Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no wlasnie, huy w to ze jest podstawowym zawodnikiem polfinalisty LM, 2 druzyny la liga i ma niecale 22 lata wkoncu to tylko dlatego ze strzelil bramke jednej z najlepszej druzyn swiata w polfinale LM mijajac mniej wiecej 4 typa ....
0
defensywny pomocnik, doskonale obsadzona - Sergio Busi, czasem Roberto rzucany po calym boisku, ktory jest 1 poziom nizej od busiego, i od bidy Rakieta.....rzeczywiscie istna rewelacja :D
0
Jakby przyszedl w pakiecie za 5mln dodatkowe to mozna by bylo rozmawiac ale tak to szkoda pradu na takie rozmowy
0
tak jakby kartki lapano tylko za brutalna gre
1
Serio ? Niemozliwe ! to dopiero 5 artykul o tym samym, a on nadal nieszczesliwy, ale zaskoczenie....
0
Przy jego transferze powinni dodawac to http://www.photoblog.pl/fyassu/86050636/folia-babelkowa.html jako zabezpieczenie bo sie polamie :D
13
juz nie przesadzaj. Serio myslisz ze oni wychodzac na boisko mysla "hmmm dostane te 2 mln wiecej czy nie?" zamiast "trzeba szybko strzelic" czy cos?
0
Nie czytam, niemiec nigdzie nie idzie, temat uwazam za zamkniety :)
0
Jeden karny Vranjesa byl nie podyktowany jak lokciem odbil pilke na rzut rozny z tego co pamietam, ale ten 3ci karny to kpina. Wiem ze to glupi pomysl ale na miejscu federacji to bym sie dogadal zeby sedziowie z innych krajow prowadzili te mecze bo to jest chore ile bledow oni robia
1
Pozostaje tez pytanie za kogo mial zmieniac?
0
Juz niedlugo : Wedlug gazety xxx Barca planuje na rok zawiesic swoj udzial w rozgrywkach z powodu zmeczenia i ciaglej presji....
Pisza rozne cuda to i to przejdzie
5
Bartra w odroznieniu do pewnego brodacza z Turcji zagral mecz 1 od kilku tygodni i dal powazny argument trenerowi zeby na niego postawic, a brodacz z Turcji gra w prawie kazdym albo w podstw 11 albo z lawki i jak dotad niewiele dal.
PS. 1 akcja bartry dala wiecej w ofensywie niz calosc gry Ardy :(
0
Real Atletico Valencia i RSSSS - nie zebym dolowal ale to bedzie 5ty jak przegramy :(
2
Nam potrzeba kogos kto zdominuje srodek technicznie i fizycznie, a vera tego 2 raczej nie zrobi. Kupienie jego, na poczatku za/do iniesty i dalej nas gabi czy inne casemiro moga pogonic w srodku pola.
Dla mnie byl jest i bedzie najlepszym wzmocnieniem Pogba gdyz laczy wszystko czego ja bym oczekiwal - sila technika doswiadczenie mlodosc (tak wiem cena ale kto dzis duzo nie kosztuje?)
1
Szkoda oczu lepiej nie czytac, ja po 2 zdaniu skonczylem :)
1
Szukanie kozla ofiarnego
0
Takie kartki powinny byc karane finansowo, bo przez taka glupote trzeba np oszczedzac pilkarzy zeby sie czasem na wazny mecz nie wykartkowali (patrz mecz w villareal?)
1
a co za roznica kto byl najlepszy :D kidy rage musza zrobic :D
0
Sprzedawanie messiego, suareza itd za 3..2...1...
0
Zabawne w tym wszystkim jest to ze niektorzy uwazaja ten sezon za slaby a sa do wygrania jeszcze 2 puchary....to pokazuje w jakim imba kosmicznym poziomie jestesmy. A niektorzy zapomnieli ze 3 albo 5/6 pucharow w futbolu to niemalze cud a nie norma.
1
Rok temu wygrywalismy z mistrzami krajow, praktycznie najlepszymi druzynami Europy. Real teraz moze wygrac przechodzac tylko najslabszych....
