0

Komentarz usunięty

2

Czy będzie rewanż w Las Palmas,czy Zaragoza jest już w la liga?

0

O jasne,jasne,gdybym miał z kim grać to pewnie bym strzelił,miał dużo wolnego miejsca.

0

0

Messi coś o tym wie.

0

Dawajcie Albicelestes!

0

Że mają silną pakę na nowy sezon.

0

0

Karny dla Argentyny!

0

Polecam,tylko trzeba od początku grę przejść.

4

A robiłeś giełdy,mi wyszło 360 mln.:D

0

No super,ja na w-fie podobna strzelilem,i to nie oznacza ze jestem Messim.

0

Liczyłeś że Gibraltar wygra?Aha.

0

Messi otworzył wynik w meczu Polski?Ciekawe.

0

Polska i Hiszpania.

0

3:0 Ilkay Gundogan.

0

Las Palmas remisuje z Valladoid 0-0,a to oznacza że zagra o końcową walkę z Gironą lub Zaragozą(14.06-17:00)

1

Coutinho powinien się sprawdzić.

0

No tylko kogo?Jedynie Coutinho lub Gundogan.

0

NIe,no,ależ porównanie,doprawdy.

4

Myślcie głupole,Paul jest świtnym zawodnikiem,w dodatku młodym,i myślącym na boisku,wasze pieniądze,że się tak bulwersujecie?Rzygać mi się chce od waszych''on jest przereklamowany'',dzieci...A Iniesta nie będzie grać wiecznie.

0

On też miał swoje za uszami,na Bartomeu spadły błędy Rossela.

1

0

Ja ciebie też nie.

0

Zrozum,Laporta zniszczył Barce.

0

No właśnie,myślę że Bartomeu jeszcze nie raz nas pozytywnie zaskoczy.

0

No,haha,a póżniej będziesz pisał:Bartomeu jest genialny,zawsze w niego wierzyłem.

0

*Posiódma korona to zostanie Bartomeu

0

Po prostu,chodzi mi o to,że nie którzy tutaj twierdzą,że on chce zniszczyć Barce,no to po co podawał się do dymisji,zwolnił Zubiego,kupił Vidala,przedłużył ważne umowy,i jeśli to prawda,to dostaniemy teraz 60 mln za sezon z Qatarem.

0

A założymy się,że Bartomeu zostanie prezydentem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?