Szwedzik
Dołączył/a: styczeń 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A w Skandynawii 2 tydzień od rana do wieczora słońce ! Już powoli da się wyczuć długość dnia . Słońce zachodzi gdzieś ok 19:30 tylko czekać do Czerwca gdzie słońce zajdzie na 2 godzinki i znowu dzien !
0
Dziękuję ! Emocje większe niż na meczu z PSG przy wyniku 5-1 !
0
Dziękujemy ! Będzie dobrze
0
Będzie Messi pogra jeszcze z 4 lata !
69
Ramblowicze trzymajcie kciuki ! Pierwsze skurcze u mojej narzeczonej się pojawiły! Moja córeczka idzie na świat oglądać najlepszego piłkarza w historii !
0
Nie ma już nikogo lepszego niż zawodnik sprowadzony zima .
13
A czy jest pozycja na której Robercik by nie dał rady ?
0
Na fortunie . Możesz zajść do punktu i wpłacić pieniądze na swoje konto z Fortuny . I obstawiać online w domu gdziekolwiek.
4
Wątpię żeby byli zajechani. Każdy zawodnik ma swój tzw "chip" który monitoruje jego siły ,kondycję i zmęczenie. Więc trener obserwuje na bieżąco kto jest w jakim stanie fizycznym. Więc miejmy nadzieję ,że wszystko jest w porządku i nikt nie gra przemęczony.
0
A masz pomysł na kogo zagrać ?
0
Sevilla wygra z Valencia ? Bo tylko to mi zostało na kuponie ..
0
Niby dlaczego tak ?
36
To my już awansowaliśmy ?:)
0
A widziałeś go teraz ? Taki trochę Wach . Anglia ma naprawdę dobrych zawodników . Tak samo jak Ukraina . Szkoda ,że Polska już nie jest tak mocna jak kiedyś .
0
Obecnie Anglia ma najlepszych bokserów na świecie. Może jeszcze nie wszyscy są w Topie ale młodzież nadchodzi .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Mogę się założyć ,że polowa was po meczu z Atletico będzie pisać ,że Valverde król , Dembele jest już lepszy od Neymara xD . Spokojnie ludzie . Trochę zaufania do trenera ,który poskładał ta drużynę do kupy.
0
Hahahaha to trzeba zrobić jakiś wspólny kupon La Rambli! Ja proponuję Moskwa 1 , Lyon strzeli Gola , Atalanta Dortmund obie strzela.
0
Jakies pomysły na kuponik dzisiaj ?
0
Tak Szwecja. 50 zł to masz drogo na realie zagraniczne ?
0
Jestem zza granicą i mam cyfrowy Polsat . 49.99 cena. Mam eleveny ,TVN Turbo , Discovery , Eurosport itp itd. Duży talerz i odbiera miodzio .
0
Jest ale wymienilem 4 dla mnie najlepszych skoczków .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo Adam miał ten talent szukania wiatru . Możemy powoli mówić że mamy w ciągu całej historii skoków mamy 2 Polaków w najlepszej mhmmm 4?
Nykaenen ,Weislfog ,Małysz ,Stoch . Myślę że to jest najlepsza 4 w Historii skoków. Oczywiście kolejność przypadkowa. Bo ciężko wybrac numer 1.
0
Proszę was gdzie mu do Messiego czy Ronaldo. Ci dwaj potrafią sami wygrać mecz dobrym rajdem zakończonym golem . Potrafią rozgrywać .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś podratuje jakimś linkiem do meczu Barcy na telefon ? Bo wróciłem do Pl na kilka dni i jestem bez Tv i lapka...
0
Racja racja xD same powtórki i starocie do tego .
3
A szczególnie TVP xDD
3
Jak tak oglądam przypadkiem "Jaka to melodia " to stwierdzam ,że bardziej udawanego programu muzycznego nie widziałem xd