0

Według mnie żadnych zmian!! mi się obecny skład podoba :)

0

Kurde Jaki róż?!??! co obchodzi FCB jakas sevilla czy espanyol blaugrana to blaugrana !! Będzie żółty na wyjeździe ewentualnie pomarańcz ale nigdy różowy stanowczo przeciw!!

0

Mi się nie podoba pomarańczowa i tak jak większość powiem że żółta LEPSZA :))

0

No napewno jest strata ale chyba nie przegrają przez to tych meczy :)

0

Mój Ulubiony Brazylijczyk zaraz po Ronaldinho!!

Visca el Dani!~!

0

Eee tam u siebie gramy to czwórka powinna pójść w ruch xDD A Po za tym to dobrze że sędziuje ten Carlos Velasco Carballo?? Ja się nie znam na sędziach ;pp

0

Pinto puścił według mnie 2 szmaty i koniec kropka przecinek!!! miało być 3:0 ale dobrze że wygrali

0

Lolini ma rację na http://www.atdhe.net/ Świetnie chodzi :))

0

Co z tego że espanyol jest 18 w tabeli przecież to derby Barcelony!! Trzeba go szanować!! Co nie zmienia faktu że trzeba ich zmiażdżyć z 4:0

VAMOS BARCA

0

Ciekawe czy Messi sobie bedzie mijał abidala xDD Jedź messi i strzelaj Gole :))

0

Dani i Roni zagra to trzeba zobaczyć jakby ktoś jeszcze podał stronę www stacje lub kanał w N to był bym wdzięczny :))

0

W pierwszej jedenastce nie wystepuje ale nie moge powiedzieć że gra słabo;) to że nie jest na takim poziomie jak Messi czy Xavi nie oznacza że jest słabym zawodnikiem tyle że jesli ktos nie gra kosmicznego poziomu piłki nożnej to nie gra w FCB ;pp

PzDr.

0

Wedlug mnie to Raul dobrze gada lecz co do triumfu w LM Realu to wątpie;/ mają kiepski sezon... BARCA Wygra LA Liga i LM NApewno!! :))

PzDr.

0

Sorry wielkie za błąd i przepraszam cie gczoo77 iż chodziło mi o komentarz człowieka;p

Pozdro> FOR FAN BARCA!

0

gczoo77

Zupełnie się z tobą nie zgadzam!! Ronaldinho to naprawde świetny piłkarz i w Milanie zdobył najwiecej goli z całej drużyny i ratuje milan w doliczonym czasie gdy jest 0:0!! Po za tym to jest piłka nożna a nie biegi a wiec to połączmy biegi ale z piłka wokół przeszkod mtyslicie ze kto by wygrał!? RONALDINHO!!

0

Wcale mu się nie sprzeciwiam!! BARCA Najlepsza i koniec !!

0

Oby mu się udało to strzelić jako jego setny gol i 5000 gol dla Barcy w LA Liga!! To by było coś!!

0

Według mnie to zdecydowanie Eto'o :)) Chociaż kto wie może messiemu to sie uda xDD

0

Nie mogę przyznać że to jest cała zasługa Pepa ale napewno z dobre 60% pełny podziw panowie i oby tak dalej

POZDRO DLA FANOW BARCY!!

0

i za to trzeba właśnie lubić Guddy'ego!! Jest zawodnikiem na pewno nie niezastąpionym a nie prosi żeby grać w każdym meczu w każda minutę!!

0

Sezon jest Barcy i żaden Real nie wygra:pp Nie dokuczać Wackowi xDD

0

Najbardziej ubolewam że Roni odszedł ale ale... skoro w Milanie mu dobrze idze dobrze gra podaje strzela więc czego żałować :)) Odejście Deco też było dużym szokiem ale jak zawitał Dani Alves to sie uspokoilem bo przeciez jeszcze został Xavi i Iniesta :))

0

zgadzam się z Messibarca trzeba dać odpocząć w meczu z Mallorca Messiemu Henriemu i Eto'o a dać pograć np Bojanowi ;pp

0

Według mnie gdyby ten gość z Celtiku w Lutym w lidze mistrzow nie sfaulował go na pół roku Ronaldo nawet nie miał by co myślec o złotej piłce!! LEO TEN ROK JEST TWÓJ!!

VeB!!

0

Założe się że liga jest już ich i żeby tak dalej!! 3mam tez kciuki za FCB w lidze mistrzow FCB:Lyon

0

Cięzko mu łyknąć poraszki ponieważ ostatnie dwa mecze real wygrał z FCB!! moim ulubionym piłkarzem był Ronaldinho ktory by odbierał 3x z rzedu nagrode France football bo dostał w 03/04 ; 04/05 i za sezon05/06 był drugi bo sie wkrzanił Cannavaro a nie wiem co on tam takiego dobrego zrobił!?! dlatego mam troche mały do niego szacunek i mowie ze nie moze sie tez pogodzic z tym ze sie wpieprzył w słupek zamiast wybic pilki xDDD

0

numancia to był falstart i poczatek sezonu ale teraz jak juz maja pare to jest dobrze ale taka siła nie trwa wiecznie:((...

0

Moje typy:

1. Messi

2. C.Ronaldo

3.David Villa

0

Cieniasy są i tyle;pp co tu duzo mowic z trzecioligowcem się męczyć 4:3???? żal mi ich Barca to by im tak nakopała w 1 meczu zeby się oni nie odważyli przyjechac do Barcelony :)))

POZDRO : TM RIDDLE

0

Ronaldo był dobry w tamtym sezonie PONIEWAŻ::::: Messi nie grał z powodu kontuzji odniesionej w meczu z Celtic'iem w Lutym czy jakos tak i to jest powód!! dlatego właśnie uważa sie Ronaldo za lepszego!! trzeba patrzec na to z tej strony kto był by lepszy gdyby obydwaj grali a nie tylko jeden;pp Według mnie Messi jest lepszym piłkarzem od Ronaldo ale nie dlatego że jestem za FCB a nie za MU tylko że poprostu eidac różnicę!! trzeba tez patrzeć na to że Ronaldo gibnął sobie nogę na wakacje więc...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?