Sztosik
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kwasiak98 Wcale mnie nie zdziwi zwyciestwo. Pozytywem może być to, że Real ma problem ze słabszymi drużynami.
1
@Tusiek27 Zgadza się, masz rację. Zadatek jest zwracany w całości w każdej sytuacji niepowodzenia, prócz w przypadku, gdy umowa nie doszła z powodu kupującego.
Pokręciłem.
7
@puyol_presidend5 No wydaje mi się, że na umowie może być zapisane wszystko, zgodnie z ustaleniami obu stron.
Możesz podpisać umowę przedwstępna z zadatkiem 250 tysięcy i na resztę umawiacie konkretną datę.
7
@GeneralXavi Sam ekspert, musisz mu wybaczyć :D
10
@Pajunk a jaka jest różnica w systemie prowadzenia statystyk zgonów między tymi krajami? Wnioski zostawiam Tobie.
5
@FafitFCB czyli odpadnięcie w następnym etapie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Hubert102 taki takiii, taki takiii :DD
16
@Peszko07 głosy rozsądku w końcu się pojawiają ;)
1
@Traba727 A czego się po Luisie spodziewaliście? Ze się zmieni? :D że jeszcze bana za multi nie ma.. :D
Ciekawe za ile czasu będzie się zakładał o usunięcie konta :D
0
@Encore i super :D doić ile się da.
4
@TheNekro94 świetnie. Nie dał się pieprzonej psychozie, przy wygranym turnieju będzie podwójne zwycięstwo.
0
@MarioVeB! "Rechabilitacji", "opowdu", "repiratorów", "płaskoziemxccy", "batelizować", "grożbe tego wirusa", kulejąca składnia, interpunkcja i różnego rodzaju błędy logiczne. Jednocześnie nazywaj kogoś idiotą :DD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk zdecydowanie złoto.
2
@Pawel13sz przecież to Pan luis.
1
@Nano22 Fajnie, ja też się w tym kręcę.
W takim razie gest przytulenia jest w sumie zbędny, tak uważam. Czy to śliczna dziewczyna, czy jednak nie. Samo przybicie piątki, to już jakiś kontakt fizyczny i w zupełności wystarczający. Przybijać piątki też można w różny sposób ;>
4
@Nano22 Tu odgrywa rolę z tego co czytam tylko wygląd tej dziewczyny, żeby ją przytulić. Decydować powinna relacja w jakiej jestescie, nie wygląd. Mimo wszystko też to, że stawiasz się na miejscu drugiej osoby, jak ona mogłaby się poczuć, jest bardzo w porządku.
0
@Bobo25 a to nie jest tak, że zdania specjalistów też są podzielone? Jedna i druga strona powołuje się na specjalistów, jednak jedni na jednych, drudzy na drugich, w zależności od zajętej przez siebie strony.
Już jak specjaliści nie są jednogłośni, to jak mają być zwykli ludzie. To narzucanie na siebie swojego punktu widzenia jest aż obrzydliwe. Chcesz, to się szczep, nie chcesz, to się nie szczep.
1
@marcinK0000 W ogóle to, że Morata stał się profesjonalnym piłkarzem w takich ligach, to jakiś pieprzony paradoks. Jest badziewny po prostu.
11
@paweldunajecfcb najmocniej. Jest świetny.
6
Morata w Barcelonie. Nie, to się w głowie nie mieści. Najzwyczajniej w świecie śmiać się po prostu chce, do czego to dochodzi :D
2
@blaugrana010491 wszystko to, to tylko i wyłącznie Twoja dobra wola, razem z odbywaniem kwarantanny. Ignoruj te SMS, żadnej aplikacji nie musisz instalować, jeszcze to bzdurzenie o ustawowym obowiązku :DD
1
@PRINSU Peaky Blinders, breaking bad, better call soul, to obowiązek.
0
@Nolife1899 Apropo Jasia Kapeli. Bylo tu poruszane, że gość będzie walczył na gali MMA? :D
2
@PRINSU Peaky Blinders.. oooch ;>
1
@AssisMoreira no akurat z tym się zgadzam.
1
@AssisMoreira Jednocześnie masz w dupie te "nieznaczące" sprawy, ale komentujesz ten post :)
1
@norbi77 jej radość wzięła się też z tego powodu, że mogła świętować też z Tobą, że dalej ta Wasza relacja w te dni jest w tym składzie, jest dla niej "pełna". Trzeba to pielęgnować, dopóki się ma okazję.
2
@norbi77 Ciesze się, że pomogłem, a i Ciebie doskonale rozumiem. Dbasz o dobre relacje z najbliższymi, bierzesz udział, powielasz tradycje, w których zostałeś wychowany, które wspominasz od zawsze dobrze. Jesteś dojrzałym człowiekiem.
3
@norbi77 Zachowujesz się jak super facet, nie masz sobie nic do zarzucenia. Pieprzyć to, co gość sobie myśli. Ja uwielbiam wigilię, uwielbiam ten czas świąt. Uwielbiam je dlatego, że rodzice we mnie zaszczepili tą przyjemność czerpania z nich. Nawet nie traktuje je religijnie, tylko bardziej tradycyjnie, po prostu.