2

@GeneralXavi a kim jestes? Torreadorem?

0

@Adas82 nie przeszkadza na tyle, ze za rok planuje zrobic białe dredy :)
(czego sie nie robi zeby ukryc siwizne w kryzysie wieku sredniego)

0

@Krzysztof1987 psycholog czy psychiczny, bo to jest roznica?:D

1

@misterio jakby mi na nich zalezalo to bym tu dzien w dzien walil posty jaki to xavi zly, konfa najlepsza, a messi krolem.

2

@BorzyKrzys tak jak i twoja o pkp

21

Jakby na to forum wbił jakiś psycholog i zbadał tych atencjuszy co zrobią wszystko, aby tylko wbić na gorące, mieć lajki i komenty to chyba rzucił by ten zawód i został murarzo-tynkarzo-akrobatą.

To cudowne uczucie być wychowanym w świecie bez social mediów i nie gonić za lajkami i tymi innymi pierdołami. To już drugi raz jak w życiu mam szczęście (pierwszy raz był jak się okazało, że nie jestem rudy :D)

0

Drodzy panstwo poszukuje kogos kto ma konto w Pekao SA.
Bede zakladal konto dla promocji i przydalby sie kod polecenia.

0

@Barcasub historia nakretek w napojach dla dzieci malo sie interesuje, ale zakladam ze moglby by zgubic ale polknac, czyli mniej wiecej powody dla ktorych wprowadzono te zmiany.

4

@Zieliniak Nie sprawdzalem dokladnie, ale poki radze sobie z tak wielkimi problemami jak nakretka od butelki, to mysle ze jest jak najbardziej w normie. Dziekuje za troske :)

4

@Barcasub dla mnie bardzo dobry pomysl. Segreguje plastik jeszcze znim to bylo wymagane, i od kiedy sa te przyspawane to nie musze ich osobno pakowac, tylko zgniatam butelke i elo. W recyklingu tez sie raczej z tego ciesza, bo wczesniej byl z nimi problem.

PS. jakos dzieci w tych ich napojach pysio czy innych maja przyspawane i nikt nie plakal, tylko dorosli co maja bol dupy o byle co, byle by miec o cos pretensje to maja.

0

@t4fox *oprocz BvB w finale, ktora przy odrobinie skutecznosci mogla im manite wbic, i City ktore na spokojnie moglo ich pyknac gdyby KDB trafil do pustej a paru metrow.

28

@Safrani dla mnie zagadka jest jak trzeba miec niskie IQ zeby z nakretek od butelek robic problem.

6

FC Barcelona - kraina powagi i profesjonalizmu https://imgflip.com/i/8si6q3

0

Sytuacje Adeyemiego sa jak bukmacherka - nie wazne co wejdzie, wazne ile bylo do wygrania.

1

@Kinginiesta nakretka go pokonala. W mma juz ma 2:0, najpierw kaleta teraz klopp.

0

@HighestInTheRoom niektorzy nigdy nie slyszeli o tym co maja w udzie.

Ps ciekawe bedzie strzelanie do ruchomego celu, gdzie nogi sa mniejsze niz korpus, a do tego pomiedzy drzewami :)

5

@tristan87 gdyby babcia miala wasy to by dziadkiem byla.
Po to sie wydaje gruba kase zeby to sensownie zrobione bylo, a nie fuszerka ze dzidy lataja w te i nazat. Ile mozna budowac panstwo z gunwa i dykty

4

@Safrani ta zapora to rownie dobrze mogla i z zapałek powstac. Przejsc przez nia to nie problem, zolnierzy patrolujacych nie chroni. Fuszerka imienia sasina za 1,6 miliarda.

0

@norbi77 spoko, anżej juz naszykowal dlugopis i bedzie ulaskawial, nie takie tematy juz ogarnial.

1

Prezydent hobbysta będzie miał kolejny "okaz" do kolekcji.
https://imgflip.com/i/8sbq60

0

@Faro już nie. Po tym co odmaglował z Xavim byłbym za jego odwołaniem.*

*po okienku transferowym, narazie za duzo spraw na glowie zeby sie w to bawic

3

@udarpawarotam sa przeciez najbardziej przesladowana grupa w tym kraju, a Ty jeszcze chcesz ich dobic. Jak tak mozna.

1

@HighestInTheRoom * na polu.
Mów jak człowiek :D

0

@Hosh a teraz wyobrazmy sobie, ze taka wypowiedz musi wyglosic Adrian Duda, prezydent hobbysta.

2

@Kgorecki2500 jeden cos napisal a ty juz ze caly slask zly. faceplm x50

11

@NeroTFP1 mysle ze w tym miejscu nalezy przypomniec ze lewandowski nie wystawil patelni do raphinhi

2

Przebieg meczu według polaka, który się nie cieszył.
1. Przy match poincie: https://imgflip.com/i/8s54st
2. No i po meczu: https://imgflip.com/i/8s54xk
:)

0

@Colon a te ogloszenia na olx "Wyminie malo uzywana kroplowke i repirator za 4ropak harnasia"?

0

@Colon przyznaj sie ze mu w tym pomogles odlaczajac mu kroplowke i respirator. Wszystko aby wygrac, hanba...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?