Drodzy fani Barcy tak jak i ja !!! narazie nie ma co prorokować kto wygra lige mistrzów !!! do finału troche czasu zostało !!! coraz bardziej przekonuje mnie fakt i podejście Guardioli do meczów !!! myślmy o tym meczu który przed nami a nie o tym co za nami !!! INFORMACJA dla tych którzy tak bardzo nienawidzą Barcelone - wasza głupia duma sięga granic podłości !!!
Drodzy fani Barcy tak jak i ja !!! narazie nie ma co prorokować kto wygra lige mistrzów !!! do finału troche czasu zostało !!! coraz bardziej przekonuje mnie fakt i podejście Guardioli do meczów !!! myślmy o tym meczu który przed nami a nie o tym co za nami !!! INFORMACJA dla tych którzy tak bardzo nienawidzą Barcelone - wasza głupia duma sięga granic podłości !!!
Komentarze
0
Drodzy fani Barcy tak jak i ja !!! narazie nie ma co prorokować kto wygra lige mistrzów !!! do finału troche czasu zostało !!! coraz bardziej przekonuje mnie fakt i podejście Guardioli do meczów !!! myślmy o tym meczu który przed nami a nie o tym co za nami !!! INFORMACJA dla tych którzy tak bardzo nienawidzą Barcelone - wasza głupia duma sięga granic podłości !!!
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
Drodzy fani Barcy tak jak i ja !!! narazie nie ma co prorokować kto wygra lige mistrzów !!! do finału troche czasu zostało !!! coraz bardziej przekonuje mnie fakt i podejście Guardioli do meczów !!! myślmy o tym meczu który przed nami a nie o tym co za nami !!! INFORMACJA dla tych którzy tak bardzo nienawidzą Barcelone - wasza głupia duma sięga granic podłości !!!