Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1
1
@NeroTFP1 wycieklo nagranie z rady nadzorczej jak debatuja nad ratunkiem dla janusza.
0
@mambeppe_yomenik tego nie wiem, ale jakby jakis homoseksuzalizm we mnie wszedl to ma wyjsc odrazu. Raz sprobowa... a dobra nie wazne. W kazdym razie zakaz wstepu nawet na sekunde :D
(przepraszam za ten swinsko-chamski suchar)
1
@marcin62 sam bylem podobnym dzieckiem (co prawda w wieku 9 lat potrafilem ogarnac sobie kanapke, czy zostac sam w domu, dzis chyba 9 latkow sie nie zostawia solo). Kiedy zostalem sam na swiecie i musialem ogarnac, ze ten ladnie podany kotlecik to wczesniej mieso ktore nie bylo takie ladne to musialem sie przelamac i zaczac robic rzeczy, ktore wczesniej mnie brzydzily.
Takze spoko, wystarczy jeden solidny kop w dupe i sie ogarnal zyciowo.
1
@Barcasub aktorzy dziela sie na 2 grupy
A) Arnold Schwarzenegger
B) Pozostali.
1
@Kgorecki2500 ja np jestem cycko-entuzjastą wiec dorodnych chlopow srednio lubie, ale ja jestem obrzydliwym lewakiem :D
0
@RosjaninBut ziemkiewicz wie co mowi. Jako typowy konserwatysta zapewne lubuje sie dorodnych chlopach.
1
@MesQueUnClub_87 wykladowca mi raz opowiadal o podobnej sytuacji. Jak go lekarz ktorys tam raz widzial to mu kazal isc na komisje z jego zaswiadczeniem na ktorym napisal "Przeciez kur** nie odrosnie" ;D
1
@Kratos1990 i łysy arbiter co sobie nie da w kasze dmuchac.
Kurła kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasuf
2
@Katalończyk 99 https://imgflip.com/i/8j7h39
19
Ciezkie zycie ramblowego eksperta.
Jeszcze wczoraj wieczorem trzeba bylo byc ekspertem od taktyki i motywacji, aby sie wypowiedziec o meczu AM-Inter, a tu z rana trzeba byc ekspertem od finansow i zarzadzania aby okreslic jak to jest zle bo dyrektor obchodzi. I to wszystko za darmo...
1
@Kgorecki2500 taktycznie wyborcy dali im 14%. To teraz wyborcy zapomnieli sie taktycznie przestawic spowrotem, ze w sondazach dalej kreca sie wokol 14?
1
@Klejnot_Nilu byl w postawie druzyny ktora zrobila legendarny sekstet i to nie jest zrobienie wielkiej kariery?
@Joe_Barbaro de Jong pol sezonu mial spektakularne.
Bojan i jego wejscie do druzyny gdzie wygryzl Ibrakadabre.
Umtiti jest niedoceniony przez te ostatnie lata.
Jérémy Mathieu jednak kariere tu zrobil aczkolwiek krotka, ale warto go przypomniec.
12
Pomstujacym jaki to dramat, ze za 1 asyste ma kontrakt to przypominam ze potrafil tez wejsc i pyknac dwa gole w lidze, ktore daly cenne punkty.
On ma jedna z najmniejszych pensji w zespole i bycie taka totalna zapchajdziura, ktora czasem wejdzie i cos zrobi to nie jest duzy koszt,a nie mozna przeciez upchac polowy skladow mlodziezowych (jakby tu wszyscy chcieli) w 1 druzynie chociazby ze wzgledu na przepisy.
2
@tomek8756 "ooo witam tesciowa. Wczoraj wyruchalem coreczke w intencji mamusi. Kawke czy herbatke podac?"
0
@tbas po tym jak zawiodla mnie marianna schreiber i mam dosc 2023 juz na nikogo wiecej nie zaglosuje :(
0
Xavi mogl zostawic Christensena na ŚO i grac uparcie Romeu, albo odstawic Cucu kiedy Inigo wrocil. Takze jakby nie krytykowac Xaviego to z Yamalem i Cubarsim zrobil poki co robote.
Mam nadzieje, ze kolejny trener postara sie go wyprobowac na DP. Z takim podaniem to az sie oto prosi.
3
@Wilku05 jak ktos glupi i sie spodziewa ze da sie wszystko mrozic na najnizszym poziomie caly czas to niezaleznie na kogo by glosowali beda glupi i spodziewaja sie nierealnych rzeczy
0
@draxidox jestem dobry w zgadywanki. To oriol romeu!
1
@Kgorecki2500 https://imgflip.com/i/8j2v6j
2
Ale Xavi jest urwiony na romeu. Krew sie chyba w szatni poleje.
0
Romeu im dluzsze wlosy tym gorzej gra, a trzeba zaznaczyc ze nie zaczyna z wysokiego poziomu.
4
To moze var i anulowac, bo oshimen absorbowal uwage bramkarza....
0
@NeroTFP1 calkien niedawno mial zanosic pana boga do parlamentu europejskiego, ale okazalo sie ze za obijanie sie po mordach lepiej placa, a dotego ludzie maja go w d.
Co mu zatem pozostalo?
3
Napoli od koncowki grudnia na wyjezdzie:
Przegrana z:
Roma, Torino, Milan
Remis z:
Calgiari, Lazio
Wygrana z:
Sassuolo (2 najgorsza druzyna)
Tego nie mozna zepsuc i nie ma mowy o potrzymaniu piwa. Szybko im wbic gola (na wyjzadach duzo tez nie strzelaja) i cisnac konterki z Yamalem i Cancelo.
0
@NeroTFP1 skoro mozna bylo przesluchiwac tak ta kobiete, to i ziobre mozna przed sad postawic.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,23830504,zlecil-przesluchanie-kobiety-w-trakcie-porodu-chce-zasiadac.html
0
@Faro ja uwielbiam piesely z wzajemnoscia. Jak ide do sklepu mijam 2 takie co na kazdego wyjal, szczekaja itp a jak ja ide to tylko popatrzy wzorkiem "O siema ziemek, miło cie widziec. Idz dalej ja oslaniam"
0
@against_modern_football porownujesz inflacje r/r, a m/m jest juz inna
Inflacja rok do roku spadła o -0,4 punktu procentowego, co oznacza, że tempo wzrostu cen spowolniło (porównanie grudnia 2023 z grudniem 2022). Inflacja miesiąc do miesiąca porównuje poziom cen w danym miesiącu z poziomem cen w poprzednim miesiącu. W tym przypadku inflacja w grudniu 2023 wyniosła 0,1 proc., co oznacza, że ceny wzrosły o taką wartość w porównaniu do listopada 2023 r.
W styczniu to bylo 0,4%, wiec prawie stoją
Czy podniosa to zobaczymy. Sieci obawiajac sie kolejnego duzego spadku obrotu moga poprostu obnizyc marze, aby utrzymac ceny/sprzedaz na podobnym poziomie.
2
@Arden nie wiem jak tusk, ale duda podpisze wszystko co mu podadza, lacznie z kotem kaczorka :D
1
@MESSIah16 Fajne wnioski wyciagasz po 1 randomowej ankiecie na stronie tvp info :D