2
o braku motywacji messiego sie pisze juz od lat a jakos dziwnym trafem znowu zgarnal ZP (pewnie niechacy nie?). Wygrywanie jest uzalezniajace, a przegrywac nie chce nikt. Jakby mu sie nie chcialo wygrywac to by odszedl juz rok albo i dwa temu. To ze zagrali gorzej jest kwestia fizyczna niz psychiczna.
0
Popelnil blad w nastawieniu do meczu. Bronienie tylko 1 bramki przewagi z atletico bylo bezsensu. Powinni odwazniej zaatakowac bo bramka dala by zabezpieczenie i zmusila do otwarcia sie am a to juz bybly mega komfort. A jak juz wpuscil turana mimo ze ten sie staral to juz bylo po wszystkim. Znowu msn nie dalo rady a w pomocy tylko andres cos robil.
0
1. Neymargate jest smierdzaca sprawa ale nie mozna mowic ze sie nie oplacalo. Nie znamy liczb ale marketingowo pewnie tez. Do tych pilkarzy mozna by dodac tez Henrique czy innych kerrsinsonow. Chociaz taki CZychra czy Caceres to potencjal mieli
2. Barca ma ciezki styl i nieduzo jest druzyn w ktorych sie tak gra, wiec trzyma sie tych pilkarzy zeby oni grali tym stylem na roznych poziomach trudnosci, Jak widac po realu im to oddawanie calych szkolek do getafe i innych rayo slabo wychodzi.
3. Opcja 70% czy nawet 50% i na pol sezonu to jest totalny crap. Nikt nie bedzie bral zawodnika z przymusem wystawiania go (czyli w pewnym sensie opierania na nim skladu jak np na Alenie) a w polowie sezonu szukac kogos nowego bo moze zaraz odejsc
0
Ciekawe od ilu lat tego typu zapisy sa praktykowane. Czy taki Ronnie o ktorym rozne legendy wirowaly mial cos takiego.
0
Ja chyba snie, Verma z kontuzja niespotykane....
2
Najlepiej go tam zostawmy moze wtedy mu wybacza i wszyscy beda szczesliwi
7
Kiedys wygrywalismy linia pomocy i wszyscy o tym wiedzieli. Teraz wygrywamy linia ataku i wszyscy o tym wiedza. A z takim Pogba ciagle dobrym Iniesta, perspektywicznymi Rafinha, a potem Halilloviciem (S. Roberto nie licze bo jest zbyt czesto rzucaney na rozne pozycję, a Arda to mam nadzieje ze w Chinach bedzie kebaby reklamowal :D) bedzie mix wygrywania 2 liniami. Nie mowiac o jego walorach fizycznych ktorych brakuje (patrz dziury na pol boiska w meczu z realem, braki w cm w polu karnym).
Jezeli prawda jest oferta z Chin za Arde to trzeba korzystac i kupowac Pogbe, szczegolnie ze mozna by sie dogadac z Juve z rozlozeniem platnosci na kilka lat, wtedy by starczalo na SO i zmiennika tridente (ktorym moglby np byc D.Suarez)
0
"Powiesz ze tego teraz nie robi ok prawda" ano powiedzialem ze racja :P Z realem messi tyle blednych decyzji i strat mial co w calym sezonie. Wczoraj bylo troche lepiej wywalczyl pare wolnych. a czy najslabsze ogniwo to ciezko stwierdzic, bo nikt ostatnio nie wyglada najlepiej
0
Jego praca nie jest bieganie. Jego praca jest robienie wyniku. Najlepszy zawodnik to nie ten ktory tylko bedzie strzelal itp itd tylko ten ktory oprocz tego ze bedzie strzelal sprawi ze reszta bedzie grala o te 10% lepiej, a Messi i Busquets to u nas wlasnie robia. Powiesz ze tego teraz nie robi ok prawda, ale nie ma na swiecie czlowieka ktory na ten samej intensywnosci przez dlugi okres by wytrzymal. Kazdy ma swoje biorytmy raz lepiej raz gorzej. Szczegolnie ze messi to nie jest zawodnik ktory robil 14km na mecz. Sa przyplywy i odplywy, narazie mamy odplyw, a niedlugo pewnie (oby) przyjdzie przyplyw.