0

@MesQueUnClub_87 w wielu sprawach m.in w hipokryzji prawilniakow - najpierw kosciolek, potem wyzwiska w internecie, albo jak to jest zle jak lewacy i poprawnosc polityczna im uklada zycie, a sami robia to samo.

3

Prawilni polacy z okazji swiat postanowili powylewac troche swojego jadu na Rybusa, bo przeciez jak on smie zyc swoim wlasnym zyciem niezgodnym z ich prawilno-patriotycznym swiatopogladem. Jak to powiedzial ksiadz Kaczkowski (cytujac swojego ojca) "Takie ten wasz katolicyzm jak to wasze kucanie".

3

@Arden krzysiu "krul" prawilniakow i straznik texasu moralnosci w internecie chce ukladac innym rodzinom zycie, bo wedlug niego tak trzeba? Zalosne.

11

@Stinger_ proszenie argentynczykow, zeby nam wiecej nie strzelali to nie kompromitacja?

2

@urbipl faktem jest rowniez to, ze ilosc druzyn na turniejach jest powiekszana, zeby reprezentacje oferm i pilkarskich nieudacznikow tez mogly powachac powaznego grania np Polska.

1

@ranger3120 skoro w czasie wojny mam isc bronic tego nic nie wartego ciemnogrodu, to poprosze o zwrot podatkow ktore wylozylem na armie, ktora mnie nie obroni bo przeciez sam to bede musial robic.

0

@AlphaNumeric przyznaj sie, ze baba stala za Toba i musiales to napisac?:D

6

Na tym filmiku podobno sa dwie kobiety. Tak slyszalem, ale szukam i nie widze tej drugiej.


8

@Kessie - Jak śmiesz mówić mi to w twarz
- Poskarżyłbym się twoim plecom, ale mam tylko pół baku paliwa.

0

@tomek8756 - Czy ktoś tu ma do mnie problem?
- Miau...

11

Jeszcze nie ma 1 kwietnia, a niektorzy juz wytrzymac nie moga i mowia "Andrzej Duda podjal decyzje".

2

@FcPortoFan1999 Porto alegre chyba

0

@Pedri16Future jak Laporta obnizy nim cene za Nico to powinien dostac nobla z marketingu :D

2

@Antimadridista_WR wlasne koszulki w tym przypadku nie oznacza, ze klub bedzie sie zajmowal 100% produkcji i dystrybucji. Bylo wiele razy opisywane, ze bedzie to przy wspolpracy z Hummel.
@LM10GOAT nike zjadalo 90% ceny koszulki dla siebie. Jezeli koszty nie beda kosmiczne to stawiam ze koszulka moze byc nieco tansza.

1

0

@reloaded z francuzami to nie wiadomo
https://youtube.com/clip/UgkxA2cHOUTIGBn0RbsnUTyTx1ryQxl9C-2c?si=dUyoT8u5n2c0i8Su

0

@Kozinho. od lat placimy za bezuzytecznych nierobow w sutannach grube miliardy i to nie jest problem, ale jak zaplacic za oszukanych przez rzad ludzi ciezkiej pracy to juz jest problem.

2

@Wojcio Idealnym na to przykladem jest ikonografia katolicka. Wszedzie jest wizerunek ukrzyzowania pt" Oj krewka mu z rąsi poleciało, jak to boli, ojojoj"
Jak Gibson zrobil film, ktory pokazal jak to realnie moglo wygladac (tak, w tamtych czasach jak i duzo pozniej , mieli wyjebane na humanitaryzm i cieli łby przy samej dupie) to sie okazalo ohoho jaki to kontrowersyjny film.

3

@PIWOSZ89 GTA VI San-domierz

0

@Commando nie mysl za duzo bo sie spocisz. Widac ze to cie przerasta

0

@Safrani omnibusy na dole juz wieszcza wielkie teorie jak to wszyscy zli swiata chca przejac wielka prawilna polske, jedyna chrzescijanska swieta i dobrotliwa, siedlisku cnot tego swiata.
Problemem nie jest dlug, tylko mozliwosc jego obslugi. Jezeli dlug sie zwieksza, ale jeszcze bardziej rosnie dochod, to nie ma problemu bo wiekszy dochod pozwala splacac dlug. Kwestia jest to zeby inwestowac dlug w rzeczy sensowne.
Francja ma zadluzenie 111% i daje sobie rade dlatego ze jest w top10 swiatowych gospodarek.

0

@tbas tam gdzie jedni widza problemy, inni widza szanse i pozytywy :) #CyckoEntuzjastaTeam :D

1

@Comentateiro @Kgorecki2500 To tak apropo ludnosci i przyrostow/spadkow ludnosci.



A tu jeden z pieknych vlogow brata znanego ostatnio z kanalu zero pana Czukniewski (czy jakos tak).

Takze niedlugo nigeryjczykow bedziemy mogli widziec czesciej niz ukraincow ( z czego osobiscie sie ciesze, bo sowietow niecierpie)

0

@Ojciec5tkidzieci z tymi gwiazdami jest taki burdel, a influencerki tak sie urwia, ze tylko ona moze to ogarnac.

1

@speed1 a mozesz wskazac jakie prawo dla lgbt wprowadzono w tym kraju?
Kosciol ma mnostwo przywilejow i robiono to co chcial i nie jest ciezko wskazac ich przywileje prawne.

4

@Forsyth mam slaby wzrok i to jest fakt. Czy moglbys zatem wskazac ktorymi slowami mowi o celowosci zachorowania na raka? Bo tego swoim slabym wzrokiem nie widze.

1

@NeroTFP1 i oczywiscie przez francuzow :)

1

Oh shiet, here we go again.

3

Wysuszmy troche atmosfere.
Przychodzi facet do lekarza i mowi:
- Dzień dobry, jak leczyć owsiki?
- A co, kaszlą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?