Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas @Faro ostatni mecz w sensownym wymiarze czasowym zagral w 27 kolejce (zagral 1h). Od tamtego czasu ogony, albo wcale. Wówczas Brighton było blisko pucharów (5 pkt straty) i mieli oco grac, a skoro Fati przestal grac, to znaczy ze w do tej walki o puchary sie nie nadawał.
5
Ansu Fati 4 mecz z rzędu przyspawany do lawki.
Krotka historia - Był piłkarz, nie ma piłkarza.
0
@Kamiloza91 oni juz mieli galacticos, bbc i inne, a udawalo im sie wrypac mecze 6-2, 5-0, 4-0 itp.
To sie trzeba na siebie patrzec a nie na nich.
0
@LM10GOAT jeszcze troche, a bedzie trzeba wypozyczac pilkarzy z puszczy niepolomice, bo nie bedzie komu grac.
3
@van Baster a ty sie przepraszam bardzo czego spodziewales po przejeciu klubu z takimi dlugami i dziura w budzecie?
2
@Jakchcesz moze bedziesz jak abelard giza. Zapytali go czy wezmie udzial w meczu pilki noznej, a kasa pojdzie na dzieci. Powiedzial "oczywiscie ze nie", bo chce zeby go zapraszali na cos co potrafi robic. "Panie Abelardzie wezmie pan udzial w libacji alkoholowej na rzecz dzieci? Oczywiscie ze tak".
1
Myślę, że jakby robić wybory najładniejszej na polskim youtube to ta pani wygrała by na dzień dobry.
Kanał jest o czymś tam i ta pani robi cośtam cośtam, ale fajnie się ogląda :)
4
Na wcześniejszych leakach wygladala jak ta w ktorej kiedys ronaldinho biegal i gral z milanem. To co tu jest to chyba ktos zjadl i teraz wydalil w takiej formie :D
1
@Kgorecki2500 a mi bedzie. Wolalbym zeby zrobic akcje jak Izreal zrobil wiele lat temu z eichmannnem.
1
@macio_944
w siemianowicach dopiero poznaja cywilizacje :)
0
@Kinginiesta a omnibusy z tej strony wierza we wszystko od a do z, nawet jak napisze to the sun :D
0
@NeroTFP1 ale ze prostytutki nie daly rady wyprzedzic influencerow to szok.
2
@MateuszDoniec i rozumie ze w reprezentacji znalazl sie dlatego bo w argentynie gra 25 pilkarzy z czego 5 to bramkarze i musieli dobrac?
6
@Rl9k1nG ta mialbys cpk. xD
Oni wydali z budzetu cpk 400k na remont oltarza w kosciele na jakiejs wiosce, a samoloty bys zobaczyl tam jak swinia niebo
7
@Misiaczek09 zarzucaja mu ze spotykal sie z glowa panstwa, kiedy to ich mesjasz mowil "przyjaciele rosjanie" i tak to sie zyje w tej polsze.
3
Tym co szydzą z tego transfery przypominam, że to mistrz świata, a mundialu nie wygrywa się przypadkowymi graczami.
0
@Kamiloza91 (teoria) FdJ 70-80, z czego 50 na Nico.
Dest - za 5 moze pojdzie, wrazenie dobre zrobil w sezonie, tam raczej w niego wierza.
Lenglet - moze ktos za 5 sie skusi.
Inigo/Eric - zakladam ze ktorys odejdzie, cena pewnie tez 5-10.
Pablo Torre - tez raczej oddadza za takie pieniadz
Romeu - zapewne wroci do Girony za 3-4
Jesli Betis opchnie Abde to tam tez kasiorka wpadnie, podobnie z Todibo.
Do tego kontrakt z nike (teoretycznie ma byc podpisany i lepszy).
Jakos to sie moze uda dopiac.
5
@NeroTFP1 a zeby szybciej sie przesylalo eksplożyn to trzeba bylo trzymac nieruchomo dwa telefony obok siebie, bo sie szybciej przesyla.
#GimbyNieZnajo
0
@Kamiloza91 nie musi odchodzic Raphi zeby kupic Nico. Opchnac odpadki typu Desty i longlety, przekonac FdJ do odejscia i Nico mozna zmiescic.
0
@Kamiloza91 do dwumeczu z PSG bylbym za, po nim jestem przeciw.
On ma swoje minusy, ale mimo wszystko daje liczby, jest mocno zaangazowany czego nie powiem po takim np de Jongu. Dodatkowo ja osobiscie bym widzial Raphinhe na 9 - ma wyjscie na pozycje, ma wykonczenie, wiec bym poeksperymentowal.
1
@kosiarz92 wiesc gminna niesie, ze w pierdlu znecajcy sie nad zwierzetami sa niedaleko w hierarchi za tymi co lubia dzieci. Takze nawet i po roku miejsce gdzie plecy koncza swoja szlachetna nazwe moze byc w innym stanie niz teraz :)
1
@Gaucho Drogba, Buffon, Lucas Perez, Lukaku.
37
Zbliża się matura z angielskiego, wiec dla naszej mlodszej spolecznosci, jak co roku powtoreczka, zeby bylo te 95%
1. Z góry dziekuje - Thank you from the mountain
2. Czuje do ciebie pociąg - I feel train to you
3. Nie rób wiochy - Don’t make a village
4. Przejść na drugą stronę ulicy - To go to the second page of the street
5. Wierzę ci - I tower you
6. Coś jest nie tak - Something is no yes.
7. Bez ogródek - Without small gardens
8. Jestem chory na zapalenie opon mózgowych - I am sick on a brain tire fire
9. Zwierzę mu się - I will animal him
10. Zyskać na czasie - To make the profit on time
11. Kolej na ciebie! - Rail on you!
12. Pokój z tobą - Room with you
13. Bez obrazy - Without pictures
14. Pole do popisu - Field to write on
15 Nie łódź się - Don’t boat yourself
16. Pójdz mi na rękę - Step on my hand
17. Nie zawracaj mi gitary - Don't turn my guitar
18. Wyglądasz jak pół dupy zza krzaka - You look like half an ass from behind a bush
19. czas na małe co nieco - time for little what no what -
20.lato mi to koło ch.. - summer me this wheel dick -
21. Po jakiego grzyba? - For what mushroom?
22. Dania z kurcząt - Denmark from chicken
23. Po ptakach - After birds
24. Chodzić na rzęsach - To walk on eyelashes
25. wesolych swiat Wielkanocnych - happy big night
Powodzenia!
1
@NeroTFP1 był już taki sukces w historii. Może kiedyś pobijesz https://www.youtube.com/clip/UgkxPf145dh3NaQd_IZYwUCYvTRWffauzVm- :)
0
@GeneralXavi uwielbiam ten kompleks niemcow prawdziwych prawilnych patriotow. Wszedzie niemcy, wszystko niemcy, cale zlo swiata niemcy :D
1
@MesQueUnClub96 jak Ci się w życiu poszczęści to się przekonasz. Jak nie to zawsze możesz zmienić nick na MesQueVegeta96. :)
2
@Kgorecki2500 przeciez unia juz nie istnieje. Sam guru korwin to przewidzial. https://mistrzowie.org/824698/Unia
9
Dziś matura z matematyki wiec dbajac o dobry wynik najmlodszych ramblowiczow podpowiedz, aby dobrze zdać:
Podstawa trójkąta jest to, aby nie dotykać siura kolegi.
Powodzenia!
7
@Albatros https://imgflip.com/i/8pctg3
3
Z rana klasyczek
Z jednej strony to fajnie ze psg odpadlo, a z drugiej zajebiscie :)