0

Ban!

0

Spoczywaj w pokoju wielki kapitanie VeB

0

luzik trzeba zachować spokój. Zwycięzca ligi też doznaje kilku porażek. myśle że Pep wyciągnie wnioski z tego meczu i w następnych będzie tylko lepiej. A poza tym trzeba zobaczyć jak real...obstawiam ich porażkę:)

0

VeB Vamos Barca

0

Dobrze zacząć to podstawa 3-0 trzeba zmazać plame z meczu z wisłą i mocno wejść w sezon liczę na Messiego i Xaviego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?