3

@jacobFCB rzadko przeklinam, ale jak widze gre robercika to staje sie gorszy od patologicznych sebixow.
Niech juz idzie arabom wielblądy doić, bo nie wytrzymie.

0

@magister97r wlasnie pisze ksiazke o auschwitz, moze na 80 rocznice uda sie wydac :)

ps. dorwalem Uslugiwalem ss`manom za 25zł i sie cieszylem ze po taniosci, po czym ktos na vinted za 6 wystawil :D

0

@Roobo albo miec sciezke jak real typu wolfburg i roma.

0

@Rafalloxfcb FdJ/Araujo.

0

@Kgorecki2500 bylem za referendum dopoki nie zczailem sie ze taki jedraszewski czyli stary dziad mialby w tej sprawie taki sam glos jak 22 letnie kobiety. Takze najpierw zorganizowac ustawe o referendum celowym (tzn takim gdzie brac w nim moglaby konkretna grupa ludzi), a potem mozna w to grac.

2

@escarabajo a zebys sraczki o 23 dostal z tej zapiekanki i papier toaletowy sie skonczyl za zrobienie smaka !:D

Ps. Smacznego :D

0

@PatrykBarca wedlug lequipe zarabia 3,8mln

0

@Aragorn33 tu nie jest kwestia tego czy warto tylko tego czy jest za co mu placic.
Poki co to sytuacja jest jak (parafrazujac) z dialogu kiepskich
Ferdek (lapcio): Na tych dzwigniach to ja zem zbudowal swoje imperium finansowe
Waldus (ktokolwiek): Jakie imperium jak ty nawet na browara nie masz.

0

Wszystkim ktorzy sie odwodnili na mysl o Jurgenie warto przypomniec, ze zarabia on okolo 18 mln euro. Jesli ktos wierzy, ze mozna mu zaplacic w barcelonie chociazby polowe tej kwoty to gratuluje optymizmu.

3

@NeroTFP1 szok i niedowierzanie. Ostatnio taka sensacje odnotowalem jak sie okazalo ze po poniedzialku byl wtorek.

1

@bartulek98 juz byl ten temat walkowany.
Jak stawiasz swoje tezy to moze otworz troche oczy i zobacz ze xavi nie trenuje od kilku miesiecy. Zeszly sezon cala obrona miala top - kto byl trenerem? Gavi tak samo.

5

@Messibestplayerintheworld po 1 dobrym meczu na LO wieszczysz mozliwosc dobrego obsadzenia PO przez 17 latka :D.

0

@Gaz a Ty sie serio spodziewasz powaznej rozmowy na poziomie tutaj? Przeciez tu kwik i placz o byle co. Jeden rzuci glupie haslo, to reszta poleci z nim bo beda zielone.

0

@Rewolucja123 bramkarz to nie wszystko. Odkad inigo nie gra to defensywa jest tragikomiczna. Na dzis Christensen w moich oczach to jest pierwszy do transferu, a Cubarsi daja mi duza nadzieje na przyszlosc.

0

@PatrykBarca tak wypalony ze w 9 druzynie serie a u mourinho ma 12 wiecej goli za sam zeszly rok.
Jakos w Belgii czy interze w ich grze im nie przeszkadzal, tym bardziej nie bedzie przeszkadzal tutaj. Juz nie mowiac ze poki co w la lidze to yamal by lewego przepchnal, a takiego lukaku to raczej nie dadza rady, wiec da on wiecej niz drewno ktoremu pilka oskakuje na 1,5m co mecz.

0

Lukaku wyceniony przez chelsea na 43m euro. Jakby mial sensowny kontrakt to z checia bym go wymienic za lewego.

0

@Peciak FdJ najlepszy.
Balde najgorszy.

1

@draxidox kara bedzie usuniecie z obserwowanych na instagramie. Po takiej karze sie juz nikt nie pozbiera i sie w koncu naucza.

3

@Matheu12 ale jak widac jak cos ma sens to ciagle jest za malo zeby niektorzy zrozumieli.

3


Neymar 222, Suarez Rakitic Vidal to jakies 3,5 banki, a gdzie reszta?:D

0

@FcPortoFan1999 czyli bezkarnosc dla pedofilow, gangsterow czy kolesi partyjnych jest spoko, bo adrian czy inny lechu tak chce?

0

@tomek8756 walka o ostatnie miejsce jest zacieta, ale duda ja spokojnie wygrywa.
Nie pamietam lecha bo za jego prezydentury sie dopiero urodzilem, ale:
A) Walesa mial piekniejsza przeszlosc, dudus byl tylko popychadlem w kancelariach
B) Walesa raczej swoich obywateli nie dehumanizowal nazywajac ich ideologia
C) Walesa ulaskawial tez gangsterow, adrian za to pedofila i swoich kolesi partyjnych
D) Walesa nie ukrywal przestepcow w palacu
E) Lechu jaki elektryk w latach 80/90 mogl nie znac angielskiego, a adrian jako doktor prawa powinien (a adriana wstydza sie nawet jego wykladowcy z promotorem na czele).

2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Szkoda ze tak nie kwestionuja swojego braku ruchu albo przyjec pilki na 2 metry.

0

@Lordzi biegal w presingu, raz zle przyjal pilke a mialby wtedy setke. Generalnie dosc slabo, ale chociaz biega, ma checi i sie rusza. No i z nim przynajmniej gramy w 11, bo z lewym....

4

Szanuje tych arbitrow. Przynajmniej sie nie wstydza tego ze drukuja ta lige pod real i sie z tym juz nie kryja. Brawo!

0

Xavi pokazuje grac prostopadle, FdJ 2x do Pedriego i 2 zagrozenia bramki (w tym jeden spalony) ale przeciez denzel nie ma zadnego pomyslu.

1

Nic dziwnego ze almeria jest ostatnia. W takim fazie meczu jak jestes almeria to lapiesz camavinge, rzucasz nim jak w mma lapiesz zolta i sie ustawiasz, a nie bawisz sie w cudawianki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?