1

@Yoshi94 hahahaha :DD

4

@VegetaPolska Takich rzeczy nie trzeba mówić, to tylko słowa. Jak Ci zależy/będzie zależeć, to ona będzie o tym doskonale wiedzieć. I tak samo Ty będziesz wiedział, jak będzie zależało jej, nie musi Ci o tym mówić. "Jeśli chcesz wiedzieć, co myśli kobieta, nie słuchaj jej - patrz na nią."

0

@VegetaPolska Wlasnie dlatego, że się boisz, zachowujesz się i piszesz jej w ten sposób, desperacko. To ją od Ciebie odpycha. Musisz się tego pozbyć.

5

@VegetaPolska reaguj tylko wtedy, kiedy ona zacznie się starać utrzymać kontakt. Sam od siebie już nic na ten moment nie dawaj. Otworzyłeś się już i tak za mocno i albo ona zrobi sama z siebie to samo, albo out.

7

@VegetaPolska Nic z tego już nie wyciągniesz. A napewno nie w ten sposób, który to zrobiłeś. Pisze Ci grzecznie i delikatnie, że nie jesteś dla niej. Twoje słowa o tym, że nikt Cię tak nie docenial pewnie potraktowała desperacko. Twój sposób rozmowy z nią prowadzi tylko do rozczarowania. Wzięło się to z Twojego niedoświadczenia. Ta sytuacja Cię czegoś nauczy, potraktuj jako lekcje. Odpuść.

0

@Rekin_bialy zajebista akcja :D

2

@fajniag Jak będziesz jadł o polowe więcej, to przybierzesz, ale zalejesz się tłuszczem. Do zera kalorycznego dodaj 500 kcal, jedz minimum 2g białka na kilogram docolowej masy ciała i 3 razy w tygodniu trening siłowy całego ciała.


0

@pt9 Napisz na priv, postaram się pomóc.

1

@tadzik447 wściekły wiedźmin
gdy wyznaczyli mu termin
na przyjęcie szczepionki
pechowe są piątki. :V

Jezzu Chrysteee KUBIIIIII
Deemz na tracku dzieciakuuu

0

@bartekvisca jeżeli w domu masz za szczelnie i masz problem z wilgotnością, to jak najbardziej.

0

@Bocheno1 Tak, oraz grać w LE będąc Barceloną.

1

@GeneralXavi Pique powinien być rezerwowym już od 5 lat.

0

@Kengo obóz kwarantanny, cooo.. haha, to się nie dzieje :D
Tutaj pojawiałyby się głosy, przy analogicznej sytuacji w Polsce "jechać z tymi jakże nieodpowiedzialnymi gnojami.." świat dawno stanął na ch..

0

Jaki to jest wstyd grać w LE dla takiego klubu. Do tego wszystko wskazuje na to, że to nie będzie jednorazowa przygoda.

2

@maciar Nie ma. Flagowe Samsungi, a tym bardziej jeżeli chodzi o Android, są najlepsze.

0

@Medium dosłownie pod każdym wzgledem. Lepiej to one wyglądają tylko na papierze.

0

@tomek8756 te wszystkie Xiaomi to szity. Miałem tego X3 pro i przeszedłem ze starego LG G6 i ten stary, ale flagowy "eldżik" bił na głowę tego Xiaomi.

1

@barcelonaLM przecież on pierwszym razem nie zrozumiał pytania, a za drugim razem, jak mu łopatologicznie wytłumaczył drugi dziennikarz, nie wiedział co odpowiedzieć i powiedział "prawdopodobnie" żeby się nie ośmieszyć, przy czym i tak się ośmieszył finalnie.

2

@Mixtape dla mnie sama gra w LE dla klubu takiego jak Barcelona to kompromitacja.

0

@masq Dla mnie był od zawsze. Teraz na szczęście jednego idioty na drodze mniej.

0

@KaIafior one się zabijają, żeby tam być.

1

@PodkarpackiKibic 0 z przodu.

0

@MarioVeB! Ty pokazujesz dzień w dzień, że masz wyborne :D

0

@MarioVeB! Nadziei*
Na nadziei się skończy, tak samo jak na grze w Lidze Europy.

0

@Bobo25 Zdecydowanie. Od tego jest kibic.

1

@IronSanHybrid to to nie były żarty? :D

0

@Bobo25 Sam udział jest niesmakiem. Nie umiem sobie wyobrazić tych drużyn w tym turnieju.

0

@Bobo25 Żałosna jest wpadka Realu i żałosne są wyniki Barcelony.
Kto chce, niech się śmieje z tych sytuacji jak ma ochotę.
Gra w LE dla jednego i drugiego klubu moim zdaniem jest poniżające.

4

@Deathwing112 rok w rok kiedy? 6 lat temu. Wylądujcie i trzeźwo patrzcie bez różowych okularów

0

@Bocheno1 w Niechorzu już wszystko zamknięte, ewentualnie grzebie w lodówce w żabce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?