy nas ratowal czy czyscil takiego pajaca z realu i to czyscil go jak szm....ścierkę :)

2

@tomek8756 te ich protesty to zachecaja conajwyzej zeby na piecu kopciuchu palac oponami zjesc burgera, a potem pucic takiego pierda ze sam wybije dziure ozonowa na pol planety, tylko po to zeby im sie zrewanzowac.

0

@Rhaan Z tym ze jeden blad rodzi drugi. Jakby Lewy strzelil dosc prosta akcje na 2-0 to by bylo po ptokach. Wystawienie do Ferrana tez moglo by dac wymierna korzysc w kontekscie awansu i dzis czerwien to bylby tylko przykry incydent.

1

@Hosh toalet tez nie mozna oszczedzic. Jak wszyscy to wszyscy.

5

Dzis caly hejt bedzie szedl na Araujo (co prawda zasluzyl) ale warto przypomniec ze:
1. Lewandowski mogl zabic mecz na 2-0, a potem dac nadzieje podajac do Ferrana.
2. Cancelo nie upilnowal dzbana na 1-1, i dal karny w glupiej sytuacji na 1-3.

Krotko mowiac, ze duzo bledow indywidualnych zeby mozna bylo aspirowac do polfinalu.

1

@Ojciec5tkidzieci Ferran wszedl, 5 minut pozniej mowia ze nie widoczny.
Nie minal 2 chwile juz mowia ze bardzo dobra zmiana, bo rozbiegany i stwarza zagrozenie.
Na polsacie rzadko slucham komentatorow, ale oni ani charyzma, ani glosem, ani merytorycznie to nie daja rady.

2

@Barca2022 w swoim hejterstwie zapomniales ze np naderwania miesni widac w badaniach, wiec nie mogl tego symulowac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?