0

@IronSanHybrid ano z takiej racji


to tak apropo komentowania kiepskimi :D

3

@IronSanHybrid Dialogami z kiepskich da sie skomentowac chyba wszystko :D Wielkie to dzieło kultury polskiej :)

2

@Bilon87 czyli mam placic na PANSTWOWA telewizje, tylko dlatego zeby partia miala swoja tube propagandowa i by dalej mogla szczuc i robic z ludzi debili, nie pokazujac zadnego sensownego programu?
Jak pis chce swoich mediow to niech sobie je zalozy.

2

@Pawel13sz no beka z tym krychowiakiem ze ohoho. Ostatni raz sie tak pysznie ubawilem jak kartofle obieralem.

0

@NeroTFP1 O 9:59 wyjde ze sklepu w ktorym zostawilem wirusa, bo oddychalem, dlatego o 10:00 moze wejsc tylko senior zeby sie nie zarazic. Czego nie rozumiesz?

0

@Pawel13sz masz racje. W Rayo po 2 latach docenili jego efekty pracy i wylecial w marcu z roboty. W Huesce docenili go jeszcze bardziej, bo po 1,5 roku z przerwa na covid wreczyli mu docenienie oraz bezterminowy urlop poza klubem.

0

@NeroTFP1 mial wprowadzac boga do parlamentu europejskiego, ale widac bicie czeczena bardziej dochodowe (albo poprostu ciemnogrod okazal sie za maly zeby go wybrac).

0

@ŁukaszNidzica korzystalem z revoluta i odradzam, tak syfiastej i zawodnej aplikacji to ja dawno nie widzialem. 1,5h siedzenia zeby wymienic pln na usd i zaplacic karta mowi samo za siebie

0

@czarek78 ano ma, bo teraz jak jest na fali to zgrywasz wielkiego znawce, a jak byl popychadlem to nawet nie wiedziales o jego istnieniu.

0

@czarek78 ciekawe czy jak michela zwalniali z heusci i rayo tez mowiles jaki to madry trener.

0

@bartekvisca z pewnoscia wszyscy typowi marza o tym, zeby pracowac w klubie gdzie zarzad musi doplacac 20 milionow zeby zarejestrowac pilkarzy sprowadzonych za darmo, bo na innych nie stac klubu.

7

@MesQueUnClub96 Panie kolego, z doswiadczenia zyciowego dam Ci rade - facet to musi miec swoj honor i swoja godnosc. Jak ona "nie", to trudno, bierzesz na klate i tyle, bo jeszcze wyjdzie tak, ze ona bedzie z ciebie posmiewisko robic, wykorzystywac Cie, i staniesz sie jakims simpo-stulejarzem. Trzeba umiec zyc samemu, inni sa tylko dodatkiem (mniej lub bardziej fajnym). Jest Ci zle nie dlatego, ze teraz nie masz kogos do wygadania, tylko dlatego ze kogos takiego potrzebujesz

1

@MESSIah16 ja mimo iz jestem TeamXavi, to obecna sytuacja mnie mocno denerwuje. Mial dotad kilka sensownych pomyslow (w trakcie meczow jak i ogolnych z systemem), tak teraz czekam jak zareaguje na ten kryzys.
Kryzysy w pilce sa normalne, ale jak narazie druzyna stanela i nie widze jakiegos swiatelka w tunelu jak z tego wyjsc.

3

@Firestone cykl firestone na rambli
- Narzekania
- Jęczenie
- Robienie z siebie męczennika
- "eee znowu męczydupa, tego się oglądać nie da"
- "łeee znowu mecz, nie oglądam"
- powtórz

0

@Rl9k1nG To najwiekszy sukces w temacie alkoholu od tego czasu
https://youtube.com/clip/UgkxPf145dh3NaQd_IZYwUCYvTRWffauzVm-?si=EtwUQaBMt_hRuuSF

1

@Kgorecki2500 z tym mysleniem u trumpa to bym nie szarzowal.

1

@Hosh bez haselek typu ze to prawda niewyfodna dla rzadzacych i wielkich korporacji tak samo.

0

@barcelonaLM moga wezwac tez wszystkich swoich zwolennikow, ale nie wiadomo czy dadza rade przetrwac z dala od respiratora z geriatri

1

@jamal00 a co jesli juz to robia?

1

@NeroTFP1 wez nie klam. Dlaczego dobry policjant mialby stawac sie zlym bandyta? Przeciez jego szef moglby go zwolnic za to z pracy. Strasznie glupia masz teorie :)

0

@NeroTFP1 tymczasem patusiarskie dziunie
https://imgflip.com/i/897n93

0

Ferdynand Kiepski to jest wielki wieszcz.


0

@maroon moze identyfikuje sie jako pies, co sie czepiasz?:D

0

@KamQiX i dobrze. Zalosna podroba Days Gone

0

Drodzy państwo przypominajac o akcji nakarm psa na olx zgłaszam wniosek formalny. Otoz proponuje sprawdzic ile razem jestesmy w stanie zdzialac, wiec proponuje glosowanie wspolne na ostatniego zwierzaka na liscie. W tej chwili to kotka Gapcia z Augustowa.
https://nakarmpsa.olx.pl/

0

@J4no no ta, bo tylko ty jestes jedyny cudowny patriota, a inni to zdrajcy. Idz wyzywac od k. na ulice cwaniaczku

0

@Destroyer_of_Worlds podziwiam Twoja wiare, ze ludzie wiedzia kim byl himmler :)

0

@FcPortoFan1999 to by z sedzia przegral.

0

@DLFCB ale to tez trzeba miec jaja - najman wie ze jest sportowym nieudacznikiem, nic nie wygral, nie ma sily i wyjsc z do walki przeciwko 120 kilom miesni :)

0

@J4no ojoj ale piecze, moze jakas masc na bol 4 liter kup :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?