Szwedzik
Dołączył/a: styczeń 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja ,ale do Szwecji .
0
Myślę że 3 jest pewna . Kamil , Dawid i Stefan. O 4 miejsce będzie walka i raczej treningi i występy indywidualne zadecydują.
0
Mafia 2 polecam
1
Polecam firmę Warszawski Koks . Kupiłem swojej narzeczonej bluzę rozowo -szara . Materiał mega .
3
Najlepszy serial według was ? Mój to Skazany na śmierć ! Oglądałem kilka razy mega !
5
Ja od finalu Ligi Mistrzów z Arsenalem
0
Ale coś za coś
1
Śnieg to tam wuj ,gorzej jak jest mróz taki -10 .. mówię bo pracuje na polu i to jeszcze w Skandynawii xDD
0
U mnie od 13 ciągle non stop pada śnieg xd i pewnie jeszcze całą noc będzie
2
Witam Ramblowiczy! Jest tu jakis człowiek mieszkający w Szwecji ? Fajnie by było się spotkać i pokopać coś w piłe !
0
Tyle dobrze
0
Teraz oglądałem jeszcze raz wyczyny Dembele przeciwko Celtcie . Zmartwiło mnie jak na końcu trzymał się za mięśnie .. Obysmy zobaczyli jutro i uspokoił nas troszkę ...
0
A masz tv ? I może cyfrowy Polsat ? Jeszcze niedawno było za 10 zł .
0
I oglądać takiego maestro !
9
0
Jeszcze jakiś czas temu był w pakiecie w Cyfrowym Polsacie za 10 zł msc . Wiem bo kupowałem i cieszę się z oglądania .