0

Axel Witsel ma tyle samo lat ile Hummels.

1

Youssoufa Moukoko, Giovanni Reyna, Jadon Sancho.
Jeszcze 17 minut :D

1

@jeyx77x Czyli interesuje się nim wiele klubów

10

@Cvzx wiesz gdzie są drzwi

0

3

Słyszeliście kiedyś piosenkę Świata?¿


0

@NeroTFP A pisałeś : Yosemite za mnóstwo sentymentalnych wspomnień do historii piłki nożnej i przeżywanie ich na nowo. Do tego za statystyki, ciekawostki i humor. :D sugerujesz, że Puyol to nie każdy najlepszy kapitan w historii? ^^

4

Szczerze, to nie uważam że źle wylosowaliśmy rywala w LM, lepsze P$G niż Manchester City, Bayern czy Liverpool.

0

@wloczykij11 600?240?

1

Nigdy nie zapomnę tego spotkania ;_;

13

@Bobo25 płakać ma?? Masakra, bo już nie masz do czego się przyczepić

1

@Wossi61FCB Leipzig-Man City
Porto-Chelsea
Atalanta-Paris
Sevilla-Dortmund
Atlético-Juventus
Lazio-Real Madrid
Mönchengladbach-Liverpool
Barcelona-Bayern

Hehe, Baya bój sie.

2

@Olkovsky9 Ja to bym już bana dostał, ale nie jestem jak moderacja i Ci daje herba

1

@IronSanHybrid Au Au!!

3

Umtiti w końcówce meczu podał tę piłkę prostopadłym górą do Messiego na lewe skrzydło, czy to był ktoś inny?

0

@Pogba właśnie miałem pytać, wracasz do tego Juve, czy inny kierunek?

0

@cules100pro dostaje piłkę i zamiast odegrać do przodu to się odwraca nie wiadomo po co i traci piłkę stwarzając sytuację bramkową dla Levante a to już nie pierwszy raz w tym meczu.

1

Co z tego że sprzedaliśmy Arthura, jak De Jong nam go zastępuje

0

Co oni robią? Jesteśmy najlepsi chyba w dochodzeniu do strzału i kreowania sytuacji bramkowych ale pod koniec cofamy piłkę do tyłu zamiast strzelać

1

Pierwsze celne podanie Riquiego Puiga w meczu 52minuta z autu

0

@Pablit przyszedł większy, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opini Mordoo

2

@PatrychoO grać sam xD

0

@robsesh taktyka

0

GOOOOOOL!!! INKARA Busquets!! Fenomenaly gol Sergio z dystansu (ok. 30 metrów)!

15

LENGLECIE LENGLECIE, TY KOTLECIE

17

I cyk wychodzi Dest, a że nazywam sie Busquets, to podam blisko do Messiego i tracimy piłkę

0

@Szpenser dzięki, ktoś miał czas żeby mi odpowiedzieć :D

0

@Szpenser Nic nowego

0

Panowie i Panie, miałem dziś podróż w nieznane a nie znam wiadomości o Barcelonie, co jest wskazane. Możliw pobliżyc ktoś sytuację, nowe wieści? Za dobry komentarz Szpenser popieści :) plus 50 herbów dla rycerza na białym rumaku.

1

@FC1899Barca Robcio, zapomniałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?