0

Trump jest populistycznym idiota, ktory gada tylko to co jest mu potrzebne do zaspokojenia swojego ego i do zostania prezydentem.
Przede wszystkim jako powazny polityk powinien byc przewidywalny. Nikt normalny nie chce wspolpracowac z czlowiekiem, ktory robi jedno a mowi drugie. Szczegolnie jesli idzie o konfrontacje wojenna z ruskimi.
Zapomnial tez chyba spojrzec na mape. W razie bezposredniej konfrotnacji ze swoimi wrogami to on sam bedzie potrzebowal pomocy nato. Korea pln, Chiny, Rosja, Iran czy Wenezuela beda stanowic oś ktora bedzie wspolpracowac ze soba. Sojusznicy w nato (lub inni zaprzyjaznieni) beda zajeci swoimi sprawami (tu mozna wymienic takie pary jak korea-korea, izrael-hamas, chiny-tajwan, rosja-ukraina, wenezuela-gujana itd).

Zaryzykuje nawet stwierdzenie, ze usa potrzebuje rownie mocno nato co nato potrzebuje usa. Natomiast jezeli on chce pogrozic realnie panstwom, ktore nie placa tych 4%, to powinien relokowac sily usa tam, gdzie te 4% jest.

1

@NeroTFP1 panie jakie hugo. Prawdziwy samiec alfa w wieku 10 lat mogl ogladac tylko jedno


2

@norbi77 aha czyli wystarczy wyjsc i ponarzekac glosno do byle dziennikarzyny i jest juz ok?

0

@tristan87 w sensie nie toleruje jego braku?

0

Andrzej kostyra by powiedzial "Eric Garcia jest wolny jak keczup" :)

0

1

@Kamilos84 no beka heu heu dla 16latkow

0

@RomanHoffer Boczek: Panie ferdku dostalem odszkodowanie i teraz nie wiem czy zainwestowac w siebie czy przepierdzielic.
Ferdek: Panie boczku, ja na pana miejscu bym zainwestowal w siebie, czyli przepierdzielil
:)

2

@tomek8756 a dlaczego ktos mialby powiedziec ze to fejk?:D

0

1

@Sulimo dlaczego tylko 10? po co dwa razy latac, lepiej 20 :D

1

@Arden przyszedl pan maruda i wciska swoje "mondrosci" w zarty :D

0

@pioz123 moze nie bokiem, ale przewiduja ze wyjda :)
ja jeszcze rosne, to musze duzo jesc (co prawda w poziomie, ale nadal rosne) :D

1

@Kgorecki2500 jak znam zycie to ten jasnio oswiecony pewnie cisnie dzien w dzien energetyka popijajac cola :D

2

Nie bedzie to co prawda rekord zyciowy, ale 48 paczkow nabyte droga kupna.
Pamietajcie bracia i siostry: lepiej byc grubym, niz podobac sie byle komu.
Smacznego :)

0

@Safrani jaki tatuaz?:D

0

@Kgorecki2500 Nigdy nie przeszkadzaj wrogowi kiedy popelnia blad

11

Babom to naprawde nie dogodzisz. No kupila sukienke, ktora lezy perfekcyjnie, a ta ze zle i zle :D
https://mistrzowie.org/821205

9

Męczennikom pisowskim chyba sie stęskniło za ich kojo i grypsującymi kolegami :)
Art. 222. [Naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza]
§ 1. Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

0

@stone80 wybacz, wczoraj go zwolnili z posady naczelnego bravo sport i teraz musi gdzies sie uzewnetrznic :D

0

@Cule1234 #MojPrezydentJoanLaporta

2

@Bykunn ludzie na swiecie nie znaja dobrze receptury coka coli, a co dopiero receptura leku na raka :D

1

@MESSIah16 nie wiem kto te tweety robi. Co ma atom to rankingu szkol przyjaznych lgbt.

0

@Herato bramki w finalach LM?

0

@NeroTFP1 An einem sonnigen Tag fliegt ein kleiner Schmetterling über die Wiese - brzmi jak rozkaz rostrzelania z uzasadnieniem wyzszosci pewnej rasy, a to tylko "mały motylek lata nad łąką w słoneczny dzień"

2

@AllBundy cos co sam lubisz. Jak ona nie bedzie chciala to sie nie zmarnuje (tak jak bundy kupil wędke zonie :D)

0

@arasz1819 to nie wiek, to przynaleznosc partyjna

4

I tak dla klubu zrobil wiecej juz mu jego mozliwosci pilkarskie pozwolily.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?