Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GeneralXavi a kim jestes? Torreadorem?
0
@Adas82 nie przeszkadza na tyle, ze za rok planuje zrobic białe dredy :)
(czego sie nie robi zeby ukryc siwizne w kryzysie wieku sredniego)
0
@Krzysztof1987 psycholog czy psychiczny, bo to jest roznica?:D
1
@misterio jakby mi na nich zalezalo to bym tu dzien w dzien walil posty jaki to xavi zly, konfa najlepsza, a messi krolem.
2
@BorzyKrzys tak jak i twoja o pkp
21
Jakby na to forum wbił jakiś psycholog i zbadał tych atencjuszy co zrobią wszystko, aby tylko wbić na gorące, mieć lajki i komenty to chyba rzucił by ten zawód i został murarzo-tynkarzo-akrobatą.
To cudowne uczucie być wychowanym w świecie bez social mediów i nie gonić za lajkami i tymi innymi pierdołami. To już drugi raz jak w życiu mam szczęście (pierwszy raz był jak się okazało, że nie jestem rudy :D)
0
Drodzy panstwo poszukuje kogos kto ma konto w Pekao SA.
Bede zakladal konto dla promocji i przydalby sie kod polecenia.
0
@Barcasub historia nakretek w napojach dla dzieci malo sie interesuje, ale zakladam ze moglby by zgubic ale polknac, czyli mniej wiecej powody dla ktorych wprowadzono te zmiany.
4
@Zieliniak Nie sprawdzalem dokladnie, ale poki radze sobie z tak wielkimi problemami jak nakretka od butelki, to mysle ze jest jak najbardziej w normie. Dziekuje za troske :)
4
@Barcasub dla mnie bardzo dobry pomysl. Segreguje plastik jeszcze znim to bylo wymagane, i od kiedy sa te przyspawane to nie musze ich osobno pakowac, tylko zgniatam butelke i elo. W recyklingu tez sie raczej z tego ciesza, bo wczesniej byl z nimi problem.
PS. jakos dzieci w tych ich napojach pysio czy innych maja przyspawane i nikt nie plakal, tylko dorosli co maja bol dupy o byle co, byle by miec o cos pretensje to maja.
0
@t4fox *oprocz BvB w finale, ktora przy odrobinie skutecznosci mogla im manite wbic, i City ktore na spokojnie moglo ich pyknac gdyby KDB trafil do pustej a paru metrow.
28
@Safrani dla mnie zagadka jest jak trzeba miec niskie IQ zeby z nakretek od butelek robic problem.
6
FC Barcelona - kraina powagi i profesjonalizmu https://imgflip.com/i/8si6q3
0
Sytuacje Adeyemiego sa jak bukmacherka - nie wazne co wejdzie, wazne ile bylo do wygrania.
1
@Kinginiesta nakretka go pokonala. W mma juz ma 2:0, najpierw kaleta teraz klopp.
3
@Kgorecki2500 https://imgflip.com/i/8sbvut
https://imgflip.com/i/8sbq60
0
@HighestInTheRoom niektorzy nigdy nie slyszeli o tym co maja w udzie.
Ps ciekawe bedzie strzelanie do ruchomego celu, gdzie nogi sa mniejsze niz korpus, a do tego pomiedzy drzewami :)
5
@tristan87 gdyby babcia miala wasy to by dziadkiem byla.
Po to sie wydaje gruba kase zeby to sensownie zrobione bylo, a nie fuszerka ze dzidy lataja w te i nazat. Ile mozna budowac panstwo z gunwa i dykty
4
@Safrani ta zapora to rownie dobrze mogla i z zapałek powstac. Przejsc przez nia to nie problem, zolnierzy patrolujacych nie chroni. Fuszerka imienia sasina za 1,6 miliarda.
0
@norbi77 spoko, anżej juz naszykowal dlugopis i bedzie ulaskawial, nie takie tematy juz ogarnial.
1
Prezydent hobbysta będzie miał kolejny "okaz" do kolekcji.
https://imgflip.com/i/8sbq60
0
@Faro już nie. Po tym co odmaglował z Xavim byłbym za jego odwołaniem.*
*po okienku transferowym, narazie za duzo spraw na glowie zeby sie w to bawic
3
@udarpawarotam sa przeciez najbardziej przesladowana grupa w tym kraju, a Ty jeszcze chcesz ich dobic. Jak tak mozna.
1
@HighestInTheRoom * na polu.
Mów jak człowiek :D
0
@Hosh a teraz wyobrazmy sobie, ze taka wypowiedz musi wyglosic Adrian Duda, prezydent hobbysta.
2
@Kgorecki2500 jeden cos napisal a ty juz ze caly slask zly. faceplm x50
11
@NeroTFP1 mysle ze w tym miejscu nalezy przypomniec ze lewandowski nie wystawil patelni do raphinhi
2
Przebieg meczu według polaka, który się nie cieszył.
1. Przy match poincie: https://imgflip.com/i/8s54st
2. No i po meczu: https://imgflip.com/i/8s54xk
:)
0
@Colon a te ogloszenia na olx "Wyminie malo uzywana kroplowke i repirator za 4ropak harnasia"?
0
@Colon przyznaj sie ze mu w tym pomogles odlaczajac mu kroplowke i respirator. Wszystko aby wygrac, hanba...