0

@SonBarcaGoku diaboliczny :D

3

Komentarz usunięty

0

@Transu96 oka nie wyjmiesz

2

Zauważyłem tendencje do pisania pod koniec różnych tematów,, fakt,nie opinia,,.
Fakt, nie opinia.

0

@barcelonaLM od piątku

4

Braitwhite do Man city na 10 lat

0

@MasnyTed było to już parę razy - taka ciekawostka

0

@escarabajo kilkadziesiąt wpisów niżej też ^^

4

Mamy Pedriego, Ansumane, Konrada, Iliasa, Moribe, Araujo, Puiga, Desta, Trincao, Dembele i pewnie kilku co nie wymieniłem. Moukoko jest kibicem Barcy i możliwe że w przyszłości go zobaczymy u siebie (oby, bo trio Ansu, Moukoko, Pedri brzmi świetnie) , dołączy/chciałbym Eric Garica. Mało w tym wszystkim pomocników i obrońców , ale mam taką nadzieję, że następni z La Massi będą pukać do drzwi pierwszego składu. W czasie pandemii nie oszukujmy się potrzebna jest kasa, której nie ma a przydała by się na parę transferow. Trzeba tylko przecierpieć, nie doprowadzić klubu do upadku finansowego i w przyszłości powinno być dobrze. Potrzeba cierpliwości, ale przeca widzę na tej stronie wielu od paru lat... więc wiem, że taką zdolność jak wyżej napisałem posiadają. Nie ma co, Visca el Barca!

0

@BarcaInfo suaby Lewy, kopnąć piłki nie umie, dlatego tylko z główki strzela, pf

3

Ostatnio usłyszałem fajną ciekawostek na temat marchewek.. Wiedzieliście, że kiedyś marchewki były fioletowe??

Większość marchewek miała w tamtych czasach kolor ciemnofioletowy. Zdarzały się też czasem korzenie białe lub żółte, ale był to raczej wynik mutacji. Badacze uważają, że przez wiele wieków kolor pomarańczowy był prawie w ogóle nie spotykany albo należał do rzadkości. Fioletowa marchew nie tylko wyglądała inaczej od znanej nam współcześnie, ale miała też nieco inny smak – intensywnie słodki, czasem z nutką pieprzu. Swój kolor zawdzięczała związkom chemicznym nazywanym antocyjanami.

2

@Barca1992 mam de ja vu.. Któryś raz już to czytam, jakby cały czas kopiuj wklej leciało

3

@BarcaInfo wiedziałem że ma potencjał!

3

@BarcaInfo Oby Own Goal był z nami. Amen!

2

@Mankind Tym razem niedostępni są Cyhankow, Popow, Rodrigues, Syrota, Neszczeret, Duelund, Szabanow, Ledniew, Andrijewski, Tymczyk, Kostewycz i Rusyn. Pod znakiem zapytania stoi występ Sydorczuka. 12/13

0

Jóźwiak poleciał jak Bale z Bartrą

0

@AlexDark00 Nu, Pogodi!

0

@Coutinho007 chcielibyśmy.

0

0

Za dużo strzałów z naszej strony. Fakt nie opinia :()

1

@Homeopata8989 Wiem o co chodzi :D

0

@Pawel13sz chciałbym, konkretny młody napadzior

2

@Homeopata8989 fajny też jest,, Taśmy Teda Bundy'ego,,

1

@Pogba Latem był temat transferu Jana Bednarka. Bardzo dobra liga, bardzo dobry klub, bardzo dobra oferta. Ale Southampton nawet nie podjął rozmów. Mają na niego plan. Usłyszeliśmy w klubie: „Janek jest nie na sprzedaż”. Pracujemy nad nowym kontraktem. eśli ktoś będzie chciał go pozyskać, to tylko topowy klub za olbrzymie pieniądze. On jest w niesamowitym gazie. Znakomite statystyki, kibice zachwyceni, w klubie cmokają. To jest chłopak z innej bajki pod względem profesjonalizmu. U nas są sami piłkarze, którzy chcą trenować poza zajęciami w klubie i którzy mają ciśnienie na samodoskonalenie. Ale Janek jest… Naprawdę, nie poznałem piłkarza z taką obsesją własnego rozwoju i dążenia do perfekcji. Przykłada uwagę do absolutnie każdego detalu. Więc gdy słyszę od Southampton, że to jest facet, który zaraz będzie gotowy do gry w najlepszych klubach w Anglii, to nie zaprzeczam. Bo po prostu wiem, że tak będzie.
Tomasz Magdziarz

0

No dajcie mi tych dwóch, dajcie.. Próśbuje! Zamawiam Szoboszlaia i Darwina Nuneza :D

0

@Encore za ile wchodzisz?

0

@ArterkHD poziomem przypominający który z seriali Netflixa?

2

@MysticCat A najśmieszniejsze jest to , że go niektórzy chcą spowrotem.

7

Rasiak, Żurawski, Błaszczykowski.
Trio które posiadaliśmy, lecz nie zasługiwaliśmy.

45

Używanie przez Czechów przywitania,, ahoj,, pomimo braku morza (z przymrużeniem oka) można porównać do Polaków mówiących,, dzień dobry,, choć żaden dzień w tym kraju nie jest dobry :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?