1

@Lukikiki trzeba zyc w zgodnie z wlasna natura
https://zapodaj.net/plik-hNISww55g3

0

@Encore wysle do nich swoje cv. Gorzej nie bedzie, ale przynajmniej bedzie taniej :)

3

Idealny obronca nieist.....
https://zapodaj.net/plik-Ps5GPxyPfr

0

Ciekawe jak ten dzien wspomina edyta gorniak :)

0

@kuz to zapiekanki i pomarancze, a co z prostytutkami zrobimy?:D

7

Tyle kasiorki juz wpadlo. Teraz to juz mozna szalec - prostytutki, zapiekanki, pomarancze. Do koloru do wyboru


0

@Kuba_1 popatrz ile dostaja kluby w anglii (nawet te spadkowe) i jakie byly plany (np sciagniecie jamesa) to wiele Ci sie rozjasni,

1

@patrykppp17 jesli miales jeden nr rachunku to splaty biezacej (nie mylic z nadplatami/splata calkowita) to zapewne jest tak, ze dostales cala kwote na zakup wszystkiego (niektore banki robily tak ze do kazdego produktu byl uruchomiony inny kredyt ratalny). To co zwrociles, rownowartosc zostanie zwrocona do banku (powinno byc na ten drugi rachunek, zeby przy przetwarzaniu nocnym sie to zaksiegowalo - tak u mnie w banq to wygladalo i klienci to widzieli) i na drugi dzien dostaniesz nowy harmonogram z ratami tylko za te pozostale rzeczy

0

@patrykppp17 zapewne tak bedzie (ale jesli np byly % i/lub prowizja to za czas jak miales produkt bedziesz mial to naliczone).

0

@Kuba_1 serio wierzysz, ze przyjdzie pracowac za polowe swojej pensji (bo pewnie tyle mozna mu zaoferowac) do klubu, gdzie nie zeby pilkarzy sprowadzonych za darmo, zarzad musi dokladac swoich pieniedzy 20mln?

0

@patrykppp17 jak pracowalem w banku to mialem taka rozmowe i klient mi zglaszal ze zrobil cos takiego, ale jaki to byl sklep to nie pamietam.

2

@NeroTFP1 dzieki za info. Na swoja tez przewiduje 2 lata, przy czym mam zamiar zrobic w niej wiekszosc (lacznie z grafika itp). Zobaczymy czy dotrwam i dozyje. :D

0

Zaskakujacy cross Tomasza Cwiakaly. Mam nadzieje ze bedzie wyzszy poziom i bedzie feat. Cwiakala A. Dudek


0

@hayek polityk powiedzial prawde i juz wielka afera.

0

@NeroTFP1 za miesiac zaczynam pisac swoja ksiazke. Jakbys opisal ile pisales i jak to jest z szukaniem wydawcy, czy trzeba cos wlozyc swojego $ itp.

4

@Kgorecki2500 *Kolejka do odebrania odpraw za 2 tygodnie.

0

@barcelonaLM a na czym by familiade ogladal?

3

@Deviler to nie zacofanie tylko wychowal mnie ten madry czlowiek
https://imgflip.com/i/87d5os
:D

0

Komentarz usunięty

1

@Gall Setiena albo kumkama podobno spłacili (jednego z nich), Ernest sie mial rzekomo sam zrzec reszty kontraktu.

10

@Firestone straszne masz gosciu kompleksy. Siedzisz na tej rambli i tylko jęczysz a to męczenie buły, a to ile dostaniemy. Zjedz człowieku banana, napij się herbatki, a nie jęczysz dzień w dzień i tylko męczennika z siebie robisz.

0

@JordiAlbion widzisz co za narod. Nigdzie nie mozna wyjsc, wszedzie ci pranksterzy :D

1

1

@Lionel_Messi10 pierwsza, moze druga. Wiecej chyba nie :D

0

Warto przypomniec ze wielce czcigodna rambla hejtowala valverde, bo byl spokojny i nie machal lapami. Tutaj i tak nie dogodzi, kazdy jest zly.

0

@MesQueUnClub_87 Prezydent Emil to sie powinien skonczyc na 3, reszte mogli by to robic pod inna nazwa.

7

Czyściutkie wejście w piłeczke, nie ma mowy o blędzie.


0

@TheNekro94 1 z 38 konkursow, a juz wszystko wiadomo.

0

@AlexDark00 podobno chodza razem z gejami od domu do domu i chca zniszczyc polskie rodziny.

2

@Firestone to proponuje nie ogladac skolo to takie meczace.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?