Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pjoter mokry sen bukmacherow - nigdy nie wiadomo co on odje..... :D
7
Ale to trzeba miec mocna psychike. Najpierw jedziesz na jakis deseczkach ponad 100km/h, skaczesz i lecisz 200m+, a chroni cie jedynie kask i jakies google. Przezycia niezle, ale ja to bym gacie mial pelne.
5
- Robert jestes pantoflem?
- Nie, nie jestem.
- To powiedz cos po nie-pantoflarsku
- To nasza wspolna decyzja.
:D
0
@Mezocyklon87 to moze z innego odcineczka
"Ide se przez miasto i taka mysl mnie goni
Kiepscy mieli isc do psychiatryka, a psychiatryk przyszedl do nich"
0
@Mezocyklon87 "Gdybym ci ja mial odrazu taka grabe
to bym krocej trzymal babe" :)
5
@Kgorecki2500 to taka ciekawostka; takie jedzenie zgodnie z procedurami wielu sieciowek odrazu leci do wywalenia, bo nie wiadomo ile lezalo poza warunkami (lodowka/chlodziarka etc), a przepisy wewnetrzne okreslaja ile to moze byc poza lodowka/chlodziarka. Polaki cebulaki placz ile to sie jedzenia marnuje, a potem jak bydlo w sklepach robia takie rzeczy.
11
@draxidox placic za nia na of to jak wierzyc w twoje posty
0
@Arden to byla specjalna akcja urbanistyczna majaca na celu redukcje przeludnienia
1
Jak powiedział Ferdynand Kiepski "Nadejszła wiepołomna chwiła"!
Po raz pierwszy od 6 lat profil scamera z facebooka, którego zgłosiłem został usunięty.
0
@MESSIah16 tym postem udowadniasz ze tylko siejesz propagande, bo nawet nie sprawdasz tego co wklejasz.
0
@Saviola88 to ze ktos na nich glosowal nie jest rownoznaczne z tym ze tak tempo wierzyl we wszystko od a do z. Natomiast jezeli ktos wierzyl ze to da sie w 100 dni zrobic to ma powazne deficyty w wiedzy.
0
@Polaco9 ja tam bardzo lubie go sluchac
1
@ranger3120 u mnie na tel z androidem to jest tak Wiadomosci -> ustawienia -> Zaawansowane -> Automatyczne pobieranie mms. Jak na iphonach to nie mam pojecia.
0
@mordini123 szkoda ze nie ma andrzeja strejlaua.
2
@draxidox wez ty czlowieku obejrzyj
1
@ranger3120 w zasadzie nic, ale bardziej zaawansowany oszust moze zrobic jeden trik (takich oszustow jest nawet nie 1% a promil), takze polecam wylaczyc w telefonie automatyczne pobieranie mmsów. Nie bede wchodzil w szczegolu, poprostu to zrob, a historia o ktorej sie nauczylem ze trzeba tak zrobic jest zbyt dluga i mi sie pisac nie chce :D
2
@szkutnik91 omg wtf lol. Przeciez o nico tu sie od roku mowi, a ty na podstawie 1 randomowego postu wysuwasz jakies wniosku z kosmosu.
2
Wszystkim oburzonym jak to jest zle bo nie ma 100 obietnic na 100 dni polecam rozmowe (nie tylko ta, ale wszystkie inne tez) z prof. Dudkiem. Milo tak posluchac kogos kto z sensem potrafi recenzowac rzeczywistosc, a nie siac durna propagande.
2
@MesQueUnClub_87 ze 164 moldawia ugrali 1 punkt, wiec taka wygrana ze 123 to porzadny progress :)
0
@barcelonaLM mam wrazenie ze od kiedy jest ten narodowy to tak jest. Kiedys na takim slaskim przed remontem byl duzo mocniejszy doping
1
Estonia wychodzi na prowadzenie po golu piekarza, ktory biega 3 raz w ciagu ostatnich 5 lat.
Tymczasem w polskim domu:
Ps. Scena z kiepskich da sie skomentowac wszystko :)
0
@Lama20 sam place sporo tysiecy rocznie belki, ale wole placic tuskowi mniej z tym jego durnym przelicznikiem, niz morawieckiemu pelne 19%
0
@GABVI36 bo historie pisza zwyciezcy.
1
@NeroTFP1 Ucieczka z sobiboru. Widzialem ten 88 roku, w 2018 byl jakis kolejny - nie widzialem, ale po trailerach znosny. Byly jeszcze 2, ale ich nigdzie nie moge odnalezc. Jeden byl taki pol dokumentalny, a jeden normalny ale nie wiem z ktorego roku.
Jakby nie patrzac historia ucieczki z sobiboru jest niesamowita.
Innym filmem (ale tylko czesciowo z obozu) jest Raport z Auschwitz - o słowackim pileckim, czyli Rudolfie Vrbie i Alfredzie Wetzlerze.
@Awtameok_Klana a czy aby lista schindlera nie jest o gettcie, a nie o obozie? Ogladalem raz i tak srednio mi sie to podobalo jako film.
0
@NeroTFP1 raz mi wyszedl taki trik jak na poczatku. Cus pieknego :)
2
@Arden i cyk krzysztof "texas ranger internetu" stanowski https://imgflip.com/i/8jxby0
0
@P33ck z ta chwila po rozpoczeciu gry to fejk, zeby urozmaicic historie i zrobic z mario jeszcze wiekszego debila, a fakt jest taki ze gral do 60 minuty
https://www.transfermarkt.pl/rubin-kazan_fc-internazionale/index/spielbericht/972425
1
@macio_944 dodal bym ze to krotkowzroczny debil i populista.
A) Co z tego ze jedni daja 1,4 czy tam 1,8% skoro to i tak duzo wiecej w liczbach bezwzglednych niz 2,3 albo 4% u innych.
B) Usa potrzebuja tak samo nato jak i na odwrot. Usa ma wiecej wrogow niz europa. Jak sie chiny wurwia i uznaja ze wojna, to podlaczy sie rosja, a rosja to i iran po drodze tez korea polnocna oraz takie panstwa jak wenezuela czy byc moze kuba. Wtedy to usa bardziej beda potrzebowac nato niz europa, ktorej zagra glownie rosja.
1
@sokot typowy scam. Ja ostatnio duzo rzeczy wystawilem i masa ruskow/ukraincow (no generalnie sowietow) to pisala. Wejdz na translator i wpisz tam serie wyzwisk i przetlumaczone na sowiecki jezyk to wyslij. Zobaczysz ze odpowiedza.
Generalnie jak ktos chce od ciebie maila/telefon zeby cos kupic to znaczy ze 99% to jest scam. Jak cos sprzedajesz to raczej olx z przesylka lub vinted
Ps. https://www.youtube.com/@poszukiwaczeokazji kanall o scamerach w necie, poogladaj nieco zebys wiedzial na co uwazac
0
@BorzyKrzys troche mnie ciekawi kim jest ta zugajka, ale jednak obawiam sie ze mi w mozgu wychoduja sie komorki nowotworowe po zbadaniu kolejnej celebryckiej dziuni