Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss taki zarcik:
siedzi dwoch jaskiniowcow i jeden mowi do drugiego: Wiesz, chyba naucze swoja babe gadac. Na co drugi: sproboj, przeciez to nie przyniesie zadnych szkod :D
0
@DragonxNF jak mawial wieslaw " Zapowiada sie niebo w ziemi"
0
@FcPortoFan1999 i w ten sposob bys przedluzyl trwajacy impas i go poglebil.
1
@FcPortoFan1999 i tak mamy 2 lata impasu, bo adrian to adrian, wiec zwykla wiekszosc tutaj niewiel daje.
0
@Compadre @BulaKG nie tak wprost, ale
1
https://mistrzowie.org/817301/Pomnik
Jaka by to byla piekna akcja z tym pomnikiem wczoraj. Piekny obraz polskiej policji poszedl by w swiat :D
0
@Criss18Barca co kto woli. Witamina G, chlopaki ok, kiepscy daja czadu, rekord guinesa, albo waldek w krainie czarow to odcinki 10/10 a sa z udzialem waldusia
0
@Emhyr https://imgflip.com/i/82mm6k
3
Kiedy przedluza cisze wyborcza :D
https://imgflip.com/i/82mm0l
0
@Danqoo ale tak po prawdzie, jakos malo cwiczen na nogi (ale to tylko takie moje dywagacje laika)
4
W gąszczu politycznego tornada mogła umknąć informacja dość istotna.
Otóż zapowiedziano oficjalnie nowe anime z serii Dragon Ball.
Wincyj detali na kanale adacho
1
@Kessie
0
@July_6_BcN a chcesz zeby tlumy gapiow sie tam zlecialy, bo zobaczyli w tv?
0
Kolejny film o pandora gate. Ten jest przynajmniej fajny
1
@Gaz jak on smie bluznic i tak obrazac najjasniejsza konfederacje, i proroka slawusia i krzysia. Arcyzbrodnia !
0
@joloskyy ten ich prowadzacy jest tak wkurzajacy, ze nawet jak czasem gadaja z sensem, to mnie az telepie jak go widze i slysze. Oni to w piwnicy kreca, ze gosc w pernamentnym przygarbie czy co?
0
@Saviola88 no to juz lece zaglosowac na konfe, zeby swoj wolnosciowy katotaliban. Przekonales mnie 300%
0
@esem91 Najpierw
Ale sie poprawil, szczerze czy nie to juz mi mniej przeszkadza, bo sam gotowka place z 3-5 razy w roku i tak, sa dla mnie wazniejsze postulaty ktore maja realizowac niz gotowka.
1
@Popitek12 pisalem prace o wizerunku organizacji w polityce i robilem badania na temat jakiego wizerunku partii oczekuja polacy (tam bylo wiele roznych elementow). 1709 osob przebadanych, nowoczesna miala kolo 60% z "idealnego wzorca", z czego druga partia miala cos 20-30%.
0
@esem91 to lepiej czy gorzej ze sie opanowal?
0
@KamQiX wszyscy mamy zle w glowach ze zyjemy, hej hej nananana hej hej hej :)
0
@esem91
0
@Waniliowy nowoczesna jako czesc KO popiera 800+
TD nie.
5
@Yoshi94 czyli reasumujac; kolejny konfiarz co nie wierzy w to co ma prosto czarno na bialym przed sobia. Oh co za niespodzianka, rownie zaskakujace co wtorek po poniedzialku.
4
@Yoshi94 niniejszym zgodnie wyrażamy szczerą wolę poddania naszego życia pry-
watnego i publicznego panowaniu Chrystusa Króla Polski oraz
opiece Jego Najświętszej Matki, Królowej Korony Polskiej**
**- Co stwierdzamy mając świadomość nie tylko duchowo-religijnych, ale i prawno-politycznych
implikacji Aktu Poddaństwa Narodu Polskiego Królowi Jezusowi Chrystusowi, ogłoszonego przez
Kościół w Łagiewnikach 19 listopada 2016 r.
Jakkolwiek różne pozostają nasze ścieżki działania i obszary ak-
tywności, chcemy odtąd samemu przyjmować i innym wskazy-
wać ten sam punkt orientacyjny: Gietrzwałd – właściwy azymut
w drodze do Wielkiej Polski Katolickiej
i tak dalej. Masz czarno na bialym ze polska z jej aktami prawno politycznymi ma byc wielka katolicka, ale jak widac czarno na bialym to za malo.
1
Nawet kaczafi mowi czasem prawde :)
4
@Yoshi94 to czy wierze nie ma najmniejszego znaczenia. Panstwo jest dla wszystkich, a oni podpisuja sie pod aktem niewolniczym wobec jednej grupy religijnej zaleznej od watykanu - czyli krocej mowiac akt oddania kraju watykanowi. Jak nie wiesz czego oczekuje kk albo watykan to sory, ale nie specjalnie mam ochote tlumaczyc ci caly otaczajacy swiat.
5
@Yoshi94 https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/ masz tu pakt talibanow
5
@Yoshi94 jedni i drudzy z luboscia utworza katotaliban, a jesli idzie o kasiorke to sie przeciez z checia dogadaja (krzysiu juz raz byl z pisem w koalicji o czym malo kto pamieta)
1
@Barca1992 o myszke :) On sprawdzi przy okazji sprawdzi czy kabel dziala jak nalezy i czy maja łącze :D