Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Miło, że vateusz sobie przypomniał o tych wszystkich wspaniałych rzeczach. Wystarczyło stracić władzę, żeby zobaczyć te cudowne rzeczy dookoła.
2
@Rewolucja123 taki Ronaldinho boksu - prime nieosiagalny dla innych, tylko krotki.
2
@Kessie moze w zły otwór lejesz?
1
@DonMatteo901 pro tip: Kadencja trwa 4 lata
3
@Mixtape @FCB_dimiC @Culers
300% karny w tej 91 minucie. Moze i faul 2 metry przed polem karnym, ale to akurat w niczym nie przeszkadza, z faktami sie nie dyskutuje, karny i uj :D
0
jestem 300% pewny, ze ci co teraz mowia jaki to Riad ma potencjal widzieli go po raz 1 w tym meczu.
1
@fcbarcafan19 RSSS
Wolver
Chealse i newcastle
0
@KrwawiaceoczyVEB A) przepis martwy
B) Przepis glupi:
Kluby rozmawiaja, czasem to trwa tygodniami, wkoncu sie dogadaly i klub kupujacy idzie do pilkarza:
Czesc! Dogadalismy sie z twoim klubem, teraz porozmawiajmy o konktrakcie. Chcesz grac u nas?
- Nie.
Kurtyna.
0
Krisztianu mial racje - top 5 na swiecie
https://fb.watch/oQ1yHJ1Tn9/
1
@FcPortoFan1999 lubie benfice, szczegolnie wtedy jak jest nizej niz porto, wiec nie widze zadnego problemu - niech traca :D
0
@FanBarcy22
Prawo marcina wielokrotnie sie na ten temat wypowiadal :)
0
@tomek8756 Krótko, zwięźle i na temat, nie poemat.
1
@DonMatteo901 ona nie zaskakuje, bo juz wszyscy wszystko o niej wiedza.
Zaskakuje natomiast to, ze w calej lewicy nie ma sensownego typa na stanowisku, ktory powie zeby sie zamknela, bo z jej tekstami to oni 8% nie przekrocza nigdy.
1
@Sulimo do kary zawsze powinno byc dodawane pelne ponoszenie kosztow leczenia+zycia zwierzaka do konca jego zycia (oczywiscie nie powinno sie wtedy oszczedzac na kosztach ani troche). Jesli zwierzak nie przezyl to na przyklad dwoch innych.
2
Szkoda tylko ze w betisie nie bedzie wtedy zadnego LO, bo ten abner to ma potezne braki.
0
@Kgorecki2500 ziemia tez chetnie przyjmie wiecej miesa armatniego.
0
@Kgorecki2500 https://www.forbes.pl/rankingi/ile-panstwa-wydaja-na-zbrojenia-wojna-w-ukrainie-sprowokowala-wydatki-jak-na-tle/rd101lh
Angole maja niecale 200k i sa lepiej oceniane niz armie 2x wieksze.
USA mniejsze o 600 mln od chin, a sa uwazane za lepsze bo technologia nadaja rytm calemu swiatu.
0
@Kgorecki2500 ruscy maja duzo wiecej ogrow i jak widac srednio im ta wojna poszla. Lepiej miec 150-200k z top sprzetem, niz 400k z uzbrojeniem ktore jest lepszy tylko od lukow/procy i koni.
1
@Rastafarnianin trzeba sluchac madrych ludzi
Al Bundy " Chcemy krotszego dnia pracy!"
Kolega Al`a " Ale wtedy bedziesz spedzal wiecej czasu z zona i dziecmi"
A; Bundy "Chcemy dluzszego dnia pracy!"
I co chcesz spedzac czas z pomarszczona 60, a w pracy moze jakas powabna 30 sie trafi? :D
0
@Hosh tymczasem w tvp
https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis5afefc.jpg
1
@barcakamil wlasnie wychodzi kolejny update z nowa klasa do Gothic 2 New balance.
A tak to oczywiscie polecam days gone, spidermana+miles morales
4
@tomek8756 kiedys wynajalem takiemu wielorybowi pokoj u mnie w mieszkaniu. Jak raz wchodziłem do kuchni i siedziala na taborecie to przelewala sie przez niego z dwoch stron (taboret niby z drewna, a jednak wytrzymaly jak ze stali) i jej jeansy nie daly rady (i sie im nie dziwie) objac jej calych 4 liter. Nie polecam takiej traumy i takiego widoku, przez 3 dni o golej babie nie pomyslalem, co mi sie w zyciu jeszcze nie przytrafilo :D
2
@SuperPatsonFCB @JimMorrisonFCB urwane w najlepszym momencie.
https://www.youtube.com/live/09CVkvbqq00?si=bFmv7IuwfI_myK-Z&t=1432
A najlepszy pocisk od 24:27.
6
Kolejny cwaniak z TVP stanal na solo z Holownia i znowu dostal kontre na morde :D
0
Mecz bez kontuzji? Teraz tej maszyny juz nikt nie zatrzyma, widac ze wszystko juz na 120% smiega.
0
Pedriego tak oszczedzaja, ze az go wybrali zeby to on sie na chwile polozyl za murem i odpoczal chociaz troche :D
0
@Barcasub ostatnio nie mozna nawet statow sprawdzic. Zgloszenia tez nie moglem go utworzyc, a za byle g chca zeby im placic (np za 1 ogloszenie o najem chcieli 37zl). Teraz to ruski portal dla scamerow i tyle.
2
@tbas według wywiadu pana który ją znalazł (z tvn24 wisi ciagle nagranie) to:
A) Przy wyjezdzie ze sklepu gdzie jezdzi sporo samochodow, leżała ta dziewczyna ubrana na czarno, na bialym śniegu i nikt nic nie zrobił
B) Po karetkę dzwoniono 2 razy.
A dzis kazdy chce sie pokazac i zapala tam znicze. Rece opadaja.
3
Holownia vs pinokio. Polecam obejrzec 3 razy, i za kazdym razem ogladac inna osobe - pinokia, i dwie ministerki. To juz powoli podchodzi pod znecanie sie :D
A tu reakcja kaczafiego. Bezcenna. W tej chwili juz chyba wie, ze przegral
0
@Kessie
Nigdy nie pytaj:
kobiety o wiek,
mężczyzny o zarobki,
grubej o to czy pije