Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz wlaczyli substytut dla uzaleznionych :)
11
Widzę naród co sensu szuka,
Bo wyłączyli fejsbuka.
Jedna z drugą dusza się błąka.
Co napisał lidl? Jak odpowiedziała biedronka?
Co moja ulubiona influencerka dziś jadła?
Czy jej waga znów spadła?
Zdjęciami jedzenia ze znajomymi podzielić sie musze.
Z emocji udręki i płaczu się ksztusze.
Tak oglądać chce słodkie kotki i pieski.
Nie widzicie że ludzkość cierpi?!
Niech ktoś mych modłów wreszcie wysłucha!
Oddajcie mi ukochanego fejsbuka :)
1
Widze narod co sensu szuka
Bo wylaczyli fejsbuka.
1
@derlysy1979 Cierpliwosci. Jeszcze poczujesz :)
1
@Rastafarnianin a z drugiej strony jest i coutinho co gdzi enie poszedl to sie składał.
1
@vangoor "o takich to nawet geje mowia pedały" - Abelard Giza
Tak mi sie jakos skojarzylo :D
1
@Kgorecki2500 jeszcze brakuje zeby ikonowicza tam wjebali i wskaznik zjebania wybije ponad norme.
0
@maroon bardzo mozliwe. Wkoncu nie mozna az tak odwalac tępej amatorszczyzny we wszystkim :D
0
@maroon patrzac na ich profesjonalizm jestem absolutnie przekonany ze to oni :D
1
@Kinginiesta jak zadzwonia znowu to pozwole fotke pod blokiem strzelic za 50zl :)
6
Niezle beke mam od 3 dni.
Otoz ja na podkarpaciu wynajmuje swoje mieszkanie. Od tych kilku dni dzwonia do mnie ludzie jedynie slusznej, ultramerytorycznej partii wywrazajacej stolik. Nie chca wynajac mieszkania, tylko zeby za kase ich zameldowac, bo nie maja jak ich zarejestrowac w wyborach :D
Ustawy porzadnej napisac nie umia, szurow od 5G i innych reptilian wystawiaja do sejmu, a do samorzadow musza wydzwaniac po wynajmujacych zeby jakos listy sklecic :D
Ps ale jacy oburzeni sa ci cwaniacy jak im odmawiam :D
0
@Gall i rzekomo to mialo sie poprawic, a syf jak byl tak jest nadal, wiec moze to nie w trenerach wina?
2
@626 Pamietam jaki tu hejt polecial na EV za slowa ze nie zwraca uwagi na przygotowanie fizyczne (oczywiscie wszyscy przeczytali naglowek a nie caly kontekst wypowiedzi). Teraz mozna porownac jego Bilbao z dzis z tamta albo dzisiejsza barcelona.
1
@NeroTFP1 od lat kupuje na aliexpresie.
Plusy: ceny (czasem naprawde mozna znalezc cuda za grosze)
duzy wybor
fajne produkty
obsluga
cash backi
Minusy: trzeba poczekac te 2 tygodnie na produkt
rozmiarowka czasem sie nie zgadza, ale to rzadko. Dodatkowo jak cos jest nie tak to ze wzrotem nie robia problemu
0
@Boss227 to co sobie gadaja dookola to jedno, a to co jest naprawde to inna sprawa.
3
Tylko z drugien strony jak powiesz wszem i wobec, ze jest zle to wszyscy dookola beda to chcieli wykorzystac (kupujac taniej pilkarzy, negocjujac gorsze warunki sponsorskie etc). Pieniadze lubia cisze, a to glownie o pieniadze tu chodzi.
1
@Remi1899 to z kogo mial zrezygnowac Felixa ktory jest naturalnym zawodnikiem na lewej stronie, ryzykowac ze slabym fizycznie Christensenie ktorego mocno presuja, czy nie wprowadzac Inigo ktory mogl latwo i dobrze dostarczyc pilke Yamalowi?
1
@lucca87 Nico w podstawie, asysta zaliczona, manita z Benfika. Polacz kropki. Fakt nie opinia. :)
0
@Faro Christensen mial zolta kartke. Glupi faul i graja w 10.
Inigo ma bardzo dobry dlugi przerzut wiec przy zerowej kreatywnosci pomocy to bylo bardzo dobre rozwiazanie. Kiedy Bilbao podchodzilo by presingiem to jego zagranie do Yamala dawalo by mu wiecej miejsca, a tego caly mecz mu brakowalo.
Felix naturalna zmiana na LS.
Tych dwoch by niewiele zrobilo, bo kto mialby im niby podawac? Gundu byl bardzo gleboko wiec to sensu by nie mialo.
Ps. zmiany mozna robic w 3 turach+ przerwa. Dwie zmiany i tury poszly na kontuzjowanych, wiec Xavi mogl zmienic w drugiej polowie tylko raz i zrobil to odrazu na potrojna zmiane.
7
@Remi1899 Christensen mial zolta kartke. Glupi faul i graja w 10.
Inigo ma bardzo dobry dlugi przerzut wiec przy zerowej kreatywnosci pomocy to bylo bardzo dobre rozwiazanie.
Felix naturalna zmiana na LS.
22
Nie dziwie mu sie. W 2 polowie byl fragment gdzie stal i machal do zawodnikow, zeby grali szybciej, po czym Cubarsi trzyma pilke bo nie ma komu zagrac i po paru sekundach musial oddac do Araujo.
On jedno, a zawodnicy dalej swoje.
1
@kubix05 vegety jeszcze na swiecie nie bylo, ale gdzies juz istnial i to byl wlasnie on :D
2
@NeroTFP1 racja. Jesli nie trafi np do ten Haga to sie tylko bedzie krecil w kolko :)
1
@tbas dzis nie ogladalem, ale niedawno byl tak zdolny ze nie dosc ze nic dobrego dla swojej druzyny nie zrobil, to podal pilke do isco tak, ze ten dostal kontuzji i na 2 miesiace wypadl. Te 7,5 banki to zloty interes jak na to co on w tym sezonie wyprawia.
Taki Ayoze Perez to go kazdym otworem zasysa i wypuszcza jak chce.
0
@BORO_12 jaki jest sens pytac ludzi na randomowej stronce czy dobrze prowadzi klub z budzetem setek milionow euro o globalnym zasiego, kiedy my kawalka dokumentow nie znamy i nawet budki z kebabem nie prowodzilismy?
0
@BORO_12 genialna mysl. Do kryzysu sportowego i finansowego dorzucmy chaos instytucjonalny i nowe wybory. Co moze pojsc nie tak?
0
Jaki to bylby piekny final sezonu jakby barcelona wygrala mistrza po golu na 1:0 w 99 minucie meczu, podczas gdy sedzia doliczyl 8, a roznica w tabeli finalnie wynosilaby 1 punkt. Alez to bylby cudny shitstorm madryciokow :)
1
@NeroTFP1
2
No kto by sie spodziewal. Szok i niedowierzanie to pierwsze słowa, które sie cisnal na usta. Taki uczciwy sie wydawal.
https://24tp.pl/n/115586
@NeroTFP1
1
@Sulimo spadlo spadlo. To byla Nokia 3310.