Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Po 1 wylatujac z takimi komentarzami sam udowadniac bycie malolatem, tak dla twojego info jestem doroslym facetem wiec powstrzymaj sie troche
A co do tematu to ze ktos czegos nie probowal nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem czy pomysl jest dobry czy zly. Mozemy byc pionierami w rozwiazaniach tak w pilce jak i w biznesie. Stad sie m.in biora innowacje.
5
Musze cie gosciu zmartwic ale nie masz patentu na racje, on moze miec swoje zdanie a nie lecisz ze jest glupkiem. Skad wiesz moze by to wyszlo i dobrze funkcjonowalo?
0
Od kiedy Valencia przegrala z levante zaczalem myslec ze gdyby sezon startowal teraz to valencie typowal bym chyba jaka glowna do spadku
0
A chociazby w debiucie z Villarealem 0:0 gdzie w kilkanascie minut zrobil najwiecej wiatru z calej ofensywy tamtego meczu czy tez (chyba) w meczu z RSSS gdzie wszedl na ostatnia akcje i strzelil gola. Ale jak uwazasz ze tylko neymar czy messi "cos daja" to sory.
0
On nie pasuje do stylu Barcy i dlatego nie wypalil, aczkolwiek wiele dawal jak byl w formie. Jego styl jest dobry pod kontry a nie milion podan
27
Ten kawalek drewna swego czasu wiele dawal, i strzelal bramki mimo ze gral niewiele, a w takim razie jak nazwac Munira czy Sandro ktorzy poki co daja moze polowe tego co kiedys Tello
0
W Anglii nawet slabe kluby potrafia wydac po kilkanascie mln funtow za dosc nieznanych graczy wiec 12 mln za Bartre mozna spokojnie wyciagnac szczegolnie ze Toty sa dosc bogate
0
to ze nie jest mlody nie znaczy ze nie zrobi kariery, szczegolnie ze bramkarz to moze i do 40 grac, a niektorzy graja nie tylko dla pensji (i nie przesadzalbym z jego zarobkami nie wierze ze klub mu daje kokosy za to ze nie gra) a ten trzeci moze byc powolywany na zasadzie ad hoc, a nie pernamentnie
0
Poto zeby A) Masip mogl sam zrobic kariere a nie miec darmowy karnet na trybuny i wejscie do szatni co mecz
B) role trzeciego moze zajac ktos z barcy B
0
Jeffren przy okazji manity z realem tez chyba wracal po kontuzji (tylko mniejszej). Zaprawde zaprawde powiadam wam historia lubi sie powtarzac :)
0
mowisz tak jakby sie dalo jedno od drugiego oddzielic
12
Cieszy ze kolano juz daje rade ale juz brzuszek widac, ale to moze koszulka :D
0
Duda nawet i ten durny pomysl by podpisal :)
0
"Carlesa Puyola, wspierającego go na boisku"
To zdanie mi brzmi jakby to Pique wowczas byl liderem a Carles tym drugim, a jak bylo to kazdy chyba wie
0
Spotkalem sie z tlumaczeniem ze jako wymienia sie na próbowac to mozna uznac ze obie formy sa poprawne
30
Takis pewny? To niech sproboje przekonac babcie ze nie jestwm glodny
0
Ja bym sie przyjrzal tez Lucasowi Perezowi z Depor, bo z tych kilku meczow co ogladalem to tam ladnie daje rade.
2
Henry widac ciagle w formie, moze zamiast spinac na Nolito uderzyc do francuza, ja bym sie nawet z 2zl dorzucil do takiego konraktu :D
0
Mam tyle samo goli strzelonych co Javier, a do tego potrzebowalem mniej meczow ! Jestem kozak :D
4
Zachodzi tu pytanie: Czy to jeszcze geniusz czy juz szalenstwo ?:)
0
Marqinos (tak wiem blad) tez ma kontrakt a jakos rozmawiamy o jego odejsciu, wiec to znaczy ze wiele sie moze zmienic w sytuacji gdy Blanc jest dobrym trenerem a wiele duzych klubow szuka zastepcy
0
Juz raz to pisalem i moge powtorzyc choc to nie popularne - Mysle ze Rakitica w przyszlym sezonie nie bedzie, bo albo go wymienia z Pogba i doplate, albo tak jak w przypadku w.w dwojki bedzie. Do tego potencjalne odejscie Alvesa (kwota transferu+pensja) i juz pare dyszek sie uzbiera.
0
Wez tez pod uwage ze
A) Sam zawodnik moze chciec odejsc
B) PSG bedzie szukalo zastepcy ktory moze sie okazac tanszy wiec nie beda musieli tak mocno cisnac z cena
C) Potencjalna zmiane trenera, ktory nie bedzie widzial miejsca w skladzie dla niego (a moze bedzie widzial wieksza roznie moze byc :D)
0
Dobrze prawisz kierowniku z jednym ale - to ze sie komus konczy okres wypozyczenia to jeszcze nie oznacza ze wraca. Mysle ze Alen pojdzie do lepszego klubu sie ogrywac, a szkoda bo mi sie bardzo podoba i bralbym go tu.
0
To sa rewelacje gazety, ktore zawsze odbiegaja od rzeczywistosci. 2 lata temu tez mialo byc mniej kasy wiec wymyslono sprzedanie Cesca i Alexisa, w tym roku bedzie podobnie zapewne
0
Kilku obroncow zapewne nas opusci wiec jest szansa na Marqino a to obecnie chyba najlepsza opcja ze wzgledu na umiejetnosci i wiek. Pogba swietnie uzupelni sklad o swoje warunki fizyczne, pozostaje jednak problem zmiennika ataku - Dybali nie sprzedadza raczej bo w sytuacji odejscia Pogby 2go najlepszego zawodnika nie oddadza.
0
swietna logika, Panie premierze Morawiecki :D
0
Jakby sam chcial odejsc zeby odlozyc na emeryture to by sie nie obrazil ze zostal sprzedany za gigantyczna kase. Ja osobiscie bylem przeciw jego przyjsciu, jego gra mi nie do konca pasuje, ale moze jeszcze bede mial okazje do odszczekania tego :)
1
nie musisz mi tego tlumaczyc ja to wiem, ale skoro jest za malo kasy w stosunku do dlugu toczy to nie oznacza ze jest klopot z kasa?
0
zeby go sprzedac to on sam tez musi sie na to zgodzic wiec easy :)