TM Riddle
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bełchatów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie żadnych zmian!! mi się obecny skład podoba :)
0
Kurde Jaki róż?!??! co obchodzi FCB jakas sevilla czy espanyol blaugrana to blaugrana !! Będzie żółty na wyjeździe ewentualnie pomarańcz ale nigdy różowy stanowczo przeciw!!
0
Mi się nie podoba pomarańczowa i tak jak większość powiem że żółta LEPSZA :))
0
No napewno jest strata ale chyba nie przegrają przez to tych meczy :)
0
Mój Ulubiony Brazylijczyk zaraz po Ronaldinho!!
Visca el Dani!~!
0
Eee tam u siebie gramy to czwórka powinna pójść w ruch xDD A Po za tym to dobrze że sędziuje ten Carlos Velasco Carballo?? Ja się nie znam na sędziach ;pp
0
Pinto puścił według mnie 2 szmaty i koniec kropka przecinek!!! miało być 3:0 ale dobrze że wygrali
0
Lolini ma rację na http://www.atdhe.net/ Świetnie chodzi :))
0
Co z tego że espanyol jest 18 w tabeli przecież to derby Barcelony!! Trzeba go szanować!! Co nie zmienia faktu że trzeba ich zmiażdżyć z 4:0
VAMOS BARCA
0
Ciekawe czy Messi sobie bedzie mijał abidala xDD Jedź messi i strzelaj Gole :))
0
Dani i Roni zagra to trzeba zobaczyć jakby ktoś jeszcze podał stronę www stacje lub kanał w N to był bym wdzięczny :))
0
W pierwszej jedenastce nie wystepuje ale nie moge powiedzieć że gra słabo;) to że nie jest na takim poziomie jak Messi czy Xavi nie oznacza że jest słabym zawodnikiem tyle że jesli ktos nie gra kosmicznego poziomu piłki nożnej to nie gra w FCB ;pp
PzDr.
0
Wedlug mnie to Raul dobrze gada lecz co do triumfu w LM Realu to wątpie;/ mają kiepski sezon... BARCA Wygra LA Liga i LM NApewno!! :))
PzDr.
0
Sorry wielkie za błąd i przepraszam cie gczoo77 iż chodziło mi o komentarz człowieka;p
Pozdro> FOR FAN BARCA!
0
gczoo77
Zupełnie się z tobą nie zgadzam!! Ronaldinho to naprawde świetny piłkarz i w Milanie zdobył najwiecej goli z całej drużyny i ratuje milan w doliczonym czasie gdy jest 0:0!! Po za tym to jest piłka nożna a nie biegi a wiec to połączmy biegi ale z piłka wokół przeszkod mtyslicie ze kto by wygrał!? RONALDINHO!!
0
Wcale mu się nie sprzeciwiam!! BARCA Najlepsza i koniec !!
0
Oby mu się udało to strzelić jako jego setny gol i 5000 gol dla Barcy w LA Liga!! To by było coś!!
0
Według mnie to zdecydowanie Eto'o :)) Chociaż kto wie może messiemu to sie uda xDD
0
Nie mogę przyznać że to jest cała zasługa Pepa ale napewno z dobre 60% pełny podziw panowie i oby tak dalej
POZDRO DLA FANOW BARCY!!
0
i za to trzeba właśnie lubić Guddy'ego!! Jest zawodnikiem na pewno nie niezastąpionym a nie prosi żeby grać w każdym meczu w każda minutę!!
0
Sezon jest Barcy i żaden Real nie wygra:pp Nie dokuczać Wackowi xDD
0
Najbardziej ubolewam że Roni odszedł ale ale... skoro w Milanie mu dobrze idze dobrze gra podaje strzela więc czego żałować :)) Odejście Deco też było dużym szokiem ale jak zawitał Dani Alves to sie uspokoilem bo przeciez jeszcze został Xavi i Iniesta :))
0
zgadzam się z Messibarca trzeba dać odpocząć w meczu z Mallorca Messiemu Henriemu i Eto'o a dać pograć np Bojanowi ;pp
0
Według mnie gdyby ten gość z Celtiku w Lutym w lidze mistrzow nie sfaulował go na pół roku Ronaldo nawet nie miał by co myślec o złotej piłce!! LEO TEN ROK JEST TWÓJ!!
VeB!!
0
Założe się że liga jest już ich i żeby tak dalej!! 3mam tez kciuki za FCB w lidze mistrzow FCB:Lyon
0
Cięzko mu łyknąć poraszki ponieważ ostatnie dwa mecze real wygrał z FCB!! moim ulubionym piłkarzem był Ronaldinho ktory by odbierał 3x z rzedu nagrode France football bo dostał w 03/04 ; 04/05 i za sezon05/06 był drugi bo sie wkrzanił Cannavaro a nie wiem co on tam takiego dobrego zrobił!?! dlatego mam troche mały do niego szacunek i mowie ze nie moze sie tez pogodzic z tym ze sie wpieprzył w słupek zamiast wybic pilki xDDD
0
numancia to był falstart i poczatek sezonu ale teraz jak juz maja pare to jest dobrze ale taka siła nie trwa wiecznie:((...
0
Moje typy:
1. Messi
2. C.Ronaldo
3.David Villa
0
Cieniasy są i tyle;pp co tu duzo mowic z trzecioligowcem się męczyć 4:3???? żal mi ich Barca to by im tak nakopała w 1 meczu zeby się oni nie odważyli przyjechac do Barcelony :)))
POZDRO : TM RIDDLE
0
Ronaldo był dobry w tamtym sezonie PONIEWAŻ::::: Messi nie grał z powodu kontuzji odniesionej w meczu z Celtic'iem w Lutym czy jakos tak i to jest powód!! dlatego właśnie uważa sie Ronaldo za lepszego!! trzeba patrzec na to z tej strony kto był by lepszy gdyby obydwaj grali a nie tylko jeden;pp Według mnie Messi jest lepszym piłkarzem od Ronaldo ale nie dlatego że jestem za FCB a nie za MU tylko że poprostu eidac różnicę!! trzeba tez patrzeć na to że Ronaldo gibnął sobie nogę na wakacje więc...