Użytkownik zbanowany
19 czerwca 2015, 22:58
0
17 czerwca 2015, 21:49
2
Czy będzie rewanż w Las Palmas,czy Zaragoza jest już w la liga?
17 czerwca 2015, 21:47
O jasne,jasne,gdybym miał z kim grać to pewnie bym strzelił,miał dużo wolnego miejsca.
14 czerwca 2015, 01:25
14 czerwca 2015, 01:23
20 maja 2015, 21:19
33
Fajnie by było,jakby Lucho dał Xaviego i Inieste w 1 składzie na ten mecz
14 czerwca 2015, 00:00
4
A robiłeś giełdy,mi wyszło 360 mln.:D
9 czerwca 2015, 20:31
Hahahahahaha,no to teraz żeś dowalił,hahaha.
12 czerwca 2015, 18:24
Myślcie głupole,Paul jest świtnym zawodnikiem,w dodatku młodym,i myślącym na boisku,wasze pieniądze,że się tak bulwersujecie?Rzygać mi się chce od waszych''on jest przereklamowany'',dzieci...A Iniesta nie będzie grać wiecznie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
2
Czy będzie rewanż w Las Palmas,czy Zaragoza jest już w la liga?
0
O jasne,jasne,gdybym miał z kim grać to pewnie bym strzelił,miał dużo wolnego miejsca.
0
0
33
Fajnie by było,jakby Lucho dał Xaviego i Inieste w 1 składzie na ten mecz
4
A robiłeś giełdy,mi wyszło 360 mln.:D
4
Hahahahahaha,no to teraz żeś dowalił,hahaha.
4
Myślcie głupole,Paul jest świtnym zawodnikiem,w dodatku młodym,i myślącym na boisku,wasze pieniądze,że się tak bulwersujecie?Rzygać mi się chce od waszych''on jest przereklamowany'',dzieci...A Iniesta nie będzie grać wiecznie.
2
Czy będzie rewanż w Las Palmas,czy Zaragoza jest już w la liga?