0

O!Nareszcie ktoś mądry.

0

Miał swoją szansę,tylko Bartomeu

1

Oby wygrał te wybory.

0

Dołączam się do pytania

4

Hahahahahaha,no to teraz żeś dowalił,hahaha.

0

To wciąż mało w porównaniu z Man Utd,Bayernem,Realem

0

Hahaha,Lucho łysy XD

0

Nie ma za co.

0

To wyjedź z kraju.Ja tak zrobię.

0

Trzeba zacząć się intersować nad przedłużeniem kontraktu z:
-Rafinha
-Bartra
-Neymar

1

Chciałbym aby Josep Maria Bartomeu wygrał wybory.

0

Nareszcie jakiś ekspert z jajami,a nie najlepsza jedenastka:bravo,alvesz,pike,maszczerano,albak,buszkets,itd.

1

Aha.(15 znaków)

0

Widzę ból dupy.

0

Kibicuję Barcelonie,ale CR7 jest obecnie najlepszym piłkarzem.

0

A ile Messi ma bramek w tym sezonie?

0

2

Gdzie można obejrzeć powtórkę wczorajszej fety?

0

Powtarzasz się.

0

Może nie kórzy ludzie,myślą,że ów ''bóg'' Messi po smierci da ich do piłkarskiego raju.

0

Komentarz usunięty

2

Co to za nowa wiara?Widzę,że coraz mniej tu katolików.

0

Symulką,takich rzeczy się nie robi,on i zarówno jak i ty powinniście to zrozumieć,zrozum,pomyśl jak się poczuli piłakrze athleticu,którzy cały sezon ciezko pracowali,a tu piłkarz cie osmiesza,i jeszcze symuluje.

0

On ich sprowokował.

0

Ma ktoś jakiś dobrze działający link?

0

Ma ktoś link do fety?

2

Dla nie których 0 tytułów to wielki sukces.

0

7 lat?Były tylko 4.

0

Komentarz usunięty

0

Jego partnerka to wyjawiła,z resztą on już kiedyś powiedział,że kibicował w dziecinstwie united,a tam jest tez lepszy hajs.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?