1

@Luciano99 u mnie byla taka bieda, ze z glodu mozg sie nie rozwijal i nie pamietam kto mnie bil :(

0

@prokofiew mbape to tylko pionek. Tu chodzi oto, zeby katarczycy dalej inwestowali we Francji, a turtles ma byc do tego przynętą.

0

@TheNekro94 skladaj cv, wkoncu jestes madrzejszy od niego, tyle wygrales tak mocno sie znasz

1

@NeroTFP1 a dlaczego żywi się martwią, a martwi się nie żywią?

4

@LM10GOAT Tak po prawdzie to jedyny, ktory bez watpliwosci zasluguje na to to Gavi (i ewentualnie Araujo). Co do calej reszty ekipy z roznych wzgledow mam watpliwosci czy warto na nich wydac swoje pieniadze.

2

@Ptasior ale jak Camp nou wroci w nowym wydaniu to urwie 4 litery przy samej d. karczujac przy neurony przez rdzen kregowy az do miednicy.

4

Zapomnieli ze tu juz nie ma msn i ten gosc tu nic nie zrobi.

0

Pyknac lige mistrzow i sie zbilansuje no co za problem :D

6

@NeroTFP1 chyba nie chcesz powiedziec wiernym religi stana, ze jak spotkal kogos inteligentnego to juz zostal zezlomowany :D

3

@macio_944 + Nie idziemy z pisem w wyborach samorzadowych.*
*no chyba ze idziemy, to wtedy idziemy :D

0

@Arden to zes udowodnil...

0

@Arden a ktory z "bohaterow" tego artykulu ma ulice albo pomnik, bo od tego argumentu @MESSIah16 sie zaczelo?

1

@Przemek2323 pojawila sie tez plota, nie wiem na ile prawdziwa, ze ta wodka byla robiona z tego syfu co z ukrainy zajechal i dlatego mogli tak tanio cisnac.

0

@abram3k ta elokwencja, merytoryczne argumenty, słownictwo. No autorytet urwa w uj.

1

Drodzy państwo oto ciekawostka na dziś. 26 lutego to rocznica (nie, tutaj nie ma pomyłki) zamachu na World Trade Center. Ciekawych tematu zapraszam do obejrzenia :


9

Czyli uznali bramkarza za debila, ktory mysli ze do takiej pilki Ferran doskoczy i moze z niej gola zrobic. Jak w kreskowkach pod koszulka ma miec drabine, czy silnik odrzutowy, albo ktos go podrzuci i wtedy dosiegnie jej.

24

Typ na wyciagniecie reki obroncy = nie ma spalonego
Pilka leci 2m nad Ferranem Torresem = ewidentny spalony.
Kurtyna.

0

@cules100pro 16 raz dzisiaj? Ile mozna ja juz nie mam 20 lat.

0

Nie mam co robic, takze real zaraz strzeli, bo mecz wlaczam.

2

@macio_944 on mi pasuje na DM i to duzo bardziej niz Christensen.

9

Jak to powiedzial wielki polski mysliciel i poeta zarazem:
https://imgflip.com/i/8gztym

3

@MesQueUnClub96 Red flaga: Bycie apolonia.

2

@aldewir ten przepis nie dosc ze glupi to jeszcze martwy.

0

Ja tylko mam nadzieje, ze nie powtorza bledu jak z Busim i zacznal myslec o jego pozycji perspektywicznie i beda szukac realnego nastepcy.

0

@tadzik447 jestem tak stary ze pamietam jak to sie nazywalo papier toaletowy :D

4

@FCB24 jestem starym dziadem i pamietam jak sie ubieralo gacie na dupe i szlo sie biegac i nie potrzebowalem do tego apek

2

@MESSIah16 ukraincy nie raz zdradzili, zdradza po raz kolejny. Antyukrainska = pro polska.

1

@qbuteq poznalem paru ruskich, zyje niedaleko ukrainy. Nie widze zadnych roznic miedzy jednymi a drugimi - sowiety zawsze pozostana takie same. Po tysiackroc wole ludzi z azji niz tych sowietow.

0

Najwazniejsze po tym meczu to nie zaliczyc regresu w tym progresie.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?