La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

2

Ostatnio pojawila sie informacja o zlotych malinach. Kilka nagrod dla najgorszego filmu dostal film Puchatek Krew i miód z 2023. Uznalem, ze z ciekawosci obejrze ten film, bo moze nie jest taki zly i chociaz nie jestem wielkim koneserem kina etc to krotka refleksja:

+ Ładna aktorka
+ Cycki w jednej scenie

- Aktorzy w W11 przy tym filmie to prawdziwi profesjonalisci
- Praca kamery
- Kostiumy
- Dialogi
- Scenariusz jest tak glupi, ze pisal go chyba duet Janusz Kowalski & Marek Suski
- Dosłownie wszystko. Sceny sa tak nielogiczne wobec siebie i z pupy ze to szok

Kazda minuta przy tym filmie to +1 komorka nowotworowa w mozgu. I cos takiego dostaje druga czesc. Jesli kosmici to wyzsza forma inteligencji to nic dziwnego ze omijaja ziemie szerokim lukiem. Film jest tak slaby jak 8 tasiemiec w tym samym jelicie.

konto usunięte

0

@Szklaner A on czasem właśnie z założenia miał taki nie być? Już sama nazwa to lekko sugeruje.

0

@TheNekro94 widzialem pare filmow w zyciu, a wsrod nich byly filmy samoswiadome swoich ulomnosci, konwencji itp. Ten film nie sprawial takiego wrazenia (w moim mniemaniu) ani przez sekunde.

0

@Szklaner powstaje druga czesc, bo przy niewielkim nakładzie zarobili kupe siana. Tam była chyba przebitka x20, jesli chodzi o stosunek kwoty produkcji do zarobionych $.

0

@Ojciec5tkidzieci sami tworcy i producenci chyba w zwiazku z tym dostali raka mozgu ze jest 2 czesc, a ta ma wyjsc jeszcze w marcu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?