Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 zebys sie nie zdziwil :D jest ich i to n ie malo
1
@arasz1819 jakby pisostwo mu dalo to by ch. to kogo obchodzilo. Tutaj ukradziono calemu spoleczenstwu i dano temu typowi.
0
@Inzynier18 Nie tracic nadziei -Tokarz.
Jeden z pierwszych wiezniow auschwitz opisuje aresztowanie i pobyt w obozie.
0
@GeneralXavi w zawodowym sporcie, albo zawodach miedzy szkolnych tak, ale na lekcji wf to wole stanowisko Nowackiej.
11
@Ascend a na kim zarabial te miliardy przypomnij prosze.
0
@Kgorecki2500
0
Zanim przeczytasz to ostrzegam: Bedzie tutaj paskudna, obrzydliwa facjata.
Oskarek i jego tweet:
A tu maly paragraf.
Art. 266
§ 1. Kto, wbrew przepisom ustawy lub przyjętemu na siebie zobowiązaniu, ujawnia lub wykorzystuje informację, z którą zapoznał się w związku z pełnioną funkcją, wykonywaną pracą, działalnością publiczną, społeczną, gospodarczą lub naukową, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Funkcjonariusz publiczny, który ujawnia osobie nieuprawnionej informację niejawną o klauzuli "zastrzeżone" lub "poufne" lub informację, którą uzyskał w związku z wykonywaniem czynności służbowych, a której ujawnienie może narazić na szkodę prawnie chroniony interes, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Elyta intelektualna :D
1
1:0
czerwona dla przeciwnika
Jakos smierdzi mi to nadchodzaca katastrofa.
0
@Roni988 wybacz wszechwiedzacy omnibusie ze mam wlasne zdanie. Twoje mocne argumenty za to sa iscie powalajace. Ostatni raz z takim poziomem intelektu jak twoj to sie spotkalem jak bratanice do przedszkola odprowadzilem.
Ps. jesli chodzilo ci o autora basni to to byl Andersen, a nie anderes.
4
@Ronad10 Nie zgodze sie ze jest wypchniety, bo rezygnuje sam (ma kontrakt, ma druzyne za soba na stopie relacji miedzyludzkich).
Jeestem #Team Xavi, ale w calej jego pracy nalezy powiedziec, ze ten sezon jest na jego koncie, bo nie potrafil tej druzyny z dolku podniesc (chociaz sezon jeszcze trwa).
Generalnie jak go obserwuje to mi go bardzo szkoda, bo w trakcie meczow daje bardzo fajne rady i czesto one przynosily zagrozenie pod bramka rywali. Uwazam, ze nie barcelona przerosla Xaviego, tylko okolicznosci (pusta kasa, zdrowie zawodnikow itp).
Swoje zrobil, widzi ze wiecej dac nie moze w tym momencie wiec z poczuciem odpowiedzialnosci konczy. Dla mnie pozostanie Generalem.
1
@LM10GOAT @TR3YWAY Tito Vilanove oglaszali jak jeszcze swiety Guardiola z barcelony byl trenerem o ile mnie pamiec nie myli.
0
@Gangol skoro za wrak pilkarza coutinho potrafili 20 wyciagnac, to znaczy ze jednak cos potrafia.
0
@OldMc84 z takimi jak ty to nie ma co gadac nawet, bo tylko narzekac potraficie i uwazacie ze wszystko jest zle i do dupy i za 2,5zł sie nie uda nikogo sprzedac.
Angole kase maja, a po nieudanych sezonach Newcastle czy united beda szukac wzmocnien,a za zawodnikow pozytywnie zweryfikowanych spokojnie mozna wyciagnac ich wartosc rynkowa.
0
@Explode i Torre za cokolwiek. Zapomnialem o nich 2.
4
@barcanawieki warto dodac jakie straty poniosly spolki jak sasin zapowiadal podatek od zyskow, ktorego nie wprowadzil. Mialo to byc nawet 20 mld...
0
200 baniakow jak najbardziej do zrobienia.
Fati moze za 30 z angoli ktos wezmie.
Raphi za 60 tak samo.
Dest 10.
Lenglet 5-10.
Christensen z 40-50.
Romeu za 3?
Moze lewego uda sie upchnac za cokolwiek
Z Kounde roznie moze byc.
% sprzedazy od Todibo.
No i jeszcze kogos z kadry B moga opchnac za pare melonow z opcja odkupu.
0
@Joe_Barbaro ja nic nie sadze, bo mi szkoda sie patolą interesować.
0
szkoda ze dopiero teraz. Jakby czesiu mial takiego grajka to liga by byla rozstrzygnieta.
0
@MesQueUnClub96 pytaj vegety. Moze rzeczywiscie na bezrybiu i rak ryba :D
0
@kejdzi cwiakala pisal ze sciagneli z anteny i ni mo i ni byndzie wincyj
3
Ciekawe na co ci dziennikarze licza? Ze ktos powie "Tak chce isc do barcelony! Co z tego ze mam kontrakt, jest srodek sezonu, a pilkarze na mnie licza, chce i juz"?
0
@Kamiloza91 gdyby bylo zdrowie w tym zespole to sezon by inaczej wygladal.
Ja licze ze uda sie zarobic na Christensenie, a 4ty bedzie Cubarsi
0
@szoch6 oczywiscie ze nie musza. Ale jesli nie chca to niech nic nie dostaja.
Sam chcialem udostepnic swoje mieszkanie kolezance z ukrainy (za darmo) to sie obrazila, bo to nie jest duze mieszkanie w centrum duzego miasta, bo jak ja smie dla ratowania zycia proponowac tylko 1 pokoj bez finansowania jej.
0
@NeroTFP1 https://imgflip.com/i/8dy4n4
0
@Arden zapewne mowi to co slepy kon na wyscigach - nie widze przeszkod :)
1
@Pedri16Future idol mlodziezy.
Ps. Ciekawe jak sie tam trzyma jego fan karolek z pocieta morda :D
2
@jakub1906 najpierw masa, potem masa. :)
0
@mekston "Już pisano, że nie ma goli i nie ma asyst"... teraz beda pisac, ze nie ma samych goli (i 1 asysta po ledwo polowie sezonu) :D
raphinha patrz i sie ucz, bo on wiecznie gral nie bedzie :D
1
@MesQueUnClub96 Tak.
Ciekawe co sie stalo w to lato. Ponad 2 lata temu Xavi podciagnal druzyne, w zeszlym sezonie wytargal lige najlepsze defensywa od lat, a teraz to w zasadzie nie ma obrony, a w bramce recznik.
4
I jak co roku - 10zł na WOŚP + 10zł żeby wkurzyć pisiorów.