0

Drodzy fani Barcy tak jak i ja !!! narazie nie ma co prorokować kto wygra lige mistrzów !!! do finału troche czasu zostało !!! coraz bardziej przekonuje mnie fakt i podejście Guardioli do meczów !!! myślmy o tym meczu który przed nami a nie o tym co za nami !!! INFORMACJA dla tych którzy tak bardzo nienawidzą Barcelone - wasza głupia duma sięga granic podłości !!!

0

BAN!

mod

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?