Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W alternatywnej rzeczywistosci Leverkusen juz prowadzi, bo strzelilo w 23 sekundzie, ale w naszej niestety trzeba bedzie czekac do 90+7 :)
1
@NeroTFP1 I nie proponowal zakupu wersji premium (ktora od wersji zwyklej roznila sie tym ze nazywa sie premium). Oczywiscie bez premium byly by przerwy w odtwarzaniu (pozdrawiamy jutuby :D)
2
@Kgorecki2500 mowi o % pkb na obronnosc oraz sumie jaka to wychodzi (118mld), o liczebnosi armii - podaje wzrost o 9k (do 198k) i paru innych rzeczach. Ale grunt zeby sie przypierd..... do kroju mundury dobrego dla bab, ot tak zeby miec poklask wsrod motlochu i debili...
3
Dla niej to tylko chwila, dla niego moment ktory zapamieta na lata. Guwniara z paletkom Top of the top.
3
@Kidd spamowanie sucharkami? Jak powiedzial slepy koń "nie widze przeszkód" :)
23
To moze sucharek z rana.
Przychodzi facet do sklepu z okularami i mówi:
- Dzień dobry, chciałem kupić okulary
- Do czego?
- Do widzenia
- Do widzenia
0
@tbas Betis spada z LE do konferencji. Dodatkowo kupili w zimie kilku typow wiec teraz musza sprzedawc, a kazdy grosz sie dla nich liczy.
Dodatkowo bede grac na innym stadionie, takze wpllywy z benito villamarin tez beda mniejsze.
2
@DLFCB zgoda na pismie oczywiscie?:)
0
@Aragorn33 ale tak po prawdzi barszcz sosnowskiego to nie glupi pomysl. Paru ruskich by sie na bank nabralo ze to co innego. Tanio i skutecznie :D
1
@Ojciec5tkidzieci https://imgflip.com/i/8qrpb2
20
@Arden przeciez tu 3 razy dziennie sa calkiem inne ifno. Polecam nie czytac nawet tej sraczki, bo oczu szkoda.
0
Dziś premiere ma nowa płyta Nightwish. O godz. 11 opublikowano pierwsze video promocyjne. Zespol juz bez Marco Hietali. Płyta według zapowiedzi ma być "cięzsza" niz poprzednie. Zobaczymy co to wyjdzie.
1
@doc ide o zaklad ze go ani sekundy nie ogladales. Ayoze obok isco mial bardzo dobry sezon, a jak nie bedzie kasy na nico to taka opcja za 4m jest bardzo fajna.
3
@Kgorecki2500 tak swoja droga w podstawowce mnie uczyli ze ME ma 8848m, ale najwyrazniej za mojego zycia przybylo metra. Nie mniej nie wiecej oznacza to tyle ze jestem zabytkiem za ktorego zycia nawet gory sa wieksze niz byly :)
0
@kuz nawet na studiach te 10 lat temu mielismy z tego niezle beke. Z kolezanka mielismy zabawe, kto uzyje w najbardziej absurdalnej sytuacji pytania z wystepu ahmeda "What the hell happend to my feet?" :)
0
@Lanosss fragmenty tylko sa.
1
Dzisiaj rano ktoś w wątku o śmierci tego prezydenta Iranu napisał, że teraz dostanie te swoje obiecane dziwice. Przypomniało mi to super fragment występu z dawnych lat (Gimby nie znajo) Ahmeda.
Ahmed: Skoro nie żyje, to znaczy że mogę odebrać swoje dziewice. (patrząc na publikę) Czy wy jesteście moimi dziewicami? Mam nadzieję, że nie.
Dunhaam: Dlaczego?
A: Jest tam paru ohydnych facetów. Jeśli to raj, to mnie wyrolowali
D: Czy powiedzieli ci, że będą tylko "żeńskie" dziewice?
A: O kur...
:D And thats Ahmed the dead terrorist :)
0
@paweldunajecfcb Żyrafa. Podniosla glowe, helikopter uderzył, makało i po makale.
Tak było #PewneInfo.
1
@NeroTFP1 a taki pobozny sie wydawal. W kosciele zawsze raczki zlozone, niech bedzie pochwalony i "ament" mowil...
2
Lyon zrobil cos niebywalego. W polowie sezonu byli na dnie.
Po ostatniej kolejce Lyon awansuje do Ligi Europy, a do kwalifikacji LM brakło ledwo 6 punktów. Takiego come backu to nie pamietam.
0
@Lanosss Tomasz Delimat z kanału 13 runda twierdził, że mają wpisany rewanż bez względu na wynik walki na październik, ale tam będzie 1 pas mniej do wygrania.
1
@Lanosss ja mialem na tych pieniadzach zbudowac swoje imperium finansowe, a tu taki krach. I caly plan w piz....
9
@NeroTFP1 zawiodłem się na furym jak polański na 13 latce. Zainwestowałem w niego 2zł i tych 2 złotych już nigdy w życiu na oczy nie zobaczę :(
4
Open AI i chat gpt z nowa wersja.
Nic tylko patrzec jak zmieni nazwe na Skynet i zacznie sie zabawa.
0
@Emhyr jak dorosniesz i pojdziesz do pracy to idz zwyzywac przelozonego. Ciekawe jak zareaguje ten amator na twoja profesjonalna krytyke.
0
@Murazor "Szanuj Laporte swego, bo mozesz miec Bartomeu" :)
0
@FanBarcy22 zapomniales dodac ze Romano to jest jakis dziennikarz, zawodnicy trenerzy czy agenci sa w srodku i maja konkretne info, a nie przecieki jak dziennikarze. Zalecam dystans do tego co sie wypisuje, bo jednego dnia jest jedno drugiego wszystko na odwrot.
1
@RosjaninBut A) Ta pani niejednokrotnie bredzila i zmieniala zdanie.
B) Wystarczy wpisac w google ile trwa budowa elektowni atomowej i wylatuje artykul ze to okolo 17 lat. Pogmerac dalej to w niektorych panstwach sama budowa trwala 10 lat i wiecej (od rozpoczecia budowy, a my nie mamy narazie zadnej rozpoczetej).
Takze jesli szanowni panowie spodziewacie sie ze za chwile bedzie wielka elektorwnia w panstwie bez technologii i kadr do budowy i obslugi takowej to gratuluje.
1
Ta genialny czas na dymisje. Nie ma stadionu na jesien, camp nou niewiadomo kiedy oddane bedzie, nie ma trenera (wedlug mediow), nie ma transferow, nie ma kontraktow sponsorskich, nie wiadomo co z FFP.
Nie ma lepszego momentu na wprowadzania wiekszego chaosu w klubie...
0
@KrychaFCB pupilek xaviego - 15, 12, 11, 27, 30, 90, 16, 20, poza skladem. Od czasu kontuzji raz zagral wiecej niz 30 minut. Fajny pupilek.
Zastanow sie co bredzisz koles.