Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA90 jak pomysle ze 120 baniek za griezmana mozna bylo wlozyc w Sona to mnie az nosi.
0
@Kgorecki2500 Nie no spoko. Inwestujmy miliardy, polaki oddawajcie mieszkania, wieszajcie flagi ukrainskie, a ukrainiec 1 na 100 może zechce iść do wojska jak maja wojne.
1
@LS Takich niebezpiecznych osobnikow trzeba izolowac :)
0
@tadzik447 zyje, ale zakladam ze za rok to bedzie marszczyl freda, a nie z petardami po osiedlu latał. (wkoncu zostala mu tylko jedna zdrowa ręka, musi z niej jakis dobry uzytek zrobic :D)
0
@tadzik447 cholira go wie :) Bylo boom, a potem darcie mordy "ała jak boli". Chciało sie durnych zabaw to ma za swoje.
1
@MESSIah16 u mnie na osiedlu - 1 mniej. Darwin czuwa.
0
@Rewolucja123
2
@MesQueUnClub_87 napij sie pan herbatki. Nigdy nie żałowałem, że się napiłem herbatki, a wiele razy żałowałem że się nie napiłem.
2
Bracia i siostry
Życzę państwu szczęścia, a nie zdrowia, bo ludzie na Titanicu zdrowi byli tylko szczęścia nie mieli.
I na koniec stare dobre życzenia Wiesława Wszywki.
0
Dembouz byl hejtowany, bo rzekomo sam przyczynial sie do swoich kontuzji, ale wkoncu ogarnal swoich doradcow i sie poprawilo. Ciekawe czy sam Pedri robi cokolwiek wiecej zeby zapobiegac kontuzjom.
1
@Adran360 obys zatem kuśtykał na jedna noge i przez nią nie dobiegl do kibla po tej pizzy :D
3
@Adran360 takich rzeczy nie wolno nikomu zyczyc!*
*no chyba ze ktos jest rudy, albo lubi pizze z ananasem, to wtedy jest to wskazane :D
1
@Bykunn mozna i powinno sie w wyzej wymienionych przypadkach :D
Zboczeniec kurde :D
1
@takisobiektos
Wołam ochrone! Nie wolno takich bluznierstw publicznie mowic !
1
@Chucky roznica polega na tym, ze ludzie jako istoty teoretycznie rozumne sa w stanie przewidywac duzo rzeczy. Piesely nie wiedza ze jest 31 grudnia i przy wybuchu petard sa kompletnie zdezorientowane
@tristan87 jest drobna roznica miedzy kilku minutowym pokazem w 1 miescie, a waleniem petardami i innym dziadostwem przez sebixow w calym kraju (u mnie od 3 dni juz slychac matołów co nawalają petardami)
4
Takich ludzi pozbawil bym obywatelstwa, wystawil na widok publiczny, kazal mu ogladac mode na sukces i kabaret pod wyrwigroszem i wcielil do rodziny janusza kowalskiego. Sa granice podlosci, ktore zostaly przekroczone. Takiej hanby narodowej sie nie spodziewalem.
https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/pizza-z-ananasem-zaczela-byc-serwowana-w-jednym-z-najslynniejszych-lokali-we-wloszech-st7653965
0
@Dertinho najman mu sie wlaczyl :D
9
@tbas ciezko uwierzyc, ze sa ludzie ktorzy placa spora kase za ppv zeby to zobaczyc. Ta planeta nie zasluguje na to zeby przetrwac.
1
Drodzy państwo, w gąszczu polityki umknęła mi ważna data, którą i wam pragne przypomnieć.
Otóż 2 tygodnie temu, 15 grudnia minęło 6 lat od śmierci Kazimierza Piechowskiego. Kim on był, ktoś mógłby zapytać. Ano był uciekinierem z KL Auschwitz i zrobił to w stylu który spokojnie można zekranizować (Prison Break - Auschwitz edition :D). Krótko mówiąc Turbokozak.
1
@partymaker nie od dzis wiadomo, ze najwiecej kasy generuje dojscie do finalu i przegranie go, bo nie trzeba wyplacac premi kontraktowych za wygranie LM
1
@Ascend kolejny co ma problem z mysleniem i chce zablysnac
1
@TR3YWAY Aguero mial byc za maly na PL.
Suarez za gruby na barcelone
Lewandowski to nie byl supertalent na bundeslige.
I tak to sie kreci :)
4
@Cotutajsiedzieje oprocz krytyki jest jeszcze uzywanie mozgu.
Wyzszy zus wynika z minimalnej krajowej ktora zrobil pis.
Oplata paliwowa jak sie domyslam zostala zaplanowana w budzecie, ktory zrobily pisiory, a na prace nad budzetem zostawili pare tygodni.
4
@Kluivert_P robienie komus smaka i nie zaspokojenie go, grozi kara do 45 lat zeslania na syberie. Takze albo wyslec conajmniej 3 takie, ale jestes u prokuratora :)
1
@Culer9002 moze wszyscy mieli go tak w d. ze nie chcieli go poniesc, i sam to musial zrobic?:D
5
@Deviler @Mixtape @Krzysztof1987 w takim wypadku nie pozostalo nic innego. https://imgflip.com/gif/8andox
2
@Kgorecki2500 miliardy miliony, a oni swoich ludzi do wojska zebrac nie moga. Ja osobiscie mam juz dosc tego litowania sie nad ukraina.
5
@Comentateiro https://imgflip.com/i/8am53i
1
@tadzik447 az szkoda ze nie ma godzin szczytu. Jest potencjal na gunwoburze i gorace :D
1
@marcin62 ciekawe czy grzesiu bylby taki kozak i wyskoczyl na nich z gasnica, czy tylko cwaniak w bezpiecznych warunkach :D