Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ChampionLW a ty co, sam nie mozesz?
4
@DLFCB nie wiem jak ciemnym trzeba byc zeby sie spodziewac spelnienia wszystkich obietnic w kilka miesiecy, podczas gdy pisowcy zrobili budzet z deficytem 180mld i trzeba na nim bazowac. No chyba ze jest sie kolejnym oplacanym trollem, albo wyborca pisu/konfy
0
@borys602
0
@kynio302 "heloł mister szaman, aj min prezident. Aj łant to sej yyyy, emm dis is dis is dis is. Ehem hakuna mata ok ju andestend?"
1
@Emhyr podalem ci nazwiska gosci co pocisneli sekstet jako pierwsi w historii.
Ale prosze bardzo - de bruyne odbijal sie od chelsea i wywalali go do bremy
luka modric - nie wyjechal nawet ze swojego kraju.
I tak by mozna spokojnie wymienic jeszcze paru, ktorzy grali w slabych klubach lub dopiero co przeszli do lepszych klubow.
2
@Emhyr pierwszy przyklad z pamieci - seydou keita w wieku 22 lorient.
Yaya toure w wieku 22 lat przechodzil z topowego, walczacego o tryplet Metałurh Donieck do rownie poteznego olympiakosu.
Takze tyle z tych twoich madrosci co do tego kto gdzie gral w wieku 22 lat
7
@xavi890 moge smialo postawic spore pieniadze, ze go nie widziales poczas gry nawet przez 3 minuty.
0
@Herato a czwartym jest Benfica.
0
@MESSIah16
Byl jeszcze fajny filmik o kontaktach (chyba) Becka z hitlerem, a raczej jego wyslannikiem.
1
@NeroTFP1
powiedz mu to :D
0
@Hosh
0
@Pedri16Future 26m brutto rocznie
1
@Romario87
4
I tak dzis bedzie caly dzien na rambli https://imgflip.com/gif/8fj32v
0
@okiemtypera_lucaxx95 https://joemonster.org/mg/show/268101
Michał, lat 22. :)
7
@Pawlak1992 fakty i logiczne argumenty tego typa nie przekonaja. Rzeczywistosc mu nie przeszkadza w byciu soba :D
0
@Klimach fan Xavi z jednego kryzysu barcelone podniosl i dal cos waznego - 2 puchary w dobie kiedy swiat slyszal o tym jak to jest zle w klubie i zaraz bankructwo sie szykuje, to nie w kij dmuchal. Dodatkowo swoja osoba zapewne tez jakos sie przyczynil do przybycia takich pilkarzy jak Gundo.
Jednakze mimo czesto dobrych rad podczas meczu okolicznosci go w tym sezonie przerosly i trudno - nie kazdy bedzie w tym klubie Guardiola. Tak samo bylo za schylkowego Rijkarda i klub to przetrwal.
0
@Bobo25 albo 15-15. 2-0 do przerwy to inny wynik niz 1-0, a tak to bramka z czapy i mecz sie sypie.
@Azrik ta i przy okazji w strone interweniujacego obroncy. Tak sie chelpi nagrodami jaki to nie jest napastnik to takie akcje sie wykorzystuje i tu nie ma co dyskutowac, albo jest sie top napadziorem, albo jest sie po drugiej stronie rzeki.
3
Jakby nasze drewno strzelilo jak trzeba na 2:0 to by nie bylo dzisiaj takiej gadki. Ot taka moja prawda futbolu.
2
@martool2 dziekuje zyczliwy i milosierny czlowieku.
0
Ciekawe kto dzis kontuzje zlapie. Obstawiam w ciemno Christensena.
0
@LM10GOAT a jak sie da, to nawet wiecej :D
1
@Khajio a widzisz cos madrego w tym co sobie wymyslili? Ani to ambitne, ani madre, ani pozyteczne, ani zabawne, ot tak tylko "zeby nas obu po rowno pierd..."
@thorin oho swiety oburzony 14 latek, moze jestes jednym z tych dwoch omnibusow.
0
@Kgorecki2500 ano sens jest taki ze jak ktos uzna, ze warto zaatakowac usa to w kolejce do tego ustawi sie korea pln, chiny, iran, afganistan, rosja, a za nimi (bo takie tam sa wplywy) wenezuela i cala afryka. To nie jest tak, ze tylko nato korzysta z usa.
2
@Arden to ze sie kretyny walnely to spoko, moze im sie mozgi nastawia na wlasciwe tory, ale palenie ognia w lesie to powinni miec sad rodzinny (o ile nie karny)
0
@Gall wiadomo, jak jest moda to kazdy mundry tutaj cisnie jaki to u nas dramat, a wszedzie dookola trawa bardziej zielona.
Teraz jest jeszcze Michel, ale po wczorajszym juz chyba bedzie bee
0
@norbi77 pro tip dla ciebie: Kazdy przezywa emocje w inny sposob.
1
@Rl9k1nG 4 lata temu to samo mowili
0
@Rl9k1nG przypomnij prosze kto w poprzednich wyborach bral udzial (w tym w debatach) i kto wygral.
0
@FutureFCBarcelona wyniki narazie kapitalne, tylko ja mam obawy, ze to moze byc jak z AVB. Tamten tez zrobil szybko mała potrojna korone i przepadl.