luzik trzeba zachować spokój. Zwycięzca ligi też doznaje kilku porażek. myśle że Pep wyciągnie wnioski z tego meczu i w następnych będzie tylko lepiej. A poza tym trzeba zobaczyć jak real...obstawiam ich porażkę:)
luzik trzeba zachować spokój. Zwycięzca ligi też doznaje kilku porażek. myśle że Pep wyciągnie wnioski z tego meczu i w następnych będzie tylko lepiej. A poza tym trzeba zobaczyć jak real...obstawiam ich porażkę:)
Komentarze
0
Ban!
0
Spoczywaj w pokoju wielki kapitanie VeB
0
luzik trzeba zachować spokój. Zwycięzca ligi też doznaje kilku porażek. myśle że Pep wyciągnie wnioski z tego meczu i w następnych będzie tylko lepiej. A poza tym trzeba zobaczyć jak real...obstawiam ich porażkę:)
0
VeB Vamos Barca
0
Dobrze zacząć to podstawa 3-0 trzeba zmazać plame z meczu z wisłą i mocno wejść w sezon liczę na Messiego i Xaviego ;)
0
Ban!
0
Spoczywaj w pokoju wielki kapitanie VeB
0
luzik trzeba zachować spokój. Zwycięzca ligi też doznaje kilku porażek. myśle że Pep wyciągnie wnioski z tego meczu i w następnych będzie tylko lepiej. A poza tym trzeba zobaczyć jak real...obstawiam ich porażkę:)
0
Dobrze zacząć to podstawa 3-0 trzeba zmazać plame z meczu z wisłą i mocno wejść w sezon liczę na Messiego i Xaviego ;)
0
VeB Vamos Barca