0

A w Skandynawii 2 tydzień od rana do wieczora słońce ! Już powoli da się wyczuć długość dnia . Słońce zachodzi gdzieś ok 19:30 tylko czekać do Czerwca gdzie słońce zajdzie na 2 godzinki i znowu dzien !

0

Dziękuję ! Emocje większe niż na meczu z PSG przy wyniku 5-1 !

0

Dziękujemy ! Będzie dobrze

0

Będzie Messi pogra jeszcze z 4 lata !

69

Ramblowicze trzymajcie kciuki ! Pierwsze skurcze u mojej narzeczonej się pojawiły! Moja córeczka idzie na świat oglądać najlepszego piłkarza w historii !

0

Nie ma już nikogo lepszego niż zawodnik sprowadzony zima .

13

A czy jest pozycja na której Robercik by nie dał rady ?

0

Na fortunie . Możesz zajść do punktu i wpłacić pieniądze na swoje konto z Fortuny . I obstawiać online w domu gdziekolwiek.

4

Wątpię żeby byli zajechani. Każdy zawodnik ma swój tzw "chip" który monitoruje jego siły ,kondycję i zmęczenie. Więc trener obserwuje na bieżąco kto jest w jakim stanie fizycznym. Więc miejmy nadzieję ,że wszystko jest w porządku i nikt nie gra przemęczony.

0

A masz pomysł na kogo zagrać ?

0

Sevilla wygra z Valencia ? Bo tylko to mi zostało na kuponie ..

0

Niby dlaczego tak ?

36

To my już awansowaliśmy ?:)

0

A widziałeś go teraz ? Taki trochę Wach . Anglia ma naprawdę dobrych zawodników . Tak samo jak Ukraina . Szkoda ,że Polska już nie jest tak mocna jak kiedyś .

0

Obecnie Anglia ma najlepszych bokserów na świecie. Może jeszcze nie wszyscy są w Topie ale młodzież nadchodzi .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Mogę się założyć ,że polowa was po meczu z Atletico będzie pisać ,że Valverde król , Dembele jest już lepszy od Neymara xD . Spokojnie ludzie . Trochę zaufania do trenera ,który poskładał ta drużynę do kupy.

0

Hahahaha to trzeba zrobić jakiś wspólny kupon La Rambli! Ja proponuję Moskwa 1 , Lyon strzeli Gola , Atalanta Dortmund obie strzela.

0

Jakies pomysły na kuponik dzisiaj ?

0

Tak Szwecja. 50 zł to masz drogo na realie zagraniczne ?

0

Jestem zza granicą i mam cyfrowy Polsat . 49.99 cena. Mam eleveny ,TVN Turbo , Discovery , Eurosport itp itd. Duży talerz i odbiera miodzio .

0

Jest ale wymienilem 4 dla mnie najlepszych skoczków .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bo Adam miał ten talent szukania wiatru . Możemy powoli mówić że mamy w ciągu całej historii skoków mamy 2 Polaków w najlepszej mhmmm 4?
Nykaenen ,Weislfog ,Małysz ,Stoch . Myślę że to jest najlepsza 4 w Historii skoków. Oczywiście kolejność przypadkowa. Bo ciężko wybrac numer 1.

0

Proszę was gdzie mu do Messiego czy Ronaldo. Ci dwaj potrafią sami wygrać mecz dobrym rajdem zakończonym golem . Potrafią rozgrywać .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś podratuje jakimś linkiem do meczu Barcy na telefon ? Bo wróciłem do Pl na kilka dni i jestem bez Tv i lapka...

0

Racja racja xD same powtórki i starocie do tego .

3

A szczególnie TVP xDD

3

Jak tak oglądam przypadkiem "Jaka to melodia " to stwierdzam ,że bardziej udawanego programu muzycznego nie widziałem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?