Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid ano z takiej racji
to tak apropo komentowania kiepskimi :D
3
@IronSanHybrid Dialogami z kiepskich da sie skomentowac chyba wszystko :D Wielkie to dzieło kultury polskiej :)
2
@Bilon87 czyli mam placic na PANSTWOWA telewizje, tylko dlatego zeby partia miala swoja tube propagandowa i by dalej mogla szczuc i robic z ludzi debili, nie pokazujac zadnego sensownego programu?
Jak pis chce swoich mediow to niech sobie je zalozy.
2
@Pawel13sz no beka z tym krychowiakiem ze ohoho. Ostatni raz sie tak pysznie ubawilem jak kartofle obieralem.
0
@NeroTFP1 O 9:59 wyjde ze sklepu w ktorym zostawilem wirusa, bo oddychalem, dlatego o 10:00 moze wejsc tylko senior zeby sie nie zarazic. Czego nie rozumiesz?
0
@Pawel13sz masz racje. W Rayo po 2 latach docenili jego efekty pracy i wylecial w marcu z roboty. W Huesce docenili go jeszcze bardziej, bo po 1,5 roku z przerwa na covid wreczyli mu docenienie oraz bezterminowy urlop poza klubem.
0
@NeroTFP1 mial wprowadzac boga do parlamentu europejskiego, ale widac bicie czeczena bardziej dochodowe (albo poprostu ciemnogrod okazal sie za maly zeby go wybrac).
0
@ŁukaszNidzica korzystalem z revoluta i odradzam, tak syfiastej i zawodnej aplikacji to ja dawno nie widzialem. 1,5h siedzenia zeby wymienic pln na usd i zaplacic karta mowi samo za siebie
0
@czarek78 ano ma, bo teraz jak jest na fali to zgrywasz wielkiego znawce, a jak byl popychadlem to nawet nie wiedziales o jego istnieniu.
0
@czarek78 ciekawe czy jak michela zwalniali z heusci i rayo tez mowiles jaki to madry trener.
0
@bartekvisca z pewnoscia wszyscy typowi marza o tym, zeby pracowac w klubie gdzie zarzad musi doplacac 20 milionow zeby zarejestrowac pilkarzy sprowadzonych za darmo, bo na innych nie stac klubu.
7
@MesQueUnClub96 Panie kolego, z doswiadczenia zyciowego dam Ci rade - facet to musi miec swoj honor i swoja godnosc. Jak ona "nie", to trudno, bierzesz na klate i tyle, bo jeszcze wyjdzie tak, ze ona bedzie z ciebie posmiewisko robic, wykorzystywac Cie, i staniesz sie jakims simpo-stulejarzem. Trzeba umiec zyc samemu, inni sa tylko dodatkiem (mniej lub bardziej fajnym). Jest Ci zle nie dlatego, ze teraz nie masz kogos do wygadania, tylko dlatego ze kogos takiego potrzebujesz
1
@MESSIah16 ja mimo iz jestem TeamXavi, to obecna sytuacja mnie mocno denerwuje. Mial dotad kilka sensownych pomyslow (w trakcie meczow jak i ogolnych z systemem), tak teraz czekam jak zareaguje na ten kryzys.
Kryzysy w pilce sa normalne, ale jak narazie druzyna stanela i nie widze jakiegos swiatelka w tunelu jak z tego wyjsc.
3
@Firestone cykl firestone na rambli
- Narzekania
- Jęczenie
- Robienie z siebie męczennika
- "eee znowu męczydupa, tego się oglądać nie da"
- "łeee znowu mecz, nie oglądam"
- powtórz
0
@Rl9k1nG To najwiekszy sukces w temacie alkoholu od tego czasu
https://youtube.com/clip/UgkxPf145dh3NaQd_IZYwUCYvTRWffauzVm-?si=EtwUQaBMt_hRuuSF
1
@Kgorecki2500 z tym mysleniem u trumpa to bym nie szarzowal.
1
@Hosh bez haselek typu ze to prawda niewyfodna dla rzadzacych i wielkich korporacji tak samo.
0
@barcelonaLM moga wezwac tez wszystkich swoich zwolennikow, ale nie wiadomo czy dadza rade przetrwac z dala od respiratora z geriatri
1
@jamal00 a co jesli juz to robia?
1
@NeroTFP1 wez nie klam. Dlaczego dobry policjant mialby stawac sie zlym bandyta? Przeciez jego szef moglby go zwolnic za to z pracy. Strasznie glupia masz teorie :)
0
@NeroTFP1 tymczasem patusiarskie dziunie
https://imgflip.com/i/897n93
0
Ferdynand Kiepski to jest wielki wieszcz.
0
@maroon moze identyfikuje sie jako pies, co sie czepiasz?:D
0
@KamQiX i dobrze. Zalosna podroba Days Gone
0
Drodzy państwo przypominajac o akcji nakarm psa na olx zgłaszam wniosek formalny. Otoz proponuje sprawdzic ile razem jestesmy w stanie zdzialac, wiec proponuje glosowanie wspolne na ostatniego zwierzaka na liscie. W tej chwili to kotka Gapcia z Augustowa.
https://nakarmpsa.olx.pl/
0
@J4no no ta, bo tylko ty jestes jedyny cudowny patriota, a inni to zdrajcy. Idz wyzywac od k. na ulice cwaniaczku
0
@Destroyer_of_Worlds podziwiam Twoja wiare, ze ludzie wiedzia kim byl himmler :)
0
@FcPortoFan1999 to by z sedzia przegral.
0
@DLFCB ale to tez trzeba miec jaja - najman wie ze jest sportowym nieudacznikiem, nic nie wygral, nie ma sily i wyjsc z do walki przeciwko 120 kilom miesni :)
0
@J4no ojoj ale piecze, moze jakas masc na bol 4 liter kup :D