Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@jacobFCB rzadko przeklinam, ale jak widze gre robercika to staje sie gorszy od patologicznych sebixow.
Niech juz idzie arabom wielblądy doić, bo nie wytrzymie.
0
@magister97r wlasnie pisze ksiazke o auschwitz, moze na 80 rocznice uda sie wydac :)
ps. dorwalem Uslugiwalem ss`manom za 25zł i sie cieszylem ze po taniosci, po czym ktos na vinted za 6 wystawil :D
0
@Roobo albo miec sciezke jak real typu wolfburg i roma.
0
@Rafalloxfcb FdJ/Araujo.
0
Gruba idziesz do nieba?
https://demotywatory.pl/5233511/W-brazylijskim-S%C3%A3o-Paulo-ksiadz-Marcelo-Rossi-podczas-mszy
0
@Kgorecki2500 bylem za referendum dopoki nie zczailem sie ze taki jedraszewski czyli stary dziad mialby w tej sprawie taki sam glos jak 22 letnie kobiety. Takze najpierw zorganizowac ustawe o referendum celowym (tzn takim gdzie brac w nim moglaby konkretna grupa ludzi), a potem mozna w to grac.
2
@escarabajo a zebys sraczki o 23 dostal z tej zapiekanki i papier toaletowy sie skonczyl za zrobienie smaka !:D
Ps. Smacznego :D
0
@PatrykBarca wedlug lequipe zarabia 3,8mln
0
@Aragorn33 tu nie jest kwestia tego czy warto tylko tego czy jest za co mu placic.
Poki co to sytuacja jest jak (parafrazujac) z dialogu kiepskich
Ferdek (lapcio): Na tych dzwigniach to ja zem zbudowal swoje imperium finansowe
Waldus (ktokolwiek): Jakie imperium jak ty nawet na browara nie masz.
0
Wszystkim ktorzy sie odwodnili na mysl o Jurgenie warto przypomniec, ze zarabia on okolo 18 mln euro. Jesli ktos wierzy, ze mozna mu zaplacic w barcelonie chociazby polowe tej kwoty to gratuluje optymizmu.
3
@NeroTFP1 szok i niedowierzanie. Ostatnio taka sensacje odnotowalem jak sie okazalo ze po poniedzialku byl wtorek.
1
@bartulek98 juz byl ten temat walkowany.
Jak stawiasz swoje tezy to moze otworz troche oczy i zobacz ze xavi nie trenuje od kilku miesiecy. Zeszly sezon cala obrona miala top - kto byl trenerem? Gavi tak samo.
5
@Messibestplayerintheworld po 1 dobrym meczu na LO wieszczysz mozliwosc dobrego obsadzenia PO przez 17 latka :D.
0
@Gaz a Ty sie serio spodziewasz powaznej rozmowy na poziomie tutaj? Przeciez tu kwik i placz o byle co. Jeden rzuci glupie haslo, to reszta poleci z nim bo beda zielone.
0
@Rewolucja123 bramkarz to nie wszystko. Odkad inigo nie gra to defensywa jest tragikomiczna. Na dzis Christensen w moich oczach to jest pierwszy do transferu, a Cubarsi daja mi duza nadzieje na przyszlosc.
0
@PatrykBarca tak wypalony ze w 9 druzynie serie a u mourinho ma 12 wiecej goli za sam zeszly rok.
Jakos w Belgii czy interze w ich grze im nie przeszkadzal, tym bardziej nie bedzie przeszkadzal tutaj. Juz nie mowiac ze poki co w la lidze to yamal by lewego przepchnal, a takiego lukaku to raczej nie dadza rady, wiec da on wiecej niz drewno ktoremu pilka oskakuje na 1,5m co mecz.
0
Lukaku wyceniony przez chelsea na 43m euro. Jakby mial sensowny kontrakt to z checia bym go wymienic za lewego.
0
@Peciak FdJ najlepszy.
Balde najgorszy.
1
@draxidox kara bedzie usuniecie z obserwowanych na instagramie. Po takiej karze sie juz nikt nie pozbiera i sie w koncu naucza.
3
@Matheu12 ale jak widac jak cos ma sens to ciagle jest za malo zeby niektorzy zrozumieli.
3
Neymar 222, Suarez Rakitic Vidal to jakies 3,5 banki, a gdzie reszta?:D
0
@FcPortoFan1999 czyli bezkarnosc dla pedofilow, gangsterow czy kolesi partyjnych jest spoko, bo adrian czy inny lechu tak chce?
0
@tomek8756 walka o ostatnie miejsce jest zacieta, ale duda ja spokojnie wygrywa.
Nie pamietam lecha bo za jego prezydentury sie dopiero urodzilem, ale:
A) Walesa mial piekniejsza przeszlosc, dudus byl tylko popychadlem w kancelariach
B) Walesa raczej swoich obywateli nie dehumanizowal nazywajac ich ideologia
C) Walesa ulaskawial tez gangsterow, adrian za to pedofila i swoich kolesi partyjnych
D) Walesa nie ukrywal przestepcow w palacu
E) Lechu jaki elektryk w latach 80/90 mogl nie znac angielskiego, a adrian jako doktor prawa powinien (a adriana wstydza sie nawet jego wykladowcy z promotorem na czele).
2
@Martwy @Ojciec5tkidzieci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Szkoda ze tak nie kwestionuja swojego braku ruchu albo przyjec pilki na 2 metry.
0
@Lordzi biegal w presingu, raz zle przyjal pilke a mialby wtedy setke. Generalnie dosc slabo, ale chociaz biega, ma checi i sie rusza. No i z nim przynajmniej gramy w 11, bo z lewym....
4
Szanuje tych arbitrow. Przynajmniej sie nie wstydza tego ze drukuja ta lige pod real i sie z tym juz nie kryja. Brawo!
0
Xavi pokazuje grac prostopadle, FdJ 2x do Pedriego i 2 zagrozenia bramki (w tym jeden spalony) ale przeciez denzel nie ma zadnego pomyslu.
1
Nic dziwnego ze almeria jest ostatnia. W takim fazie meczu jak jestes almeria to lapiesz camavinge, rzucasz nim jak w mma lapiesz zolta i sie ustawiasz, a nie bawisz sie w cudawianki.