La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

7

Zastanawiam się co mają w głowie wielcy obrońcy emigrantów, którzy tak bezczelnie próbują przekroczyć naszą Polską granicę. W głowie mi się nie mieści jak czasami słucham jacy oni są pokrzywdzeni. Większość użytkowników stąd nawet jechało po Konfie a to oni nie chcą wysoko kulturowych przybyszów z Bliskiego Wschodu i mówią o tym zdecydowanie i otwarcie co powinno się z takimi osobami robić. Pomyślcie że mieszkacie sobie w fajnej i bezpiecznej Polsce, ktoś sobie niszczy Twoją posesję a Ty nic nie możesz z tym zrobić bo ktoś sobie ubzdurał, że są pokrzywdzeni. To szybko się nie skończy i będzie jeszcze gorzej. Daj palca to rękę utną.

1

@xvcWinterSoldier Tak jest, Bosak na prezydenta, Mentzen na premiera! Niech żyje Konfederacja!

1

@xvcWinterSoldier A) Nie kazdy przybysz chce tu niszczyc wszystko i wszedzie.
B) Mowisz jakby polaczki to swiete byly, tak jakby żodyn nie biegał z katana jak ostatnio.

Krotka pilka - chca przyjechac i pracowac to dajemy do tego warunki, jak ktos jest bandyta to win i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?