0

Ja ,ale do Szwecji .

0

Myślę że 3 jest pewna . Kamil , Dawid i Stefan. O 4 miejsce będzie walka i raczej treningi i występy indywidualne zadecydują.

0

Mafia 2 polecam

1

Polecam firmę Warszawski Koks . Kupiłem swojej narzeczonej bluzę rozowo -szara . Materiał mega .

3

Najlepszy serial według was ? Mój to Skazany na śmierć ! Oglądałem kilka razy mega !

5

Ja od finalu Ligi Mistrzów z Arsenalem

0

Ale coś za coś

1

Śnieg to tam wuj ,gorzej jak jest mróz taki -10 .. mówię bo pracuje na polu i to jeszcze w Skandynawii xDD

0

U mnie od 13 ciągle non stop pada śnieg xd i pewnie jeszcze całą noc będzie

2

Witam Ramblowiczy! Jest tu jakis człowiek mieszkający w Szwecji ? Fajnie by było się spotkać i pokopać coś w piłe !

0

Tyle dobrze

0

Teraz oglądałem jeszcze raz wyczyny Dembele przeciwko Celtcie . Zmartwiło mnie jak na końcu trzymał się za mięśnie .. Obysmy zobaczyli jutro i uspokoił nas troszkę ...

0

A masz tv ? I może cyfrowy Polsat ? Jeszcze niedawno było za 10 zł .

0

I oglądać takiego maestro !

9

chyba jeden z lepszych filmików na YT ❤️

0

Jeszcze jakiś czas temu był w pakiecie w Cyfrowym Polsacie za 10 zł msc . Wiem bo kupowałem i cieszę się z oglądania .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?