O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4061
  • Liczba komentarzy 86
  • Polecenia 63

Komentarze

0

2

Czy będzie rewanż w Las Palmas,czy Zaragoza jest już w la liga?

0

O jasne,jasne,gdybym miał z kim grać to pewnie bym strzelił,miał dużo wolnego miejsca.

0

0

Messi coś o tym wie.

Zobacz wszystkie

33

Fajnie by było,jakby Lucho dał Xaviego i Inieste w 1 składzie na ten mecz

4

A robiłeś giełdy,mi wyszło 360 mln.:D

4

Hahahahahaha,no to teraz żeś dowalił,hahaha.

4

Myślcie głupole,Paul jest świtnym zawodnikiem,w dodatku młodym,i myślącym na boisku,wasze pieniądze,że się tak bulwersujecie?Rzygać mi się chce od waszych''on jest przereklamowany'',dzieci...A Iniesta nie będzie grać wiecznie.

2

Czy będzie rewanż w Las Palmas,czy Zaragoza jest już w la liga?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?